Modernus standartinis arabų (MSA) kursas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Taip pat žinomas kaip "al-fus'haa", MSA yra kalba, naudojama visame arabų pasaulyje specializuotoms funkcijoms - instrukcijoms, elektroninei ir spausdintinei žiniasklaidai bei formalioms situacijoms.

Nors ji nėra naudojama tarpusavio bendravimui vienoje iš arabų kalbos šalių, mokantis MSA prieš bet kurį iš regioninių ir vietinių dialektų, kurie labai skiriasi nuo regiono, studentai turi du privalumus.

Pirma, geras pagrindas MSA palengvina bet kokio dialekto įgijimą, kurį mokinys gali norėti mokytis vėliau. Antra, skirtingai nuo vietinių tarmių, MSA lengvai suprato kur nors arabų pasaulyje.

Mūsų MSA programa yra pritaikyta tenkinti visų studentų, norinčių mokytis ar tobulinti standartinį arabų kalbą, poreikius. Jis suteikia jiems reikiamas žinias ir mokymus, norint įgyti visišką ir aiškų arabų kalbos sistemos supratimą.

MSA programą sudaro trys studijų lygmenys; kiekvienas lygis yra padalintas į tris nuoseklius ir laipsniškus pogrindžio lygius. Sistemos lygis šioje programoje yra struktūrizuotas pagal JAV universitetų sistemą ir mūsų Europos ir tarptautinių partnerių institucijų gaires.

Norint geriau patenkinti visų mūsų studentų poreikius, mūsų mokytojai buvo mokomi mokytis su visomis geriausiomis šiandien turimomis MSA kalbos žinynais, tokiais kaip "Al-Kitaab fii Ta'allum al-'Arabiyya", kuris yra mūsų pagrindinis vadovėlis, "Ahlan Wa Sahlan" ir "Al Arabiya al-Mu'asira".


Datos/>


Visos klasės prasideda kiekvieną pirmadienį, ištisus metus/>


Grupės klases/>


Mūsų grupės kursai yra skirti teikti instrukcijas bet kuriai trukmei nuo vienos savaitės iki visiško mokslo metų. Studentai gali pasirinkti pradėti savo klases bet kurį pirmadienį per metus. Klasės vyksta nedidelėse grupėse penkias dienas per savaitę, nuo pirmadienio iki penktadienio. Tiek MSA, tiek CMA kursai susideda iš trijų studijų lygių; kiekvienas lygis yra padalintas į tris nuoseklius ir laipsniškus pogrindžio lygius. Kiekvienas pogrindinis lygis paprastai trunka tris savaites. Studentai, turintys išankstinių žinių apie arabų kalbą, turėtų atlikti vertinimo testą, kad jie galėtų tinkamai įsidarbinti programoje./>


Privatus klases/>


Mūsų privačios klasės dėsto kalbos mokymą vienam iš kalbų studentams visais arabų kalbos mokėjimo lygiais. Studentai gauna lankstų kursų ilgį ir struktūrą. Jie gali pasirinkti norimą pradžios datą, pageidaujamą tvarkaraštį ir valandų skaičių, kuriuos jie nori mokytis./>

Studentai gali pasirinkti grupines klases derinti su papildomomis privačiomis pamokomis, kad padidintumėte kursą, dirbtumėte konkrečiu kalbos įgūdžiu ar tiesiog įveiktumėte mokymosi sunkumus, su kuriais susiduriate.

Visi "Dar Loughat" studentai gauna šiuos privalumus:

  • Orientavimo savaitė: mokykloje siūlomos įvairios temos, susijusios su kultūrine adaptacija ir sveikata.
  • Daugelis kultūrinių ir panardinimo darbų yra papildomi kalbos kursai, kuriuos mokosi studentai. Tokios veiklos rūšys yra ekskursijos į kitus tradicinius miestus ir kaimus, grupinės ekskursijos, tarptautiniai potlucks, muzikos koncertai ir laidos, ir pan.
  • Periodiškai pateikiamos viktorinos, skirtos įvertinti studentų pažangą ir nustatyti galimus sunkumus.
  • Norint palengvinti universitetų kreditų perkėlimą studentams, oficialus stenograma ir kalbos mokėjimo pažymėjimas, kuriame nurodomas tipas, žinoma, baigtos visos baigtos valandos ir įgyti išsilavinimo lygį, kai baigsite kursą.


