naujų lyderių programa

London Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

naujų lyderių programa

London Business School

Programos apžvalga


"Didelis potencialas High Performer"


Kylančios lyderių programą (EKA) siekia turėti tiesioginį poveikį jūsų elgesį darbo vietoje. Perėjimas prie pirmojo lyderio vaidmens reikalauja, kad jūs keliatės iš priėmimo atskirų indėlis kuriant rezultatus per įkvėpimą kitiems didesnį našumą.

Norėdami padėti šios pereinamojo laikotarpio ir siekiant užtikrinti jums sukurti būtinas poveikio, šios vykdomosios plėtros programa suteikia jums platesnį strateginį supratimą apie verslą, didesnės savimonės ir sustiprinti asmeninius įgūdžius padaryti dalykai įvyktų.


Programa naudoja naujoviškus mokymosi metodikas derinys: verslo modeliavimas, mokymosi leidinių, vienas su vienu "instruktavimas ir komandinio darbo užduotis pateikti jums su atitinkamomis verslo įžvalgas ir plėtoti savo verslo įgūdžius. Visi elementai yra glaudžiai susiję ir leidžia jums gauti maksimalią naudą iš savo programos patirtis labiausiai.

Paprastai dalyviai šios vykdomosios plėtros programa turi virš trijų metų darbo patirtį ir didelį potencialą techninių ar funkcinių specialistų, kurie yra, ar ketina imtis savo pirmojo valdymo vaidmenį.

Kylančios lyderių programą vyksta Londono verslo mokykloje ir yra modulinės formatą su dviem ir vieną savaitę, palaikoma virtuali mokymosi technologijas visoje vienuolika savaičių. Ji vyks:

Turinys


Nauji lyderiai programos suteikia jums platesnį strateginį supratimą apie verslą, didesnės savimonės ir sustiprinti įgūdžius, kad galėtų padaryti dalykai įvyktų. Dalyviai įgyja gebėjimus, patikimumą ir pasitikėjimą daryti įtaką pagrindines suinteresuotąsias šalis, siekiant padaryti dalykai įvyktų ne tik tiesioginius taikymo sritį dėl jų vaidmens.

1.Developing savimonė


2. Taikant verslo know-how


3. Padaryti dalykai įvyktų

Tikslinė auditorija


Paprastai dalyviai nuo penkerių iki dešimties metų darbo patirtį, ir mažiau kaip penkerius metus nuo valdymo patirtis.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
4 savaites
Ištęstinės
Price
Kaina
2,100 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla