pagreitinti plėtros programa

London Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

pagreitinti plėtros programa

London Business School

Programos apžvalga

Šiandien menedžeris - rytojaus lyderis

Daugelis talentingų vadybininkų nusiminusi ", kai priėmimo į bendrojo valdymo perėjimas. Specialių žinių, techninių įgūdžių ir aukšto lygio
motyvacija jas tapo sėkmingas iki šiol, tačiau naujų galimybių, dabar turi būti efektyvūs kitame lygmenyje. Atsižvelgiant į platesnę, labiau strateginį vaidmenį, reikia sugebėti dirbti su keliais realijas, atsirandančius dėl kryžminio funkcinės įtampą ir konfliktus. Statyba pasitikėjimu grindžiamus santykius, kuriant platesnę tinklų ir įtakojimo per daugiau lygių organizacijos reiškia valdyti per kitokį pokalbį.

Pagreitintas vystymo programos (ADA) pripažįsta savo poreikius šioje svarbioje etape jūsų vystymosi ir siūlo jums unikalią galimybę išbandyti savo asortimentą sugebėjimus galvoti, jausti, elgtis, kalbėti kaip generalinis direktorius.

Pagreitintas vystymo programos proceso ir turinio struktūros jums padės sustiprinti jūsų asmeninius, tarpasmeninius, organizacinius ir strateginius žinių įgūdžius.

Kaip patyręs funkciniu ar specialistas menedžeris tipiškas Pagreitintas plėtros programos dalyvis jau pelnė 10 iki 15 metų "atitinkami vadybos patirties.

Turinys


Pagreitintas plėtros programą rengia šiandien vadovams tapti rytojaus lyderiais, remiant jas į bendras valdymo perėjimas. Tai bendrojo valdymo programa pagreitina ir lygina šį perėjimą stiprinant tarpasmeninio ir strateginės įgūdžių, o plėsti organizacinę ir funkcinę žinias.

Jūs turėsite galimybę įgyti platesnį supratimą apie skirtingus požiūrius pasiekti rezultatus, aptarti savo idėjas ir rasti naujų būdų perduoti iš žmonių, su kuriais susiduria patys klausimai, kaip jūs. Mes pakinktai mokymosi grupuojant jums iš skirtingų kultūrų grupių įvairovę, skatinant jums galimybę pasidalinti patirtimi visoje programoje.

Jūs įvykdyti savo potencialą kuriant penkiais pagrindiniais pajėgumais, reikalingais norint tapti labai veiksminga generalinis direktorius ir įkvepiančią verslo lyderis.


1. Vedantis žmonės


2. Valdymo strategija ir kaita


3. Vertinti ir valdyti organizacijos veiklą

4. Kurti ir pristatyti kliento vertės


5. Priimant strateginius sprendimus

Tikslinė auditorija


Kaip Pagreitintas plėtros programos dalyvis Jums bus labai motyvuotas, nori mokytis ir įgyti naujų įgūdžių. Kaip patyręs funkciniu ar specialistas vadybininkas, kurį jūs paprastai jau įgijo 10 iki 15 metų "atitinkami vadybos patirties. Svarbiausia, kad jūs tik ketina padaryti arba neseniai padarė, į bendrą valdymo perėjimas.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
4 savaites
Ištęstinės
Price
Kaina
18,000 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla