Pažymėjimas Jam Teologijos Ir Konsultavimas

London School of Theology

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Pažymėjimas Jam Teologijos Ir Konsultavimas

London School of Theology

Dieninės studentai 4 lygis 120 privalomų kreditų iš viso mokysis per 2014-2015 mokslo metus. Neakivaizdinių studijų studentų paprastai imtis, kad "TH" modulius savo pirmąjį visu etatu metus (kalendorinius pirmadienį ir antradienį), ir "BG moduliai jų sekundę (kalendorinius trečiadieniais).

Modulio pavadinimas (modulis segmentai)

Biblijos Apklausa

(Senasis Testamentas Naujasis Testamentas ir tyrimas tyrimas) Įvadas į Penkiaknygės, istorija, pranašus, išmintis ir Psalmių. Be to, įvadas į gyvenimą ir Jėzaus mokymo NT evangelijų, auga ir liudytojo bažnyčios aktuose ir NT raidėmis. Įvadas į kai kurių kritinių metodų Biblijos studijų.

Įvadas į krikščioniškosios doktrinos

Krikščioniškos doktrinos tyrimas, apimantis bent įžanginio lygio, tokios temos kaip kūrimas, Sin ir blogis, išpirkimas ir tt, o taip pat užtikrins bazinį į krikščionių įsitikinimų, nukreipta į skirtingų doktrinų jungčių.

Biblija ir Pasaulio

Naudoja biblinę literatūrą ištirti keletą temų tokį Dievą ir žodį, apreiškimo, žmoniją ir nuodėmę ir tt; ir bendradarbiauti su klausimais, kuriuos kelia šiuolaikinio pasaulio ir kultūros, pavyzdžiui, kančia, turto ir skurdo, šeimos ir technologijos.

Santykinis teorija

Teikia biblinį požiūrį į tai, ką reiškia būti žmogumi ir išsamus tyrimas "Rema" konsultavimo modelį, kurias parengė konsultavimo komanda. Tai tada parodyta reliacinės, šiuolaikinio ir raidos kontekste, lyginant ją su kitais modeliais, pvz krikščionių, ne krikščionių ir ne Vakarų kontekstuose.

Santykinis praktika

Suteikia studentams galimybę taikyti teorines žinias apie Rema modelio ir jo tirti keturių priežiūros klausimais centrinių žmonijai (relationally, įkūnyta asmenybė, o tai reiškia, priėmimą ir agentūra) į bendrai susidūrė konsultavimo situacijų serijos. Įgūdžiai ir profesinės praktikos klausimai pristatė per paskaitų ir praktinių grupinis darbas serijos.

Santykinis augimo

Tai integruotos modulis orientuota į dvasingumo ir jo poveikio / paraiškos asmeninio ir dvasinio augimo. Asmeniniai supratimas fosted per asmeninį konsultavimo ir grupių, kurioms vadovauja tarpininko ir įtraukti atspindinti proceso ir praktinių / kūrybinių / dvasinių įvairias užduotis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2018
Duration
Trukmė
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
756 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - Greater London, Anglija
Pradžia: Rgp 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2018
Jungtinė Karalystė - Greater London, Anglija
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
per metus, visą laiką.