Programos apžvalga
"Novatoriškiausia ir sudėtingas vadovavimo programa pasaulyje"

Ar turite suprasti ir sudėtinga intelektinės idėjas už verslo švietimo ribų troškulys?

Ar norite peržiūrėti savo profesinę palikimą, savo gyvenimo tikslus ir savo verslo viziją?

Ar norite programa, kuri siūlo kažką tikrai originalaus, kad pateksite iš klasės ir į kitus pasaulius, patirties ir žinių?

Proteus yra novatoriškos lyderystės vystymo programa, suteikiančios dalyviams asmeninį ir profesinį atnaujinimas per kūrybinę patirtį ne intelektinės pjovimo briauna. Jis suburia ekspertus iš išorės įprasta sferų verslo išsilavinimą, kartu su pasaulinio lygio mokslininkų iš Londono verslo mokyklos.

Jūs prisijungsite iš Pasirinktą bendraamžių grupėje - kiti lyderiai, ir viršuje profesionalai - ant galingos mokymosi kelionę. Proteus yra sutelktas aplink savo vaidmenį kaip lyderis, ir suprojektuotas aplink šešių pagrindinių temų: žmogaus Projektavimas, Global Development, Mokslinio atradimo, Kuriančiosios Dvasios, Transformaciniai Vadovavimas ir Biografija.

Turinys


Ar turite suprasti ir sudėtinga intelektinės idėjas už verslo švietimo ribų troškulys?


Ar norite peržiūrėti savo profesinę palikimą, savo gyvenimo tikslus ir savo verslo viziją?


Ar norite lyderystės programa, kuri siūlo kažką tikrai originalaus, kad pateksite iš klasės ir į kitus pasaulius, patirties ir žinių?


Ar norite erdvė, dialogą ir pasaulio ekspertų kompanija, kolegos viršų specialistų ir verslo lyderių apmąstyti pagrindinius iššūkius mūsų laikų?

Pažadame suteikti unikalią galimybę sužinoti, apmąstyti ir suformuluoti planus pakeisti savo vadovaujantį vaidmenį, verslo paramos ir gyvenimo puses.

Šis unikalus vadovavimo programa buvo sukurta, suprojektuoti ir paskatino Nigel Nicholson ir bendrai vadovauja Patricia Hodgins. Protėjas sutelkianti ekspertus iš ne įprastą sferų verslo išsilavinimą, kartu su pasaulinio lygio mokslininkų iš Londono verslo mokyklos.

Sukurta maždaug šešių pagrindinių temų; sutelktas aplink savo vaidmenį kaip lyderis, Proteus kviečia apmąstyti savo gyvenimo kelionėje ir jos santykis su jūsų verslo plėtra ateityje.

  • Žmogaus Dizainas
  • Global Development
  • Mokslinio atradimo
  • Kuriančiosios Dvasios
  • Pertvarkos Lyderystė
  • Biografija ir likimas

Tikslinė auditorija

Šis vadovavimo programa yra tik už pačius plačių pažiūrų ir smalsus viršų profesionalams. Jei esate vadovas ar netoli savo karjeros viršūnę, arba didelę karjerą perėjimo taškas, jums bus naudinga Proteus patirtį.


Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
1 savaitė
Ištęstinės
Price
9,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date