Pažymėjimas: Dizaino naujovės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mes esame JK internetinis švietimo teikėjas, kuris yra prieinamas visame pasaulyje 3 skirtingomis kalbomis.

Kurso apžvalga

Šios programos metu mes siekiame tobulinti ir panaudoti savo įgūdžius valdydami dizainą ir pažvelgti į jus, kaip į strategijos naujovių ir pokyčių pradininką. Jūs išnagrinėsite teorines temas tokiose srityse kaip inovacijos ir kūrybiškumas ir palaikysime jus tinkamu analitiniu diskursu. Stebėsite atvejų analizę, tyrimų metodikas, pristatymus ir projektavimo auditus.

Tikslas yra leisti jums paskleisti savo praktiką stebėjimo, analizės, aiškinimo ir tiriamosios veiklos etapuose ir leisti daryti pagrįstas nuorodas į pasaulį ne tik dizaine, žiūrint į kultūrines ir kontekstines nuorodas, įskaitant naujas technologijas, ekonomiką, politiką, įstatymai ir globalioji aplinka.

Programos detalės

 • DDI ciklas (projektavimas, kūrimas, įgyvendinimas).
 • Kompetencijos sritys (technika, vaizdavimas, diskursas, projektas).
 • Žinių sritys (kultūrinės, mokslinės, eksperimentinės, logistikos).
 • Biogenetinė teisė (filogenija ir ontogenija).
 • Natūrali atranka (rekombinacija ir mutacija).
 • FER ciklas (sufokusuokite, išplėskite ir apibrėžkite iš naujo).
 • Atvejų analizės pristatymas ir aptarimas.

Kurso vadovas

Armando Vilas-Boas, kursų vadovas: PhD, kolegijos profesorius, vizualinės kultūros, vizualaus dizaino ir fotografijos tyrėjas, taip pat profesionalus dizaineris.

113811_3_Easy-Resize.com.jpg

Kurso tikslai

Kurso tikslai:

 1. Kad galėtumėte suprasti pagrindines kompetencijas, susijusias su dizaino naujovėmis (technika, vaizdavimas, diskursas ir projekto veikla bei procedūros).
 2. Suteikti jums kritinį kontekstą kultūrinėms, mokslinėms, eksperimentinėms ir logistinėms žinioms, susijusioms su projektavimo projektu.
 3. Suteikti moderniausią ir sistemingą palaikomąją bazę tinkamų esamų ir naujų tyrimų ir analizės įgūdžių lavinimui.

Vertinimo metodas

100% portfelis, kurį sudaro:

 • Inovacijų projektas, apimantis tyrimus, kritinę analizę ir rašytinį pasiūlymą.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigę kursą, galėsite:

 1. Parodykite pažangias žinias apie specialistų techninius ir praktinius dizaino idėjos aspektus ir profesinius rūpesčius, susijusius su jūsų dizaino praktika.
 2. Kritiškai apmąstykite technines ir praktines žinias ir įvertinkite griežtumą bei pagrįstumą kurdami savo dizaino pasiūlymą.
 3. Parodykite, kaip jūsų profesinė praktika ar tyrimai yra susiję su dizainu, ir išsiaiškinkite, kaip tai informuoja apie naują ar pataisytą požiūrį į jūsų kūrybinio projektavimo praktiką.

Kursas yra skirtas studentams, profesionalams, vadybininkams, menininkams ar laisvai samdomiems specialistams, turintiems ambicijų ar nusistovėjusią karjerą reklamos srityje (meno vadovai, gamintojai ar dizaineriai), vizualinio dizaino, komunikacijos dizaino, grafinio dizaino ir interaktyvaus dizaino (dizaineriai, gamintojai, komandos vadovai, meno vadovai ar kūrybiniai vadovai).

113837_4_Easy-Resize.com.jpg

Sertifikavimas

London School Of Design And Marketing pažymėjimas

Datos ir mokesčiai

 • 2020 m. Liepos mėn. / 2020 m. Spalio mėn
 • Mokesčiai yra 1 250 000 svarų sterlingų (viena įmoka)

Patekimo reikalavimai

Susijusio dizaino / verslo dalyko bakalauro laipsnis arba ankstesnio mokymosi / profesinės patirties pripažinimas.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Skaityti daugiau

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Skaityti mažiau
Londonas , Madridas , Porto + 2 Daugiau Mažiau