Oficialus aprašymas

Programos apžvalga


"Didelis potencialas High Performer"


Kylančios lyderių programą (EKA) siekia turėti tiesioginį poveikį jūsų elgesį darbo vietoje. Perėjimas prie pirmojo lyderio vaidmens reikalauja, kad jūs keliatės iš priėmimo atskirų indėlis kuriant rezultatus per įkvėpimą kitiems didesnį našumą.

Norėdami padėti šios pereinamojo laikotarpio ir siekiant užtikrinti jums sukurti būtinas poveikio, šios vykdomosios plėtros programa suteikia jums platesnį strateginį supratimą apie verslą, didesnės savimonės ir sustiprinti asmeninius įgūdžius padaryti dalykai įvyktų.


Programa naudoja naujoviškus mokymosi metodikas derinys: verslo modeliavimas, mokymosi leidinių, vienas su vienu "instruktavimas ir komandinio darbo užduotis pateikti jums su atitinkamomis verslo įžvalgas ir plėtoti savo verslo įgūdžius. Visi elementai yra glaudžiai susiję ir leidžia jums gauti maksimalią naudą iš savo programos patirtis labiausiai.

Paprastai dalyviai šios vykdomosios plėtros programa turi virš trijų metų darbo patirtį ir didelį potencialą techninių ar funkcinių specialistų, kurie yra, ar ketina imtis savo pirmojo valdymo vaidmenį.

Kylančios lyderių programą vyksta Londono verslo mokykloje ir yra modulinės formatą su dviem ir vieną savaitę, palaikoma virtuali mokymosi technologijas visoje vienuolika savaičių. Ji vyks:

Turinys


Nauji lyderiai programos suteikia jums platesnį strateginį supratimą apie verslą, didesnės savimonės ir sustiprinti įgūdžius, kad galėtų padaryti dalykai įvyktų. Dalyviai įgyja gebėjimus, patikimumą ir pasitikėjimą daryti įtaką pagrindines suinteresuotąsias šalis, siekiant padaryti dalykai įvyktų ne tik tiesioginius taikymo sritį dėl jų vaidmens.

1.Developing savimonė


2. Taikant verslo know-how


3. Padaryti dalykai įvyktų

Tikslinė auditorija


Paprastai dalyviai nuo penkerių iki dešimties metų darbo patirtį, ir mažiau kaip penkerius metus nuo valdymo patirtis.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
4 savaites
Ištęstinės
Price
2,100 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date