Norvegų kalba ir užsienio studentų draugija - vienerių metų programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar norite mokytis gražioje Arkties aplinkoje Norvegijos šiaurėje?

Norvegų kalbos žinios yra absoliutus reikalavimas mokytis Norvegijoje.

Ši norvegų kalbos ir visuomenės vienerių metų programa yra puiki pradžia, jei esate kvalifikuotas ir norite tęsti vieną iš trejų metų inžinerijos bakalauro laipsnių arba dvejų metų integruoto pastatų technologijos magistro programą fakultete. Inžinerijos mokslas ir technologijos Narvike.

(Atkreipkite dėmesį, kad šios programos paskaitos vyksta norvegų kalba. Kad galėtumėte gauti norvegų kalbos bakalauro ir magistro studijų programas, turite išlaikyti visus egzaminus.)

Programos aprašymas

  • Trukmė: 1 metai
  • Kreditai (ECTS): 60
  • Priėmimo reikalavimai: Kandidatas turi atitikti bendruosius universiteto stojimo reikalavimus. Tai apima anglų kalbos mokėjimo lygį, kuris tinka pagrindiniam kursui. Išankstinių norvegų kalbos žinių nereikia. Norėdami būti priimami, turite pretenduoti į vieną iš IVT fakulteto bakalauro inžinerijos programų. Kandidatai, kurie yra kvalifikuoti ir nori tęsti mūsų integruotos pastatų technologijos magistro programą, taip pat gali kreiptis.
  • Programos kodas: 9010

Tyrimas skirtas nuolatinių studijų studentams, todėl jam reikia atsidavimo ir sunkaus darbo dėl labai greito progresavimo. Nuolat sutelkdami dėmesį į kalbos mokymąsi, studentai taip pat supažindinami su Norvegijos civilizacija, istorija ir literatūra. Antrame semestre darbas grupėse su projektu yra svarbi tyrimo dalis ir suteikia studentams vertingos patirties naudojant šį darbo metodą.

* Studijų programa skelbiama su sąlyga, kad pakanka stojančiųjų ir patvirtinus.

Mokymosi rezultatai

Tyrimas atitinka šį mokymo planą: Læreplan i norsk og samfunnskunnskap for voksne innvandrere. Planas reglamentuojamas įstatymais, susijusiais su užsieniečių įvedimo procesu. (https://lovdata.no/dokument/SF/forskrift/2012-04-19-358)

Planas pagrįstas lygių apibrėžimu, nustatytu Bendrajame Europos kalbų etalonų plane (CEFR). Ši sistema apibrėžia tris pagrindinius kalbos kompetencijos lygius:

A - pagrindinis vartotojas, B - nepriklausomas vartotojas ir C - įgudęs vartotojas

Šie trys lygiai dar skirstomi į lygius: A1, A2, B1 ir B2. Studijų plane aprašoma kalbos kompetencija lygiais: A1, A2, B1 ir B2.

Pagal nacionalinę norvegų mokymo programą užsieniečiams mokymosi rezultatai yra šie:

Žinios

Studentas turi pagrindines norvegų kalbos žinias B2 lygiu. Studentas žino kalbos dalykus Norvegijoje ir žino pagrindines Norvegijos kultūros ir visuomenės savybes. Studentas turi žinių, kaip rašyti tekstą norvegų kalba.

Įgūdžiai

Studentas gali bendrauti norvegų kalba ir gerai suprasti norvegų kalbą ir rašymą. Studentas geba skaityti ir suprasti šiuolaikinius tekstus, ty akademinę ir techninę literatūrą. Studentas gali suprasti paskaitas norvegų kalba ir rašyti su patenkinamu morfologijos, sintaksės ir žodyno lygiu. Studentas gali apmąstyti Norvegijos visuomenės ypatumus.

Bendroji kompetencija

Studentas turi pakankamai prielaidų, kad galėtų baigti studijas norvegų kalba. Studentas gali stebėti Norvegijos ir viso pasaulio įvykius per Norvegijos žiniasklaidą.

Priėmimo sąlygos

Pareiškėjas turi atitikti bendruosius universiteto stojimo reikalavimus. Tai apima anglų kalbos mokėjimo lygį, kuris tinka pagrindiniam kursui. Išankstinių norvegų kalbos žinių nereikia.

Norėdami būti priimami, turite pretenduoti į vieną iš IVT fakulteto bakalauro inžinerijos programų. Pareiškėjai, kurie turi kvalifikaciją ir nori tęsti mūsų integruotos pastatų technologijos magistrantūros programą, taip pat gali kreiptis (norvegų kalbos programai).

Svarbu! Norint, kad jūsų paraiška būtų tvarkoma teisingai, užrašo laukelyje nurodykite, kurią inžinerijos programą norite studijuoti po kalbos metų “.

Mokymas ir vertinimas

Tyrimą sudaro keturios dalys: pagrindinė kalba, fonetika, civilizacija ir literatūra. Abiejuose semestruose vyksta 16 savaitinių užsiėmimų. Po kiekvienos kasdienės pamokos mokiniai turi dalyvauti diskusijų grupėse su kitais užsienio studentais ir ugdyti grupių vadovavimo bei ataskaitų rašymo patirtį.

Studentai privalo dalyvauti visose paskaitose. Studentai, kurių nedalyvauja daugiau nei 20%, neatitinka baigiamojo egzamino reikalavimų.

Dėstant bus keičiamos paskaitos, darbas grupėse, pratimų atlikimas ir namų darbai. Testai bus atliekami reguliariais intervalais. Visi „pateikiami darbai“ yra privalomi.

Antrąjį semestrą studentai dirbs su tam tikra tema per tris savaites. Studentai turi galimybę pasirinkti savo dalyką, tačiau pamoka ir praktiniai patarimai bus teikiami neatsižvelgiant į tai. Rašytinis šio darbo rezultatas turi būti patvirtintas norint patekti į baigiamąjį egzaminą.

Portfelio vertinimai sudaro 40% galutinio pažymio. Studentai, norėdami pretenduoti į egzaminą, turi išlaikyti portfelio vertinimą, ty per du testus, kuriuos sudaro portfelis, pasiekti E ar aukštesnę klasę. Testai sudaro po 20%.

Egzaminas vyksta gegužę ir susideda iš egzamino, kuriam priskiriama 60% galutinės pažymio. Egzamino trukmė yra 6 valandos ir jis vertinamas naudojant vertinimo skalę A - F. Rašytinė egzamino dalis cenzūruojama išorėje. Išlaikiusieji egzaminą raštu, gali laikyti egzaminą žodžiu. Žodžiu egzaminas gali pakoreguoti ir patvirtinti galutinį pažymį. Egzaminas taip pat cenzūruojamas išoriškai. Šio tyrimo trukmė yra 30 minučių.

Reikalavimai egzaminui: patvirtintas dalyvavimo įrašas, patvirtintas projektas ir patvirtintas portfolio.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

UiT The Arctic University of Norway is a medium-sized research university that contributes to knowledge-based development at the regional, national, and international levels.

UiT The Arctic University of Norway is a medium-sized research university that contributes to knowledge-based development at the regional, national, and international levels. Skaityti mažiau
18 , Tromsø , Hjemmeluft , Kirkenes , „Hammerfest“ , Harstad , Narvik , Bardufoss , Bodø , Mo i Rana , Longyearbyen + 10 Daugiau Mažiau