"Office Professional sertifikatas programa

Diablo Valley College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

"Office Professional sertifikatas programa

Diablo Valley College

Pažymėjimas programa

Apsilankykite: Tarptautinė švietimo centras Tuo Diablo Valley koledžas

DVC verslo administravimo departamento siūlo platų aukštos kokybės verslo kursus per metus. Jo skirta dėstytojai ir paslaugūs darbuotojai yra įsipareigojusi padėti studentams pasiekti savo verslo mokymo tikslus. Ekspertas fakultetas apima verslo pedagogams praktikams, smulkaus verslo savininkai, advokatai, techninių rašytojų, konsultantai, CPA, žmogiškųjų išteklių specialistai, įmonių vadovai ir kiti specialistai.

Kiek laiko užtruks uždirbti sertif icate?

Ji paprastai trunka studentams 03:58 sąlygas uždirbti pasiekimų pažymėjimą, priklausomai nuo to, kaip kursai sekos ir kaip dažnai kursai yra siūlomi. Mokiniai yra skatinami dirbti su Office Professional fakulteto patarėjas ar konsultantas DVC pagalbos su švietimo planą.

Kokios yra uždirbti Office Professional sertifikatą reikalavimai?

Norėdami uždirbti pasiekimų studentai turi sertifikatą:

 • baigti kiekvieno reikiamą kursą su "C" ar didesnio laipsnio
 • atlikęs ne mažiau kaip 25 proc Visuose Diablo Valley College užsiėmimuose.

Daugelis kursus galima pritaikyti prie Kalifornijos valstijos universitetas, sistemos ir daugelis kitų ketverių metų institucijoms. Kursai taip pat gali būti taikomos link pasirenkamuosius reikalavimus Koledžas.

Kas yra "Office Professional programa?

Diablo Valley kolegijos Office Professional programa padeda mokiniams kurti techninius įgūdžius ir "minkštųjų" įgūdžių, kurie yra svarbūs biuro aplinkoje, pavyzdžiui, punktualumo, atsakomybės, laiko valdymo, organizacinių įgūdžių, darbo etika, komandinio darbo ir teigiamos darbo požiūris. Programa yra siūloma per DVC verslo tarnybos ir Mt. patvirtintas Diablo skyrius Tarptautinės asociacijos Administracinių specialistai (IAAP).

Ši programa rengia studentų įvairių pradinio lygio biuro paramos pozicijas. Reikalingi kursai bus parengti studentus atlikti gerai bet biuro aplinkoje. Pasirenkamieji kursai leis ja verstis specializacijos sritis, pavyzdžiui, teisės, medicinos, apskaitos, rinkodaros ar vadybos.

Kodėl reiktų studijuoti būti Office Professional?

Studentai, kurie yra gerai organizuota ir detalės orientuotos patiks dirba biuro aplinkoje. Būdamas komandoje taip pat yra svarbus raktas į sėkmę, kaip "Office Professional. Šiuolaikiniam verslui reikalauja, kad kompetentingos, profesinių įstaigų aptarnavimo darbuotojų. Paklausa profesionaliems įstaigų aptarnavimo darbuotojų verslo aplinkoje yra visada didelis. Angų skaičius skiriasi priklausomai nuo geografinės padėties. Studentai, kurie nori važinėti ir yra lankstus darbo užmokesčio reikalavimus rasite dar daugiau galimybių. Užbaigti Office Professional sertifikatas programa rengia studentus pozicijas, įskaitant:

 • biuro registratorė
 • Administrative Assistant
 • duomenų įvedimo tarnautojas
 • sąskaitos tarnautojas
 • medicinos sekretorius
 • teisės referentas
 • virtualus asistentas

Ką gali studentas gauti mokosi biuro profesinės programos metu DVC? Kaip biure studentas profesinės programos studentams plėtoti įgūdžius:

 • kompiuterinis raštingumas (MS Office integravimo paraiškas sprendimų priėmimo tikslais
 • Klavišinių ir dešimties klavišas su greičio ir tikslumo
 • verslo matematika
 • Verslo anglų kalba
 • verslo ryšių
 • Taikomosios apskaitos
 • įrašų valdymas
 • biuro procedūros
 • profesinė etika

Studentų Office Professional sertifikatas programa turi galimybę atlikti informacinėje interviu ir šešėlis biuro specialistai savo būsimiems srityse.

Ką aš galiu padaryti su "Office Professional sertifikatą?

Studentai gali siekti karjeros, kaip administracinio specialistas. Studentai taip pat galite įvesti pradinio lygio darbą, kaip laipteliu atlikti kitų tikslų, pavyzdžiui, ketverių metų laipsnį arba profesinio sertifikavimo pvz sertifikuotą visuomenės sekretorius (KPT), sertifikuota administracinis specialistas (BŽŪP) arba patvirtinta visuomenei buhalteris (CPA).

San Francisco srityje, administracinių padėjėjai gali uždirbti medianines viso pradinio lygio darbo užmokesčio paketus į $ 35,000 iki $ 45,000 kaimynystėje. Vadovai uždirbti didesnę vidutinis darbo užmokestis. Daugelis kursus galima pritaikyti prie Kalifornijos valstijos universitetas, sistemos ir daugelis kitų ketverių metų institucijoms. Kursai taip pat gali būti taikomos link pasirenkamuosius reikalavimus in humanitarinių mokslų bendradarbis.

Kada ir kur siūlomi užsiėmimai?

Studentai gali pasirinkti iš dienos, vakaro, savaitgalį, trumpalaikiai, vasarą, ir lankstus internetinių klasių. Paimkite tada mūsų patogus miesteliu vietose Pleasant Hill ir San Ramon. Dabar klasių leis lanksčiau dalyvauti beveik iš bet kur ir bet kuriuo metu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
2 - 4 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
Nemokamai
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Pleasant Hill, California
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Ramon, California
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Pleasant Hill, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Ramon, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla