Miesto valdymo ir plėtros teorijos

Miesto valdymo ir plėtros teorijos (UMDT) yra skirtos asmenims, kurie prisideda arba nori prisidėti prie visapusiškos ir teisingos ir tvarios miestų plėtros. Ji vadovauja dalyviams per ekonomines, socialines ir aplinkosaugines miesto teorijas ir susieja jas su naujausiomis valdymo teorijomis, įskaitant politikos krypčių, planų, finansų ir valdymo struktūrų teorijas. Ji siūlo žinias analizuoti miestų plėtrą ir valdyti ateities miestus.

Ką aš mokysiu?

Kursas suteikia kruopščiai atrinktų miestų valdymo ir plėtros teorijų rinkinį, kurį pamatysite per pagrindinių miestų praktiką per akademines ekskursijas Nyderlanduose. Jūs pastebėsite, kaip valdyti miestus galima taikyti gentrifikaciją, miestų paveldą, žaliuosius miestus ir kitas svarbias teorijas.

UMDT taip pat naudinga praktikams, kurie nori keistis patirtimi ir patobulinti savo žinias su tarptautiniais studentais ir ekspertais. Kursas yra interaktyvus, ir jūs mokysite per praktiką. Kursų metu sužinosite, kaip kritiškai vertinti teorijas ir įvertinti jų atitiktį jūsų miesto sąlygoms. Kursų pabaigoje sužinosite, kaip analizuoti miestų politiką, taikyti daugialypį suinteresuotųjų subjektų požiūrį, analizuoti valdymą, planuoti struktūras ir integruoti įvairias teorijas suprasti jų fizinį poveikį miestų formavimui. Sėkmingai baigus kursą, gausite 16,5 ECT.

Kaip aš mokysiu?

UMDT dalyviai dalyvauja pirmuosius tris mėnesius UMD programos, kuri suteikia jums galimybę išbandyti IHS "gerbiama magistro programa.

Inovatyvūs mokymo metodai naudojami efektyviam ir maloniam mokymuisi. Be pamokų paskaitose mokymosi veikla apima individualias ir grupines užduotis, seminarus, pristatymus, diskusijas ir edukacinius žaidimus, o svarbiausia - teorines keliones.

Ekskursijų metu studentai eina į pasirinktas vietas miestuose, kuriuose jie supranta praktines teorijų atspindžius. Pagrindiniai dalykai yra urbanistinės teorijos, miestų valdymas ir politikos planavimas, vietos valdžios finansų ir investicijų, akademinio rašymo į urbanistines teorijas tema.

Sertifikavimas

Antrosios pakopos studijų diplomas

Partneris

Daugialypis projektas vykdomas su vietinėmis suinteresuotosiomis šalimis Nyderlanduose, ypač su Roterdamo savivaldybe ir "Smart City Amsterdam". Roterdamo miestas ir Olandijos kultūros ministerija teikia svarbų šio kurso turinį.

Priėmimo sąlygos

• Bent jau bakalauro laipsnį iš pripažinto universiteto srityje, susijusiame su pasirinktu kursu;

• Reikalingi anglų kalbos testo rezultatai (TOEFL arba IELTS).

TOEFL balas: popierinis: 575, kompiuterinis: 232, internetinis: 90 (su rašymo subtestat mažiausiai 20)

IELTS balas: 6,5, neatsižvelgiant į sub-testą, kuris yra mažesnis nei 5,5 (parašymas ne mažiau kaip 6,0)

• Bent 2 metų darbo patirtis, susijusi su kursu.

Pateikite savo užklausą, kad sužinotumėte daugiau apie kursų datas , stipendijų galimybes ir kitas praktines detales. Roterdamas laukia tavęs!

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 8, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 30, 2019
Duration
3 mėnesių
Ištęstinės
Price
5,750 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 30, 2019
End Date
Lapk. 20, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 30, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Lapk. 20, 2019