SID Rovinj seminaras

Nuo savo įkūrimo 1991 metais Italijos dizaino mokykla buvo nustatyti trejų metų edukacinį projektą, ypatingą dėmesį į studentų kūrybiškumo vystymąsi; įsitikinimu, kad socialinis, ekonominis ir kultūrinis gyvenimas bet žmonių bendruomenei neišvengiamai vaikščioti per savo sugebėjimo gaminti novatoriškas idėjas.

Sunku būti kūrybingi, jei jūs neturite žinoti, kokiu būdu gaminti kūrybiškumą.

Neįvykdyti metodologinis požiūris į kūrybiškumą metodų yra dalis kultūrinio ir profesinio fone Italijos dizaino mokyklos ir daugiau nei vieną kartą susidūrėme su, kaip bendrauti ir dalintis su kitais kūrybinis metodas SID klausimą.

Nuo 1998 metų mes radome tinkamą atsakymą SID Rovinj Seminaras projekto savaitę didelio galingumo kūrybinis dizainas, kad 2012 m pasiekė finišo liniją XV leidimas.

Už ribotą laiką (vieną savaitę), seminaras siekiama generuoti idėjas šia tema priskirtas bendrovės klientų per kūrybinis metodas SID taikymo.

gavėjai

Seminaras skirtas studentams SID ar lankantiems mokymo kursus pramoninio dizaino kitų institutų ir jaunų dizainerių, kurie domisi tyrinėti taikomas projektui, tiek italų ir užsienio kūrybinių metodikas.

Dirbtuvių Procedūra

Dėl SID Rovinj Workshop sėkmę yra būtini keli paprasti ingredientai:

  • Kūrybinio METODAS

Procedūrų rinkinys sukurtas Italijos dizaino mokyklos ir nuolat atnaujinami per tarptautinės kūrybinės bendruomenės ir jų kasdienio taikymo įmokų "lauke".

  • dėstytoju

Seminaras vadovauja 6 mokytojams Italijos dizaino mokyklos apmokyti kūrybinės metodo taikymą riboto darbo grupių, per metus tiesioginių mokymų patirtimi.

  • DALYVIAI

40 žmonių: Studentai SID arba kurie lankyti mokymo kursus pramoninio dizaino kitų institutų ir jaunų dizainerių.

  • klientas

Dėl pragmatizmo, kuri būdinga italų dizaino mokykloje niekada kalbama teorinių argumentų, bet pasirenka kartkartėmis didelės įmonės rinkos lyderių, kad sutarties sudarymo koncepcijos projektavimo klausimais spręsti ir kurti darbo savaitė "pamerktos".

Šiandien Italų dizaino mokykla sukūrė į: City of Rovinj, ROLLERBLADE, Alfa Romero, avalynė Row, WHIRLPOOL, Firme di Vetro, Chicco-ARTSANA, Fischer, Bagažo Roncato, Ferrero Plastikiniai Sandri, Inoxveneta, FAG grafikos menų pasaulyje.

Pažyma apie dalyvavimą

Pasibaigus dirbtuvių savaitės pabaigoje mes suteikta dalyvavimo kiekvienam dalyviui sertifikatą.

Pamatyti ir kalba

Iš vietos pasirinkimas suvaidino strateginį vaidmenį projekto sėkmę.

Po ne mažai tyrimų buvo pasirinkta Rovinj, tikrą lopšys kūrybiškumą.

Venecijos Kilmės mieste įsikūręs vakarinėje pakrantėje Istrija, Kroatija, tai gali garantuoti ir sukelti naujų aplinkoje, su ritmais ir neįprastų parametrus, palyginti su mūsų kasdienio gyvenimo būdą.

Per savaitę mes pamirštame automobilį; mes judėti pėsčiomis, dviračiais, plaukimo, plaukiojimas.

Darbas yra įdomus, be jokių formalumų, dažnai yra ne baseinuose maudymosi kostiumėlį arba ant uolų, kad prisikels iš neužteršto jūros, bet ir pėsčiomis per gamtos parke, kad primena Vienos Woods ramybės.

Oficialios kalbos yra anglų ir italų kalbas.

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Scuola Italiana Design (SID) »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 savaitė
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date