PGCert vadybos švietimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Jei jau sugebate įkvėpti kitus, kai vadovaujate skyriui ar skyriui, mūsų vadybos mokymo „PGCert“ galėtų padėti jums pereiti į patrauklų mokymo pasaulį.

Šiame kurse jūs išmoksite per Surrey verslo mokyklos vadybos mokymosi centrą, kuris yra novatoriškas vadybos teorijos ir praktikos tyrimų centras. Jūs gausite svarbų ir pramonėje pagrįstą mokymą, paruošiantį jus sėkmingai karjerai ugdant naujos kartos vadybos talentus.

Ką mokysi

Šis „PGCert“, sukurtas tam, kad suteiktų galimybę profesiniams vadovams mokytis, yra pirmasis tokio pobūdžio magistrantūros kursas JK, siūlantis kvalifikaciją kreditų srityje.

Šis kursas, mokomas nuotoliniu būdu, išmokys panaudoti sunkiai uždirbtas žinias ir patirtį, kad motyvuotų kitus mokymo aplinkoje.

Per šešis mėnesius įgysite reikiamų įgūdžių ir žinių, kad įkvėptumėte naujos kartos vadovus. Baigę studijas, turėsite supratimo ir pasitikėjimo savimi, reikalingo dėstyti aukštajame moksle arba kaip nepriklausomą vadybos mokymosi konsultantą.

Patogus, prieinamas ir nuodugnus jūsų tyrimas apims mūsų virtualios mokymosi aplinkos, asmeninių patarėjų ir trijų dienų vasaros mokyklos derinį.

Lankomumas ir vieta

Pasirinkę mūsų kursą, galite tikėtis studijuoti:

  • Internetinis nuotolinis pirmojo, antrojo ir trečiojo modulių mokymasis
  • Mūsų „Stag Hill“ miestelyje ketvirtajam moduliui (vasaros mokyklai).

Moduliai

Išvardyti moduliai yra orientaciniai, atspindintys paskelbimo metu turimą informaciją. Atkreipkite dėmesį, kad moduliai gali priklausyti nuo mokymo galimybių, studentų poreikio ir (arba) klasės dydžio viršutinės ribos.

Universitetas taiko visų dėstomų programų kreditų sistemą, pagrįstą 15 kreditų tarifu. Moduliai gali būti 15, 30, 45 arba 60 kreditų, o kai kurioms magistro disertacijoms - 90 kreditų.

Antrosios pakopos studijų pažymėjimas

Modulio pavadinimas Statusas Semestras
Inovacijos ir lyderystė vadybos ugdyme Privaloma 2
Įvadas į vadybos mokslą Privaloma 2
Vadybos išsilavinimas praktikoje Privaloma 2
Vadybos ugdymo teoriniai pagrindai Privaloma 2

Patekimo reikalavimai

2: 2 JK diplomas arba pripažinta lygiavertė tarptautinė kvalifikacija, turinti ne mažiau kaip penkerių metų darbo patirtį vadovaujant ar viduriniosios grandies vaidmeniui. Arba mes taip pat apsvarstysime jus, jei turite įrodymų apie atitinkamą nuolatinį profesinį tobulėjimą ir ne mažiau kaip septynerių metų patirtį vadovaujant.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Skaityti daugiau

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Skaityti mažiau