Miesto Valdymo įrankiai Klimato Kaitos

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Miesto Valdymo įrankiai Klimato Kaitos

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

miesto valdymo įrankiai klimato kaitos

Leidinio yra malonu pranešti, kad šis kursas yra sukurta kartu su UN-HABITAT.

Miestuose vis tikimasi, kad imtis konkrečių veiksmų siekiant sušvelninti klimato kaitą ir prisitaikyti prie didėjančios vandens lygis, sausros ir kitų stichinių nelaimių, susijusių su žemės šildymo ramiai. Kokios konkrečios veiklos turėtų miestas įsipareigoja ir ką veikia? Šis kursas suteikia valdymo įrankius miesto politikams, planuotojams ir aplinkosaugininkai.

Tikslai

Iki kurso pabaigoje, dalyviai galės parengti vietos klimato kaitos planus, kuriuose spręsti pasaulines problemas dar sutelkti dėmesį į konkrečius vietos veiksmus. Žinoma, bus pasiūlyti konkretūs pavyzdžiai, kaip valdyti miestų projektavimo ir aplinkos infrastruktūrą, visų pirma energetikos, transporto, būsto ir vandens.

Turinys

1 modulis: Įvadas į klimato kaitos ir pažeidžiamumą.
Miestai yra laikomi labiausiai pažeidžiamas sritis į jūros lygio kilimo, audra viršįtampio, potvynių ir sausrų. Žemėlapio rizikos srityse su atitinkamomis klimato poveikio agentų miesto dauguma yra esminis žingsnis suprasti, kaip sumažinti miesto pažeidžiamumą. Dalyviai susipažins su Pažeidžiamumo įvertinimas įrankių asortimentą ir įgis žinių ir įgūdžių, kaip atlikti pažeidžiamumo įvertinimas ir pažeidžiamumo fiksuoti ne miesto remiantis bylos tyrimą. Be to, dalyviai gaus Sprendimo paramos priemonių įvedimą klimato kaita.

2 modulis: Prisitaikymas prie klimato kaitos: žemės, vandens ir nelaimių valdymas.
Miestai turi prisitaikyti prie abiejų, susijusių su klimato kaita (pvz jūros lygio kilimo) ir ekstremalių reiškinių, tokių kaip potvyniai ilgalaikes tendencijas. Po šimtmečius melioracijos, Nyderlandai paverčia žemę į ežerus, stato plaukiojantieji namų ir kelius, ir eksperimentus su stogo sodai. Remiantis teorija ir gerąja patirtimi, dalyviai įgis žinių apie įvairių prisitaikymo strategijas nuo konkrečių atvejų. Įvairių tipų metodų, tokių kaip Bendrijos pagrindu ir remiantis ekosistemų prisitaikymo bus nagrinėjami pagal šio modulio.

3 modulis: klimato kaitos švelninimas: Energijos, transporto ir anglies dioksido rinkos.
Miestai gali vaidinti esminį vaidmenį švelninant klimato kaitą. Jie gali sumažinti energijos suvartojimą, skatinti atsinaujinančių energijos šaltinių arba jie gali prekiauti anglies kreditus pagal lanksčius mechanizmus Kioto protokolą. Pastaroji tampa pelningas verslas "žaliųjų" ir "švarus" miestuose. ŠESD išmetamųjų teršalų registrų ir taršos mažinimo potencialas vertinimas tampa gyvybiškai įrankius miesto klimato kaitos švelninimo planavimui. Dalyviai turės galimybę atlikti vieną ŠESD inventorizacija miesto lygmeniu ir pirmenybę atitinkamas klimato kaitos mažinimo veiksmus.

4 modulis: Vietos klimato kaita veiksmų planai
Vietos klimato kaitos (CC) veiksmų planai išversti - dažnai neaiškius - strategijas prisitaikyti ir klimato kaitos švelninimo į konkrečius veiksmus. Vietos CK veiksmų planai grindžiami pažeidžiamumo vertinimo, mažinimo ir prisitaikymo prie klimato kaitos vertinimą ir apsvarstyti (finansinį) apribojimus dėl konkretaus miesto. Dalyviai bus išanalizuoti ir įvertinti išsamias vertinimo ataskaitas įvairių atvejų tyrimus ir plėtos vietos klimato kaitos veiksmų planą dėl konkretaus miesto.

Priėmimas


Dėl šios diplomo žinoma, reikia turėti:

• Bakalauro laipsnis arba lygiavertė

• Bent 2 metų darbo patirtis arba akademinė

• Įrodymai pakankamai žodžiu ir raštu komandą anglų kalba. Jei anglų nėra gimtoji kalba, anglų kalbos testas reikalingas

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Birželis 2018
Duration
Trukmė
3 savaites
Ištęstinės
Price
Kaina
2,750 EUR
Locations
Olandija - Roterdamo
Pradžia: Birželis 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Birželis 2018
Olandija - Roterdamo
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla