Multimedijos gamyba

5 lygmens daugialypės terpės gamybos kursas suteikia įžvalgą įrankiuose ir metodikose, naudojamuose įvairiuose sektoriuose. Nuo interaktyviosios žiniasklaidos, vaizdo gamybos, garso gamybos ir grafinio dizaino įgūdžių, daugialypės terpės gamybos kursų absolventams yra daugiau galimybių nei bet kada anksčiau.

Apie kursą

5 lygmens daugialypės terpės gamybos kursas suteikia įžvalgą įrankiuose ir metodikose, naudojamuose įvairiuose sektoriuose. Iš svetainių, reklamos, vaizdo apdorojimo ar animacijos, daugialypės terpės gamybos kursų absolventams yra daugiau galimybių nei bet kada anksčiau.

Didžioji dalis darbo kryptyje yra praktiška, o ne teorija, todėl studentams suteikiama galimybė gaminti įvairius ir svarbius portfelius.

Patyrę mokytojai, kurie vadovauja ir remia studentus visais multimedijos gamybos aspektais, mokiniui suteikia "praktinius" mokymus. Studentai taip pat gali naudotis savo redagavimo rinkiniu (iMac su Adobe Premiere Pro) ir SLR fotoaparatais.

Daugialypės terpės gamintojai gali tęsti išsilavinimą arba patekti į profesionalų pasaulį. Daugialypės terpės gamybos įgūdžiai reikalingi visose profesionaliosiose srityse Kinsale College išmokti įgūdžiai, kurie tarnauja studentams bet kokiame karjeros plane, kurį jie pasirenka.

Modulio informacija

Vaizdo apdorojimas: 5N1292
Dizaino įgūdžiai: 5N0784
Multimedia autorių: 5N1299
Multimedia projektų kūrimas: 5N1300 Komunikacijos: 5N0690
Darbo patirtis: 5N1356
Skaitmeninis filmų apdorojimas 5N
Muzikos technologija 5N

Kaip taikyti

Paraiškos visiems mūsų kursams bus prieinamos tinklalapyje ir kolegijoje nuo 2018 m. Sausio 1-osios savaitės visiems kursams, prasidedantiems 2018 m. Rugsėjo mėn.

Interviu bus rengiama visiems kursams vėliau, paprastai gegužės / birželio mėn.

Karjeros galimybės

Šis 5 lygio sertifikatų įėjimas į "Multimedia", 6 lygio kursą "Kinsale".

Tai taip pat leidžia konkurso būdu patekti į trečiųjų lygių kolegijų asortimentą.

Tolimesnės studijos

Studentai, sėkmingai užpildę "Multimedia Level 5" apdovanojimą, galės dalyvauti 6 lygio apdovanojime.

Kinsale College turi oficialią nuorodą į CIT pagal CCPS, o studentai gali patekti į "Multimedia CR112" 1-ąjį metą (reikalingas portfelis ir interviu).

Darbo vieta / patirtis

Dalyviai privalo 10 dienų dirbti tinkamoje aplinkoje. Kolegija padės dalyviams nustatyti tinkamas vietas.

Įrenginiai šiame skyriuje

Šiame skyriuje yra naujausia aparatinė ir programinė įranga. Įrenginiai apima "Apple iMac", daugybę skaitmeninių vaizdo kamerų, fotoaparatų, garso įrašymo įrangos, muzikos ir garso takelių gamybos įrangą. Studentai gali naudotis "Green Screen" įrenginiais. 3D animaciniai kompiuteriai gaminami naudojant "Cinema 4D".

Programinė įranga apima; "Cinema 4D", "Adobe Flash", "Adobe Photoshop", "Adobe Premiere", "Microsoft Office".

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Kinsale College »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date