Apgyvendinimas pasirinkimai/>


Studentai gali pasirinkti iš toliau nurodytų apgyvendinimo galimybių:/>


1. Namai/>


Šeimos su Maroko šeimomis suteikia studentams unikalią galimybę visiškai pasinerti į Maroko kultūrą ir musulmonų gyvenimo ritmas./>

Išlaidos: 95 € už savaitę vienam, privačiam kambariui pusvalandiu, pridėjus vienkartinį negrąžinamą 30 € tarnybinį mokestį, mokėtiną Dar Loughat.

Mokėjimo tvarka: 30 eurų aptarnavimo mokestis ir ne mažiau kaip trys savaitės nuo namų palikimo mokėjimo turi būti sumokėti iš anksto, gavus jūsų namo buvimo sąskaitą faktūrą.

Studentai, turintys konkrečių poreikių, pvz., Dietinių apribojimų ar alergijų, turėtų tai nurodyti paraiškos formose. "Dar Loughat" pėsčiomis nueisite pėsčiomis ne visada galėsite apsistoti namuose. Pasirinkdami šeimynines šeimos nares, mes neieškoime prabangos ar komforto materialiame prasme. Nepaisant to, studentai gali tikėtis asmeninio dėmesio, pagalbos ir patarimo. Atkreipkite dėmesį, kad mūsų namuose gyvenančių šeimų skaičius yra ribotas ir kad užsiėmimų metu gali tekti įvesti laukiančiųjų sąraše.

Kiti rūpesčiai: dalyviai, kurie mano, kad gali nesugebėti laikytis taisyklių dėl namo būklės arba gali sunkiai prisitaikyti prie gyvenimo su Maroko šeima, turėtų apsvarstyti kitas apgyvendinimo galimybes. Tarp sunkumų, su kuriais susiduria praeities dalyviai: 1) privatumo trūkumas; 2) nepažįstamas maistas ir mitybos įpročiai; 3) studijų vietos nepasiekimas; 4) nepažįstami sanitariniai įrenginiai (kai kuriais atvejais "tradiciniai" tualetai). priimančios šeimos (kai kuriais atvejais autobusu važiuoja į Dar Loughat). Dėl daugybės praėjusių dalyvių tokių nepatogumų daug labiau atsvėrė teigiama gyvenimo patirtis su Maroko šeima, kurios svetingumas yra legendinis dėl geros priežasties.


2. Viešbučiai/>


Studentai gali pasirinkti iš kelių viešbučių Tetouan. Prašome paprašyti mūsų viešbučių sąrašo./>

Išlaidos: 9 € už naktį ir daugiau, taip pat vienkartinis negrąžinamas 30 € paslaugų mokestis, mokamas Dar Loughat.

Rezervacijos procedūros: Studentai, pageidaujantys užsakyti viešbučius prieš atvykimą, turėtų paprašyti jų paraiškų. "Tetouan" yra puikus vietinis paplūdimys, kuris yra populiarus Maroko kurortas, o liepą ir rugpjūtį kambariai gali būti netinkami.


3. Butai/>


Dėl ilgų viešnagių baldais apartamentai paprastai gali būti rastomi studentams, esantiems maždaug 20 minučių kelio automobiliu nuo mokyklos centre ar netoliese esančiame Martilio paplūdimyje./>

Išlaidos: 150 € / mėn. Ir daugiau, taip pat vienkartinis negrąžinamas 30 € paslaugų mokestis, mokamas Dar Loughat.

Mokėjimo tvarka: 30 eurų aptarnavimo mokestis ir mažiausiai trys mėnesio nuomos mokesčiai turi būti iš anksto sumokėti, gavus jūsų nuomos sąskaitą.

Studentai neturėtų tikėtis per daug prabangos butoje, nors yra ir visi reikalingi patogumai.


Kursų mokesčiai/>


Kursų mokesčiai taip pat yra: pervedimas iš Tangiero tarptautinio oro uosto, Tangiero ir Seutos jūrų uostų, Tangiero ir Tetuano autobusų ar geležinkelio stočių; kultūrinė adaptacija ir asmeninė pagalba; kursų knyga/>

Mokestis įtrauktas į visas kainas.


