Muzikos atlikimo 3 lygio diplomas, tiesiogiai su mokytojais

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis trejų metų praktinis ir profesinis kursas, kurį skiria Vakarų Londono universitetas (4 lygis), apima mokymą, pradedant technika ir atlikimo įgūdžiais, baigiant muzikavimo ir muzikos teorija.

„ Jul academy mes suprantame, kad gyvas pasirodymas yra raktas į tai, kad tapsite puikiu gitaristu, todėl scenoje praleisite daug laiko, kad padėtumėte tobulinti savo technines galimybes ir rasti savo, kaip atlikėjo, nišą. Dalyvausite savaitinėse „Live Performance“ dirbtuvėse, žaisdami su kitais studentais ir gaudami ekspertų patarimus iš aukštos kvalifikacijos dėstytojų.

Įgytų įgūdžių yra muzikos atlikimas, instrumentinė technika, muzikos technologijos, kūrybiškumas, muzikavimas, kad galėtumėte tobulėti kaip menininkas. Dėmesys mažoms klasėms ir individualus mokymasis suteikia galimybę atlikti specialisto studijas, susijusias su gitara, bosu, vokalu ar būgnais.

Šis kursas ne tik sutelks dėmesį į atlikimą, bet ir išmokys jus muzikiškai bendrauti ir kūrybiškai apsirūpinti. Apskritai tai yra puikus pagrindas suprasti šiuolaikinę muziką ir ją supančią industriją.

Sėkmingai baigę kursą, įgysite 3 lygio BTEC kvalifikaciją (kurią suteikė Vakarų Londono universitetas), ir tai yra puikus vartas žengti pirmuosius žingsnius muzikos industrijos karjeroje arba tęsti studijas muzikos forma. laipsnį.

Kursai bus siūlomi italų arba anglų kalbomis. Jie mokės kartu su visa mokomąja medžiaga 1900 EUR UE piliečiams ir 2300 € studentams už UE per metus. Mes taip pat siūlome apgyvendinimą užsienio studentams iš anksto paprašius.

JŪS MOKSITE

  • TECHNIKA
  • POPULINĖ MUZIKOS TEORIJA
  • AUSIŲ TRAINIGAS
  • PIANO PAMOKOS
  • GYVOSIOS VEIKLOS DIRBTUVĖ
  • ANGLŲ MUZIKA
  • VIENAS VIENAS TECHNIKOS PAMOKA
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

La Jul Academy Istituto di Alta Formazione è specializzata nello studio della Musica Moderna, è centro esami esclusivo per la Calabria LCM e RGT, i corsi di canto e strumento, danza e musical theatre, ... Skaityti daugiau

La Jul Academy Istituto di Alta Formazione è specializzata nello studio della Musica Moderna, è centro esami esclusivo per la Calabria LCM e RGT, i corsi di canto e strumento, danza e musical theatre, sono certificati direttamente dalla University of West London e amministrati dal London College of Music Examinations con il rilascio di certificati e diplomi con crediti formativi EQF. Skaityti mažiau