Paauglių vasaros stovykla: pasirengimas vidurinei mokyklai arba jaunųjų vykdomoji programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvadas

VGC derina mūsų paruošimo vidurinei mokyklai programą su mūsų „Paauglių vasaros patirtimi“, todėl šis kursas yra viena įdomiausių vasaros paauglių anglų stovyklų Vankuveryje. Mes siūlome studentams visišką Kanados nuotykį, kai jie bus visiškai pasinerti į anglų kalbos pamokas, skirtas vidurinės mokyklos moksleiviams, kartu patirdami Kanados kultūrą. Jį sudaro integruota programa, kurios metu studentai turi visą dieną studijų, kurių metu pagrindinis dėmesys skiriamas anglų kalbai, susijusiai su kasdieniu vidurinės mokyklos paauglio gyvenimu. Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį mokiniai mokysis ne klasėje, kur savo kalbos žinias pritaikys akademinėje veikloje. Be to, tai bus kasdienė veikla, kuria studentai galės mėgautis.

Ir jei tai neatrodo pakankamai smagiai, studentai turės galimybę patirti nuostabią dykumą, kuria garsėja Kanada. Ši vasaros stovykla suteikia studentams galimybę praleisti keletą dienų atokiau nuo miesto. Mėgsime maudytis nesugadintuose ežeruose, kanojomis, laužais, fotografuoti kvapą gniaužiančius Uolinius kalnus ir dar daug, daug daugiau!

Ši programa apima atitinkamą anglų kalbą, skirtą vidurinės mokyklos moksleiviams, nesvarbu, ar jie grįžta studijuoti į savo gimtąją šalį, ar ketina mokytis Kanados vidurinėje mokykloje. Jis siūlomas tik vasaros mėnesiais, 13–18 metų studentams.

Jaunųjų vadovų programa

Šios programos yra dviejų savaičių trukmės ir prasideda kas dvi savaites, o studentai privalo lankyti visą dviejų savaičių kursą. Studentai gali dalyvauti anglų kalbos klasių derinyje, rengdami programą „High School“ su „Young Executive“ galimybe.

Norėdami būti tinkami, studentai turi mokėti gerai mokėti anglų kalbą arba mokėti laisvai. Studentai gali laikyti mūsų internetinį lygio testą, kad patvirtintų, kad jo lygis yra aukštesnis. Anglų kalbos lygis turi būti 5,5 IELTS, VGC 6 lygis arba lygiavertis. Ši programa sudaryta iš trijų individualių dviejų savaičių verslo programų. Mes paimame tuos pačius pagrindinius elementus iš savo suaugusiųjų kursų ir pritaikome juos jaunimo programai.

Vadovavimas

Studentai sužinos apie skirtingus vadovavimo stilius ir tai, koks stilius tinka jų asmenybei. Jie išmoks tobulinti savo lyderystės įgūdžius ir kaip juos pritaikyti. Šis kursas suteikia studentams gyvenimo įgūdžių siekiant sėkmės.

Verslumas

Šioje programoje studentai sužino apie visus svarbiausius elementus sėkmingai kuriant verslą. Studentai kartu dirbs kurdami naują verslą ir mokysis pagrindų, kuriuos galima pritaikyti tarptautinėje aplinkoje. Tai įdomus įvadas į savo verslo kūrimą ir vykdymą.

Rinkodara per socialinę žiniasklaidą

Naudodamiesi skirtingomis socialinės žiniasklaidos platformomis, studentai naudosis šiais pažįstamais įrankiais, kad sugalvotų strategijas, kaip sukurti prekės ženklą ir išdėstyti verslą.

Jaunųjų vykdomoji programa vykdoma pagal tą patį tvarkaraštį, kaip ir VGC vidurinės mokyklos pasirengimo tvarkaraštis, ir apima tą pačią paauglių vasaros stovyklos akademinę ir popietinę veiklą.

122462_photo-1549515423-817fb1cfb6ae.jpgLiam Macleod / Unsplash

Kurso struktūra

 • 1 savaitė: istorija
 • 2 savaitė: Sportas
 • 3 savaitė: menai
 • 4 savaitė: Geografijos savaitinė viktorina
 • 5 savaitė: Maistas
 • 6 savaitė: Mokslas

VGC skirtumas

 • Užsiėmimai grindžiami Kembridžo lygiava siekiant tarptautinio akademinio pripažinimo.
 • Ši anglų vasaros stovykla susideda iš užsiėmimų po pamokų, nuotykių savaitgaliais ir užklasinės akademinės veiklos antradieniais ir ketvirtadieniais.
 • Studentai patiria gyvenimą Kanados mieste ir puikiame Kanados lauke!
 • Rūpestingi VGC darbuotojai, kurie dės visas pastangas, kad studentai jaustųsi saugūs

Pradžios datos

2020 m. Paauglių vasaros stovyklos pradžios datos:

Liepos 6 d. • liepos 13 d. • liepos 20 d. • liepos 27 d. • rugpjūčio 4 d

2020 m. Jaunosios vykdomosios programos pradžios datos:

 • Vadovavimas: liepos 6 - liepos 17 d
 • Verslumas: liepos 20 – liepos 31 d
 • Rinkodara per socialinę mediją: rugpjūčio 4–14 d

Programos trukmė ir struktūra

Ši programa trunka 6 savaites, o per savaitę - 21 studija. Studentai gali pasirinkti mokytis 2–6 savaites. Vidurinės mokyklos paruošimo programoje naudojama medžiaga iš įvairių šaltinių, visą medžiagą pateiks mokykla.

Namų darbo lūkesčiai

Mažiausiai penkios valandos per savaitę. Norint išnaudoti visas šio kurso galimybes, rekomenduojama papildoma apžvalga ir savarankiškas darbas. Kiekvienam klasių blokui turėtų būti praleista 30 - 45 minutės peržiūrint medžiagą.

Mokymosi tikslai

Kurso pabaigoje studentai:

 • Parodykite supratimą apie ryšius Kanados kontekste.
 • Įrodykite įgūdžių, reikalingų veiksmingai bendrauti anglų kalba, supratimą.
 • Pademonstruoti pagrindinių akademinių disciplinų pagrindinių sąvokų ir žodyno supratimą
 • Įrodykite sugebėjimą mokėti anglų kalbą skaityti, rašyti ir kalbėti apie daugelį akademinių disciplinų
 • Turite suprasti tipinę Kanados klasės aplinką, mokymo stilių ir įvertinimus.

Lankomumo lūkesčiai

Tikimasi, kad studentai lankys 100% savo užsiėmimų.

Vertinimas

Savaitės viktorinos, tarpinis ir baigiamasis egzaminai

Priėmimo sąlygos

13-18 metų

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Thank you for your interest in VGC International College. We know that the decision to choose a school is an important one and we are honored that you are considering us.

Thank you for your interest in VGC International College. We know that the decision to choose a school is an important one and we are honored that you are considering us. Skaityti mažiau
Vankuveris , Vankuveris + 1 Daugiau Mažiau