Read the Official Description

Sertifikatas kursai turizmo ir svetingumo

Sertifikatas kursai turizmo ir svetingumo yra pagrindinis lygio kvalifikacija tiek Abiturientams ir tiems, kurie dirba. Kursas yra prieinama tiek visą ir ne visą darbo dieną pagrindu. Dieninio režimas tinka abiturientų. Darbo laiko režimu yra skirtas žmonėms, kurie jau dirba.


Moduliai dėstomi kursai

  • Turizmas operacijos
  • Viešbučių ir restoranų veikla
  • Įvadas į rinkodaros turizmo ir svetingumo
  • Įvadas į klientų aptarnavimo įgūdžiųPatekimo į rinką reikalavimai

Studentai turėtų būti Sėkmingai baigė vidurinio mokslo baigimo pažymėjimą (Maw 6) arba jo ekvivalentą kvalifikaciją ir turi būti bent 17 metų amžiaus. Taip pat tikimasi, kad studentai turėtų rodyti atitinkamą lygį anglų kalbos žinias. Todėl jie turėtų turėti arba sėkmingai įveiktas 1 ir 2 lygiams kursai "anglų svetingumo ir turizmo pramonės " ne David Game vadybos mokykla arba posses, pavyzdžiui, IELTS lygiaverčiai su Bendra Band balas 5,5.


Šie sertifikatai

Tuo Kurso pabaigoje studentai sėdės už JK įsikūrusi konfederacijos turizmo ir svetingumo (CTH), Jungtinė Karalystė (www.cthawards.com) egzaminus.Todėl, priėmęs iš visų keturių modulių mokoma kursai egzaminams, studentai bus apdovanotas tarptautiniu mastu pripažįstamą sertifikatą kvalifikaciją turizmo ir svetingumo (CTH), JK konfederacijos.


Akademinė progresavimo

Sėkmingai baigus studijas leis studentams pažangos arba į diplomas svetingumo vadybos arba diplomas turizmo valdymo David Game vadybos mokykla. Kita vertus, studentai taip pat gali įeiti į pirmojo metų studijų programos dėl JK universitete.


Karjeros

Sertifikatas kursai yra pati kvalifikacija ir suteikia bendrą pagrindą plėtoti operatyviu lygiu per turizmo ir svetingumo karjerą.Darbo galimybės bus ne pagrindinio administracinio / Jaunesnysis vykdomosios lygio įvairiausių verslo avialinijų, kelionių operacijų, viešbučių, kurortų, restoranų ir viešojo maitinimo.

Šis kursas yra
Start Date
Birželis 2019
Duration
Request Info
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Birželis 2019
End Date
Application deadline

Birželis 2019

Location
Application deadline
End Date