Mokytis Užsienyje Ir Keistis

University of the Commonwealth Caribbean

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Mokytis Užsienyje Ir Keistis

University of the Commonwealth Caribbean

Ateiti

Ar esate užsienietis, norintis studijuoti UCC? Ar esate UCC studentas, norintis mokytis užsienyje?

Sandraugos universiteto Karibų užsienyje ir mainų programos dėstytojai gali mokytis naujosiose kultūrose ir naujoje šalyje.

UCC dirba su visame pasaulyje įsteigtomis institucijomis, kad vietos mokiniai galėtų studijuoti užsienyje ir užsienio studentams, kad jie galėtų gyventi UCC ir tapti labiau suapvalinti pasaulio piliečius.

Universiteto studentai užsienyje gali prašyti studijuoti semestru ar metais UCC bet kurioje iš mūsų bakalauro studijų programų. Tačiau studentai turi tenkinti prielaidas. Studijų užsienyje studentai gali priimti ne mažiau kaip 5 kursus ir ne daugiau kaip 6 kursus per semestrą, nebent būtų patvirtinta kitaip. UCC paskelbs transcript po to, kai studentas baigs semestro užsienyje programą.

Studentai gali studijuoti į užsienį semestrui (rudenį ar pavasarį) arba per visus akademinius metus per pasirašytas akademinių programų partnerystes.

Išvykstantys studentai

UCC turi mainų sutartis su vis didėjančiu mainų mokyklų sąrašu. Šios programos leidžia UCC studentams užsiregistruoti mainų universitete (priimančiojoje) kaip tarptautinio mainų studentams ir studentams iš šio universiteto įstoti į UCC semestrą ar metus.

Mokymas

Studijuojantys UCC studentai, kurie yra atrinkti semestro ar metų studijoms užsienyje, išlieka kaip visiškai užregistruoti UCC studentai, todėl privalo mokėti savo studijų įmokas UCC per reikiamą laiką.

Mokestis už mokslą

UCC studentai, kurie buvo atrinkti semestrui užsienyje, privalo mokėti visas studijų išlaidas į universitetą, kuriame jie lankysis. Mokestis už mokslą apima kambarį ir lentą, veiklos mokesčius, bet skiriasi pagal vietą.

atšaukimas

Studentai bus atsakingi už visas išlaidas, patirtas nutraukus studijas užsienyje.

Stipendijos

Kai kurios studijuoti užsienyje programos siūlo savo stipendijas. Studentai raginami patikrinti šių stipendijų prieinamumą ir jų taikymo terminus, kurie kai kuriais atvejais gali būti keliami iki semestro studijų laikotarpio pradžios.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta October 31, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
1 - 2 semestrus
Dieninės
Locations
Jamaika - Kingston, St. Andrew Parish
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jamaika - Kingston, St. Andrew Parish
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla