Read the Official Description

Skirtingai nuo standartinių partnerystės pajamų mokesčio klasei, šis dviejų dienų seminarą daugiausia dėmesio nuo konkrečių klausimų, su kuriais susiduria naftos ir dujų partnerystes. Federalinis pajamų apmokestinimo naftos ir dujų partnerystė yra unikalus tuo, kad mokesčių taisyklės iš Poskyryje K IRC yra taikomos kitokios naftos ir dujų žvalgymą ir gavybą, nei bet kurios kitos rūšies verslą. Toks unikalumas kyla iš to, kad sek. 613A reikalauja, kad naftos ir dujų turto pagrindu vyksta ne partnerystės kiekvienas partneris ir partneris apskaičiuoja išeikvojimas, įgyti ir nuostolio nepriklausoma partnerystę.

Jokių kitų išgaunamosios pramonės darbų šiuo būdu. Pavyzdžiui, anglies, geležies ir kt - partnerystė eina mineralinių nuosavybės pagrindu ir apskaičiuoja pelną ir nuostolius dėl savo mineralinių savybės ir tada skiria išeikvojimas, pelnas ir nuostoliai į partnerius. Tai turi daug liestinės poveikį, kuris yra tyrinėję šį seminarą. Atsižvelgdama eiti per šį reglamentų ir taisyklių, vien labirintas gali būti šiek tiek klaidina - juk jis buvo IRS per 15 metų išleisti galutinį reglamentus pagal Sec. 613A - visų pirma dėl partnerystės klausimais.

Norėdami išnarplioti šią Bizantijos labirintas, šio seminaro adresai bendro ir dažnai painus sandorius, su kuriais susiduria naftos ir dujų mokesčio partnerystes, naudojant statybos blokų metodo atvirumą. Temos apima:

  • Įvadas į naftos ir dujų partnerysčių
  • Formavimo Naftos ir dujų partnerystės
  • Operacinės problemos Nafta ir dujos partnerystės
  • Sek. 704 (b) Specialiosios asignavimai
  • Asignavimai, kurių reikalaujama iš Prisidėjo Naftos ir dujų Nuosavybė - Sekundes. 704 (c)
  • Partneris - Partnerystė Sandoriai
  • Parduoti ar mainyti iš naftos ir dujų partnerystės interesai
  • Veiklos paplitimas naftos ir dujų partnerysčių
  • Likvidavimas partnerystės interesai, įvykusio Naftos ir dujų mokesčio partnerystės

Naujas Datos bus paskelbtos


See 31 more programs offered by University of Tulsa College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2019
Rugs 2019
Duration
2 dienų
Ištęstinės
Price
695 USD
By locations
By date
Start Date
Birželis 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Birželis 2019

Rugs 2019