Oro Ir Komercinės Aviacijos Piloto Programa

Aviation Study Centre

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Oro Ir Komercinės Aviacijos Piloto Programa

Aviation Study Centre

Programos apžvalga

"Airline & Commercial Pilot" programa suteikia galimybę mokytis nuo pradedančiųjų iki licencijuotų profesionalių pilotų. Programa apima visas komercinės aviacijos piloto licenciją, kelių variklių lėktuvo pritarimo ir prietaisus kvalifikaciją. Šios kvalifikacijos visiškai pasiruošti darbo kaip pilotas bendrojo ar oro linijų aviacijos aplinkoje. Kurso trukmė ir mokestiniai skaičiavimai grindžiami viso darbo laiko skaičiumi ir apima bendrąją, kryžminę navigaciją, naktinį skrydį ir instrumentų skrydžius bei visą susijusią teoriją. LKP dieninių programa yra registruotas CRICOS Studentų vizų.

Patekimo į rinką reikalavimai

Akademinė: vyresnioji vidurinė mokykla atitinka lygiaverčius Australijos metams 12 pageidaujamą. Studentai, kurie nori pradėti mokytis po 12 metų, gali būti prašomi ir bus nagrinėjami atskirai. Amžius: 18yr. Jaunesni studentai gali kreiptis ir bus nagrinėjami atsitiktine tvarka. Anglų kalba: 6.0 IELTS ar lygiavertis dokumentas, skirtas tiesioginiam įrašui. Studentai, turintys žemesnį anglų kalbos lygį, gali šią programą pritaikyti mūsų patvirtintoje anglų kalbos kelių programoje. RPL: studentai, turintys ankstesnį mokymą ar aeronautikos patirtį, gali būti įgiję aukštąjį išsilavinimą, pripažįstant ankstesnį mokymąsi. Prašome išsiaiškinti išsamią informaciją. Medicina: norint išvengti nusivylimo, mes rekomenduojame, kad pareiškėjai būtų medicininiai bandymai pilotai savo gimtosiose šalyse arba, idealu, su Australijos CASA patvirtintu medicinos ekspertu. Prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės konsultacijos.

Kaip stoti

Mūsų taikymo procesas yra skirtas tarptautiniams studentams ir paprastai greitas ir paprastas. Paraiškas galima pateikti internetu ir mūsų komanda yra pasirengusi atsakyti į visus klausimus ar teikti papildomą paramą. Prašome registruoti susidomėjimą naudodami informacijos prašymo formą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 6, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
46 - 62 savaites
Dieninės
Price
Kaina
78,000 AUD
Lanksti mokestis išsimokėtinai prieinama.
Locations
Australija - Gold Coast, Queensland
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Australija - Gold Coast, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla