Oficialus aprašymas

Šis kursas yra skirtas stažuotojas mažai arba jokios patirties mokyti anglų šiuolaikinio ESOL klasėje, bet su aukšto lygio kompetencijos šnekamosios ir rašytinės anglų kalbos. Jis bus aprūpinti jums labiausiai pagrindinių įgūdžių ir žinių, reikalingų užimti postą kaip TESOL mokytojas ir duoti jums tvirtą pagrindą savęs vertinimo ir tolesnio profesinio tobulėjimo.

Sertifikatas yra minimalus reikalavimas daug darbo vietų, ir yra pripažįstamas ir laikomas labai tarptautiniu mastu. Mūsų programa atitinka Britų tarybos įteisinimo patariamojo komiteto reikalavimus pagal anglų Didžiojoje Britanijoje akreditacijos schemą ir mūsų sertifikatas yra patvirtintas Trejybės koledže. Esame vienintelė mokykla Airijoje Trinity College London patvirtino pasiūlyti šį prestižinį kvalifikacijos kursą. Iki Atlanto SEAL pat pripažįstama Airijos departamento Švietimo ir į CertTESOL taip pat atitinka jų reikalavimus kandidatams, kurie nori dirbti pripažintoje kalba mokykloje Airijoje.

Tai pradinė kvalifikacija, nors patyrę mokytojai, neturintys pripažintos kvalifikacijos taip pat gali rasti naudinga kertiniu akmeniu savo karjerą ir profesinį tobulėjimą.

Atkreipkite dėmesį, kad yra nemokama papildomas įvadinis "sušilti" seminaras šeštadienis prieš visi kursai prasideda. Mes norėtume Jus paskatinti ką nors prieš kursą svarstymą ir nustato jus su kai kuriais vadovaujasi skaitymo užduotis. Anksčiau stažuotojai mums sakė, kad jie rado tai labai naudinga. Mes siūlome Jums visapusišką paramą ir susisiekti su mumis iš įtraukimo į kurso pradžios. Yra tik viena knyga jums reikia, siekiant jas baigti - tai daro Žinoma lengviau valdomas ir padeda Jus supažindinti su įvairių sąvokų, terminų ir tt, kad jums susidurti

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Atlantic S.E.A.L »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Bal 2019
Duration
4 savaites
Price
1,450 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Bal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Bal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date