Registracijos mokestis: 55 €/>


Studijų mokesčiai už grupines klases (20 pamokų per savaitę)/>

Toliau nurodytos kainos taikomos visoms MSA ir CMA grupių klasėms

1 - 7 savaitės


* Jei studentų nepakanka (mažiau nei trys), "Dar Loughat" sumažina valandų skaičių grupinėms klasėms tokiu būdu:/>

  • 2 studentų klasė: 15 valandų per savaitę
  • 1 studento klasė: 10 valandų per savaitę

Šie pakeitimai neturės įtakos nei kurso kaina, nei turinio.


Mokestis už mokslą už privačias klases/>

Toliau nurodytos kainos taikomos visoms MSA ir CMA privačioms klasėms, pokalbių klasėms, kalbos arabai, specializuoti kursai, arabų kaligrafija, marokietiškos virtuvės

Studentų skaičius


* Minimalus valandų skaičius vienai pamokai: 1/>

* 30 - 59 valandos: 5% nuolaida - 60 - 89 valandos: 10% nuolaida - 90 valandų: 15% nuolaida.


Registracija/>

  • Minimalus amžius: 16
  • Kursas prasideda: kiekvieną pirmadienį
  • Minimali viešnagė: 1 savaitė


Mes sveikiname visus metus besikreipiančius pareiškėjus, kurie bus nuolat priimami. Visi pareiškėjai turi užpildyti paraiškos formą, kurią galima užpildyti ir pateikti internetu arba atsisiųsti, išspausdinti ir siųsti faksu (212) 539-711-240 arba išsiųsti DAR LOUGHAT, vieta Moulay Mehdi - 8, rue M'hammed Benaboud, Tetouan 93000, Marokas. Studentams, norintiems pasilikti šeimininke, prašoma užpildyti prašymą dėl šeimos. Norintys apsistoti viename iš "Dar Loughat" bendrų apartamentų, prašoma užpildyti buto paraiškos formą./>

Norėdami užsiregistruoti kursuose, studentai privalo atsiųsti negrąžinamą 50 eurų registracijos mokestį ir negrąžinamą 30 eurų apgyvendinimo užsakymo mokestį - tuo atveju, jei jiems reikia pagalbos ieškant būsto tuo metu, kai jie būna Maroke (visi jie bus atimami iš jų sąskaitą faktūrą). Visi pervedimo mokesčiai priklausys studentų atsakomybei. Mokėjimai turėtų būti atliekami *:


Sąskaitos pavadinimas: DAR LOUGHAT
Sąskaitos numeris: 164-720-2121193167110009-50
Banko pavadinimas: Banque Populaire
Banko adresas: Agence El Mandari 69 - Tetuanas, Marokas
SWIFT kodas: BCPO MA MC/>


Norėdami patvirtinti jų registraciją, studentai yra paprašę atsiųsti mums savo banko pavedimo slydimo kopiją elektroniniu paštu arba faksu. Likusi išmoka mokama pirmąją klases dieną ar anksčiau. Priimtinos valiutos yra Maroko dirhamas, doleris, euro ir sterlingų svaras. Mes taip pat priimame kreditines / debetines korteles: Visa, MasterCard, JCB, Diners arba Maestro. Kredito ir debeto kortelių mokėjimai apima 2,5% visos sumos banko paslaugų mokesčius./>

Atvykę į "Dar Loughat" ir norėdami baigti registracijos procedūras, studentai privalo įregistruoti biurui du paso dydžio nuotraukas ir jų pasą.


* Kitos galimos mokėjimo galimybės yra pašto perdavimas, pašto pinigų pervedimas, "Western Union" ir "MoneyGram"./>

** Studentai gali mokėti visą programos kainą iki atvykimo, jei nori. Jei atšaukiamas prieš pradedant kurso pradžią, visi gauta suma bus grąžinta visiškai, atėmus registracijos ir apgyvendinimo rezervavimo mokesčius bei visus banko mokesčius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Dar Loughat is a professional language center in Morocco providing intensive courses in all levels of Modern Standard Arabic and Colloquial Moroccan Arabic throughout the year. Founded in 2004 in the ... Skaityti daugiau

Dar Loughat is a professional language center in Morocco providing intensive courses in all levels of Modern Standard Arabic and Colloquial Moroccan Arabic throughout the year. Founded in 2004 in the heart of the city of Tetouan in northern Morocco, Dar Loughat has rapidly established a strong and well-respected reputation as a cross-cultural center in the Arab world. Skaityti mažiau