Oficialus aprašymas

Sertifikuotas apskaitos technikas (CAT) yra profesinė kvalifikacija, sukurta ACCA, kuri leis jums remti profesionalių buhalterių darbą. Galutinio lygio egzaminai yra lygiaverčiai standartams iki pirmųjų universitetinio mokslo programos metų. Vadinasi, "CAT" absolventams leidžiama tiesiogiai pereiti prie "Fundamentals Level" (įgūdžių modulis).

Žinių, įgūdžių ir praktinės patirties, įgytos studijuojant CAT kvalifikaciją, gali atleisti jus nuo tam tikrų dokumentų ir skaičiuoti į ACCA kvalifikacijos praktinės patirties reikalavimą.

Yra devyni egzaminai į CAT, kurie yra suskirstyti į keturis lygius. Kiekvienas lygis sukurtas siekiant išbandyti žinias, įgūdžius ir supratimą, reikalingus dirbti apskaitos rėmimo funkcijose. Be to, atlikę savo egzaminą, turėsite įgyti ne mažiau kaip vienerių metų atitinkamą patirtį, kol atliksite savo finansinį mokymą, kad pasiektumėte techniko kvalifikaciją.

Kai atliksite "Certified Accounting Technician" statuso kriterijus, ACCA jums suteiks sertifikuoto apskaitos techniko vardą ir po vardo galėsite naudoti raides "CAT".

KAT kvalifikacija gali būti jūsų atspirties taškas ACCA kvalifikacijai ir narystės pasaulio profesionalių buhalterių organizacijai.

Programos mokymo programa

Įvadinis pažymėjimas finansų ir valdymo apskaitos **

  • FA1 - finansinių operacijų įrašymas
  • MA1 - valdymo informacija

Tarpinis finansinės ir valdymo apskaitos pažymėjimas **

  • FA2 - finansinių įrašų tvarkymas
  • MA2 - išlaidų ir finansų valdymas

Apskaitos ir verslo diplomas **

  • FAB - buhalterė versle
  • FMA - vadybos apskaita
  • FFA - finansinė apskaita

Parinktys (bet kokie 2 dokumentai)

  • FAU - Audito fondai
  • FTX - Mokesčių pagrindai *
  • FFM - Finansų valdymo fondai

* Galimi variantai (MYS, JK)

** Papildomi sertifikatai iš ACCA

Egzaminai

Pirmieji 7 straipsniai yra kompiuteriniai egzaminai. Pasirinkimo dokumentai yra egzaminai popieriuje. Studentai, kurie bando atlikti kompiuterinius egzaminus, gali gauti savo rezultatus iš karto po egzaminų. Popieriniai egzaminų rezultatai bus išleisti per 5-6 savaites.

Tėvų diena

Tėvų diena vyksta kartą per semestrą. Tą dieną tėvai su dėstytojais gali aptarti studentų pažangą. Bus pateikta ataskaita apie lankomumą ir egzaminų rūšis, siekiant pagerinti dėstytojų ir tėvų diskusijas. Iki šiol atsakymas buvo teigiamas, gerinant tėvų, studentų ir dėstytojų tarpusavio ryšius.

CAT absolventai

Absolventai, turintys vienerius metus atitinkamos ir prižiūrimos praktinės patirties, privalo pateikti savo praktinės patirties reikalavimą, kuris gali būti prieš ACCA, jo metu ar po studijų / studijų. Patvirtinus, "CAT" absolventai gali pridėti prestižinius apibūdinančius inicialus "CAT" savo vardams.

Procesas ACCA

Kandidatai, siekianti tęsti ACCA kvalifikaciją, atleidžiami nuo žinių modulio (3 dokumentai), todėl gali pereiti tiesiai į įgūdžių modulį (6 dokumentai).

Karjeros galimybės

"CAT" absolventai galės remti finansų vadybininkus bet kokio pobūdžio versle tiek vietos, tiek tarptautiniu mastu.

Vartojimas

Sausio, kovo, balandžio, liepos ir rugs jo

Pastaba: CAT siūloma tik kaip dieninės programos

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų Sunway University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date