Read the Official Description

orlaivių inžinerija

TRAUKINYS BŪTI Licencijų išdavimo reaktyvinis lėktuvas INŽINIERIUS

Brookfieldav

Brookfield aviacijos Tarptautinė dirba kartu su vienu iš labiausiai Europoje žinomų nacionalinių oro linijų ir techninės priežiūros organizacijoms pristatyti puikią galimybę mokytis ir mokyti tapti licencijuota inžinierius; B1 (mechaninis). Kroatija Avialinijos technikos mokymo centras yra dalis-147 techninės priežiūros mokymo organizacija pagal Kroatijos civilinės aviacijos agentūra, ES valstybių narių kompetentingos institucijos, įsikūrusi Zagrebe oro uosto patvirtintas ,

Praktinė patirtis yra įgyta toje pačioje vietoje į patvirtintą 145 dalies techninės priežiūros organizacija.

Apie šį kursą:

Per Žinoma, studentai bus mokomi teorinių žinių ir suteikta galimybė jį įgyvendinti su mokymo darbo vietoje. Jie taip pat galės tęsti savo kvalifikaciją ir gauti tipo reitingą nuo "Airbus A320. Žinoma, yra prognozuojama, kad imtis trijų su puse metų baigti programą ir po savo sėkmingą žinoma, jūs taip pat gausite aeronautikos inžinerijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Šis kursas su savo dėmesio praktinio mokymo ir darbo patirties, būtent viena iš pirmaujančių orlaivių gamybos prekinių ženklų pasaulyje, yra geriausias būdas išmokyti sėkmingai studentus realaus pasaulio civilinės aviacijos.

Apie sėkmingą šio kurso jums bus gauti:

  • Užpildykite teorinį ir praktinį pagrindinių žinių mokymus ir dokumentus klasėje ir savarankiškai mokytis visų modulių ir egzaminų
  • Vienas pilnas orlaivio tipo mokymo kursus (A318 / 319/320/321)
  • Išsami on-the-mokymas darbo vietoje (MDV), reikalingą pirmąją orlaivių tipo kvalifikacijos patvirtinimo A licenciją (pa) laipsnio
  • Įsigijimas praktine patirtimi, reikalingą 66 dalis ŪML taikymo
  • Bakalauro Aerospace Engineering laipsnis teikiama taikomųjų mokslų universitetas Velika Gorica

Kas turėtų būti taikomas:

Studentai bet kokio amžiaus nuo 18 vyresniais yra tinkamos šiam kursui, dėl kurios aukštosios mokyklos diplomą yra minimalus, nors tai bus reikalinga kandidatai įrodyti dėl techninių dalykų gabumų.

Kursas taip pat tinka vyresnio amžiaus mokiniams, turintiems darbo patirties pageidautina techninis, mechaniniai arba elektros fone.

Šis kursas yra puiki investicija į savo gyvenimą ir gali būti karjeros pradžia viename iš sparčiausiai pasaulyje augančių pramonės šakų.

Daugiau informacijos

Croacia Avialinijos techninis mokymas - 2017

Universitetas Prašymo forma

Croatia Airlines stažuotojas Orlaivių Prašymo forma

Kontaktai: engineers@brookfieldav.com

Program taught in:
Anglų

See 5 more programs offered by Brookfield Aviation »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019