Nulis į ATPL kursą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apibūdinimas

Mokymas trunka maždaug 18 mėnesių ir vyksta anglų kalba EASA reguliuojamoje aplinkoje, atliekamas tarptautiniame oro uoste (Mariboras). Tai leidžia mums mokyti pilotus kontroliuojamoje oro erdvėje su nuolatine oro eismo valdymo komunikacija ir įgyti didelę patirtį būsimos karjeros kaip komercinio piloto.

Mokymo metu jūs gaunate 760 valandų teorinio mokymo, 198 valandų vienos variklio valandų ir 20 valandų daugkartinio darbo valandų (iš kurių 3 valandos yra FNPT II).

Pagrindiniai privalumai

INSTRUKTORIAI: aviakompanijos patyrę instruktoriai suteikia jums linijos skrydžio viršūnę ir teorinį mokymą.

Oro uostas: Mokymai tarptautiniame oro uoste suteikia jums neįkainojamą patirtį būsimos karjeros, kaip oro linijų piloto

MOKYMAS: Oro linijų mokymo kursai, orlaivių laivų modernizavimas ir šiuolaikinių mokymo / plaukiojančių technologijų naudojimas.

SAUGUMAS. Saugumo užtikrinimas yra ne tik šūkis, bet ir mąstymas bei elgesys.

VIETA: įsikūręs Europos širdyje, jungiantis visą Europą mažiau nei per 2 valandas.

STUDENTŲ KOMPLEKTAS: studentų rinkinys ("iPad", "pilotinės ausinės" ir kt.), Kad būtų palaikoma kompiuterizuota mokymo praktika.

Naudojant įmonėje sukurtą ir CAA patvirtintą internetinę mokymų valdymo sistemos programinę įrangą, mokymai gali būti visiškai elektroniniai. Visa mokymo medžiaga, operaciniai dokumentai, įrašai ir informacija, susiję su mokymo progresu, yra prieinami su "iPad", teikiamomis mokiniams mokymo pradžioje.

Mokymo etapai

1 ETAPAS. Pradinis mokymas

Mokymas vyksta mūsų mokymo centre Tarptautiniame Mariboro oro uoste. Pirmasis mokymo etapas - tai 5 savaičių trukmės teoriniai mokymai, po to atliekami oficialūs EASA egzaminai CAA.

Čia yra teorinio mokymo etapo dalykai:

  • Oro teisė, ATC procedūros ir skrydžio sauga
  • Žmogaus veiklos
  • Meteorologija
  • Komunikacijos
  • Skrydžio principai
  • Operacinės procedūros
  • Veikla ir planavimas
  • Bendrosios orlaivių žinios
  • Navigacija

Baigę teorinį mokymą, pratęskite pradinį skrydžio mokymą, kuris taip pat vyks tarptautiniame Mariboro oro uoste. Oras, įranga ir instruktoriai yra pirmos klasės, todėl galite sutelkti dėmesį į mokymą, kad būtumėte profesionalus pilotas labai malonioje aplinkoje.

Per šį 12 savaičių laikotarpį prieš atlikdami savo įgūdžių testą atliksite 45 valandų skrydį vienam varikliui.

2 ETAPAS - "ATPL Ground Training" ir "Solo Experience Building"

ATPL Ground Training vyksta mūsų mokymo centre Tarptautiniame Mariboro oro uoste. Pirmasis teorinio rengimo etapas atliekamas kaip savarankiško mokymo metodas, po kurio rengiamos kiekvieno dalyko paskaitos. Antžeminis treniruotės trunka nuo 24 iki 28 savaičių, o kai atliekate "Ground Training", galėsite kreiptis dėl oficialių EASA egzaminų CAA.

Per šį 24- 28 savaitę ATPL Ground Mokymo etape jūs taip pat atliksite 85 valandų vieno variklio "Solo Experience Building" (skrydis be skrydžio instruktoriaus) ir 5 valandų skrydžio naktį, kad būtų tvirta bazė tolesniam instrumentiniam skrydžiui

Kai baigsite "Ground Training", peržiūrėkite visus egzaminus CAA ir atlikite "Solo Experience Building", esate pasirengę pereiti prie kito mokymo etapo.

