Read the Official Description

Bendra apžvalga Mokytojas - konsultantas raštu pažymėjimo

Iš aukštos kokybės mokytojų svarba kiekvienoje klasėje yra pripažintas prioritetu Amerikos švietimui. Rašymo mokymas, visų pirma, buvo nustatyta, kaip aukšto lygio susirūpinimą mūsų mokyklose ir kolegijose. Nacionalinė Rašymas projektas buvo įkurta 1974 metais, ir Meino universitetas (UMaine) tapo nacionalinio Rašymas Projekto svetainė 1997 m. Nuo to laiko, abi organizacijos turi ateiti reikia nustatyti ne tik su kokybės rašymo instrukcija, bet taip pat su besivystančiomis profesinio tobulinimosi lyderius dėl rašymo ir raštingumo paprastai savo mokyklose ir valstybės, ir nacionaliniu lygiu.

Kiekvienais metais du pagrindiniai įžvalgos Nacionalinės Rašymas projekto priimtas metinėje instituto Meino Rašymas Project - šešių kredito žinoma seka UMaine. Pirma, veiksmingų profesinio tobulėjimo programos teikia dažnai ir nuolat galimybes mokytojams rašyti, taip pat išnagrinėti raštingumo teorija ir mokymo praktiką kartu. Antra, mokytojai, kurie yra gerai informuoti ir veiksmingos savo praktikoje gali būti sėkmingas mokytojai kitais mokytojais, taip pat partneriai švietimo tyrimų, plėtros ir įgyvendinimo. Apibendrinant, mokytojas lyderiai yra mūsų didžiausias šaltinis švietimo reformos. Tai mokytojas grįstas požiūris į profesinį tobulėjimą buvo įrodyta, kad būti veiksmingos pasiekti ilgalaikį, sisteminė tobulinimas. Taigi, yra vertė dalyviams, administratorių, bei bendruomenių kiekviename lygyje sertifikatas, pripažįstamas tiems, kurie baigė pilną, dvylikos kredito papildyti kursų per rašymo projekto programą prie Meino universitete.

Švietimo tikslai:

 1. Pedagogai bus sukurti turtingą suprasti raštu į asmeninį ir profesinį gyvenimą mokytojų ir kitų pedagogų vaidmenį.
 2. Pedagogai bus praturtinti savo supratimą apie metodų rašymo mokymo, įskaitant analitine praktika ir kolegialaus biržoje generuoti mokytojo eksperto, vaidmenį.
 3. Pedagogai bus suprasti gamtą, metodus, ir iššūkius kuravimo kolegų ir mokytojų vadovavimo vietos mokyklos ir vietos lygmenyse, įskaitant iš būdamas pokyčių agentas poreikius.
 4. Pedagogai supranta svarbą ir galimybę mokytojų vadovavimo už vietos lygmeniu, įskaitant Maino ir tautinių Rašymas projektus, taip pat vyriausybinės ir prekybos organizacijų.

Visi darbai yra pagrįstas nacionalinių standartų Nacionalinės Rašymas projekto (NWP), Nacionalinės Tarybos anglų kalbos mokytojų (NCTE) ir taikomų turinio srityje organizacijomis.

Programos Reikalavimai (12 kreditai)

Studentai pasiekti absolventas sertifikatas mokytojų konsultantas raštu, užpildant keturi, trys kredito kursus seka (12 kreditų). Pavyzdžiui, studentas pradeda seka 2016 pavasarį vyktų taip:

 • ERL 545: Įvadas į nacionalinės Rašymas Projekto 3Cr. - Internetinis pavasaris, 1 metų
 • ERL 546: institutas Mokytojų lyderystės 3Cr. - Miesteliu, liepa (7 dienos)
  • Sąlyga: ERL 545 (Įvadas į nacionalinės Rašymas Project).
 • ERL 547: Seminaras Mentorystės 3 kr. - Internetinis Pavasaris, 2 metus
  • Būtinos sąlygos: ERL 545 (Įvadas į Nacionalinės Rašymas Project) ir ERL 546 (instituto mokytojų lyderystės).
 • ERL 548: Išplėstinė institutas Mokytojų lyderystės 3 kr. - Miesteliu, liepos (7 dienas), 2 metų
  • Būtinos sąlygos: ERL 545 (Įvadas į Nacionalinės Rašymas Project), ERL 546 (instituto mokytojų lyderystės) ir ERL 547 (NWP seminaras konsultuojant).

paraiškoje pateiktą informaciją

Kai esate pasirengę taikyti, pirmiausia peržiūrėkite šiuos dengimo instrukcijų. Tada užbaigti savo paraišką internete čia.

Pareiškėjai turi turėti bakalauro laipsnį. Paklausimai dėl paraiškų teikimo procedūras turėtų būti nukreiptas į Becky Libby, elektroniniu paštu becky.libby@umit.maine.edu~~HEAD=pobj arba telefonu 207-581-2444.

umoed08

Ką aš galiu padaryti su mokytojų konsultantas raštu sertifikatas?

Tai dėmesio kolekcija trijų kredito kursai yra kruopščiai Nuoseklaus imtis dalyvių iš kvalifikuotų klasėje praktikuojantis kompetentingas ir pasitikinti mokytojų konsultantas raštu. Įvadinis ERL 545 prasideda šią seką su mokytojais "tiria savo raštu, atsižvelgiant į tai, kaip kiti raštingumo patirtis gali skirtis nuo jų pačių, ir įmonės tarpusavio atsakymą į raštu ir diskusijose. ERL 546 tada padeda studentams į tarpusavio kuravimo kontekste. Su mokymo demonstracijų mainų dalyviai patirti, ką reiškia būti tiek ekspertus ir kritinių draugų iš esmės vienodomis praktikų bendruomenę. Be to, NWP Seminaras konsultavimo, ERL 547, inicijuoja tiesioginio tyrimą konsultavimo kartu su patarti naują Rašymo Project Fellows kaip jie pradeda kelią link mokytojų lyderystę. Mokytojas-konsultantas raštu seka baigiama Išplėstinė instituto mokytojų lyderystę, ERL 548, kuriame mentoriai toliau pranešti bičiuliams rengdamos mokomąją demonstravimas, o patys rengia pasiūlymą ir planą sisteminio pokyčio savo mokyklos aplinkoje. Iš viso, mokytojas-konsultantas raštu seka progresuoja sklandžiai nuo savirefleksijos per tarpusavio sąveikos su aktualizavimo mokytojų lyderystę.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
5,016 USD
$ 418 / kr. į-valstybės ir $ 523 / kr. "out-of-state
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019