3 ŽINGSNIS. Priemonių skrydžio mokymas

Šiame etape jūs daugiausia dėmesio skirsite instrumentų mokymui vieno ir daugelio variklių orlaiviuose, esant visų orų IFR aplinkai. Įrenginio skrydžio treniruotę sudaro 55 valandos - padalijama vieno variklio ir kelių variklių orlaivių.

Įsikūręs tarptautiniame oro uoste Europos centre, rasite tarptautinį "Maribor" oro uostą, kuriame galėsite pasiekti sunkiasvorių privažiavimo takų ir daugybę itin sudėtingų vietų - būtent tai, ko jums reikia norint pasiruošti būsimai karjerai.

4 ETAPAS. Komercinis pilotų mokymas

Praleidus prietaiso parengimo įgūdžių testą, pereikite prie pradinio komercinio skrydžio mokymo, kuris taip pat atliekamas Tarptautiniame Mariboro oro uoste. Per šį 2 savaičių laikotarpį prieš atlikdami savo įgūdžių testą atliksite 10 valandų vieno variklio ir 5 valandų daugkartinio variklio skrydžio treniruotę.

Pasibaigus komercinio skrydžio treniruotės įgūdžių testui, jūs tampa EASA licencijuotu komerciniu pilotu su "Multi Engine" instrumentu įvertinimu ir užšaldytu "ATPL".

Su šia licencija ir įvertinimu esate pasiruošę pereiti į kitą mokymo etapą, kuris yra "Airbus A320 tipo kvalifikacinis mokymas" (neprivaloma).

5 ETAPAS - " Airbus A320" tipo kategorija (neprivaloma)

Patekimo reikalavimai

Amžius: mažiausiai 17 metų

Fizinis statusas: galiojantis EASA 1 klasės sveikatos pažymėjimas

Teorinės žinios: Matematikos, fizikos ir anglų kalbos supratimas yra pagrindinis dalykas mokymui pradėti. Vidurinių mokyklų diplomas pagrindiniuose dalykuose yra priimtinas įregistruojant.

Ankstesni skrydžio patirtis ar aviacijos patirtis nereikalinga!

Kaina

"Ab Initio" arba "Zero to ATPL" mokymo programa yra 49,900 EUR. Tai yra galutinio vartotojo kaina, nėra jokių papildomų išlaidų, apie kurias nepranešėme!

Mokėjimas gali būti atliekamas iki 1 12 dalių. Į kainą įskaičiuoti visi "Ground and Flight Training", "Maribor Landing" tarptautinis oro uosto mokesčiai, egzamino skrydžiai, PVM (mokesčiai), studentų priedų paketas, "iPad".

CAA (Slovėnijos Civilinės aviacijos agentūra) privalo mokėti CAA, kurią moka tiesiogiai studentas (bendros išlaidos CAA mokesčiams visoje mokymo programoje yra maždaug 1.500 EUR)

Paraiškų teikimo procesas

Susisiekite su mumis: įsigykite mums reikalingos informacijos ir aptarkite terminus, sąlygas ir atsakymus į savo klausimus

Prašymo priėmimo forma: Pateikite savo atitinkamą informaciją ir dokumentus paraiškai patvirtinti

Mokymo sutarties pasirašymas: pasirašius sutartį, paskutinis žingsnis yra pradinės įmokos mokėjimas, kurį esate pasiruošę pradėti mokymą.

Be to, mes aptarsime išsamią informaciją, padedančią jums, jei jums reikės studento vizos, apgyvendinimo, transportavimo galimybių ir tt ...

Olimpinės sąlygos Slovėnijoje puikiai tinka skraidyti per visus metus, net žiemą. Treniruotės metu jūs plauksite visoje Slovėnijoje, atrasite beveik kiekvieną kampą, taip pat kaimynines šalis, Italiją, Austriją, Kroatiją, Vengriją.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

INSTRUCTORS: Airline experienced instructors provide you with top of the line flight and theoretical training

INSTRUCTORS: Airline experienced instructors provide you with top of the line flight and theoretical training Skaityti mažiau