Oficialus aprašymas

Sužinokite italų kalbą ir ugdykite esminius įgūdžius, kad sėkmingai įsitrauktų į meno ir dizaino bakalauro laipsnius geriausiuose Italijos universitetuose. Sutelkite dėmesį į jūsų dominančias sritis, tobulindami akademinius įgūdžius palaikančioje aplinkoje.

Mūsų vienerių metų parengiamasis kursas suteiks jums platų supratimą apie meną ir dizainą. Plėtokite savo meninius įgūdžius ir nuspręskite, kokią specialybę tęsti. Jis taip pat pagerins jūsų įgūdžių lygį. Tai padės jums nuspręsti dėl savo pasirinkimo garbės specialybės ateinantiems trejiems metams. Baigę vienerių metų kursą, pateiksite darbo portfelį. Mes tai įvertinsime, kad galėtume pereiti prie jūsų pasirinktos specializacijos.

Idealus pasirengimas Italijos meno ir dizaino bakalauro laipsniui

Fondo metai menų ir dizaino programoje suteikia galimybę tarptautiniams studentams, norintiems įsiregistruoti Italijos universitete, gerinti italų kalbos ir kultūros žinias ir mokytis pagrindinių meno, dizaino ir architektūros sąvokų Italijoje.

Akademinė programa siūloma kaip 9 mėnesių mokymas su 600 valandų pamokų ir praktinių užsiėmimų, o ją papildo egzaminų rengimo kursai, meno ir dizaino praktinės laboratorijos bei kultūrinės ekskursijos.

Sėkmingai baigę programą, studentai pasieks CILS B2 lygio sertifikavimą (italų kalbos kaip užsienio kalbos sertifikavimas) ir gaus akademinius vardus, turinčius teisinę vertę, akredituotą Italijos švietimo ministerijos, galiojantį įstoti į Italijos bakalauro studijų programas.

Fondo Metų programa suteikia studentams sąlyginį pasirengimą MADE programai Dailės akademija Sirakūzoje, Sicilijoje.

Dalykai

35%: str

20 kreditų 160 valandų

 • Architektūros ir dizaino istorija
 • Italijos meno istorija
 • Italų draugija per kiną
 • Dizaino Pathway dirbtuvės

65%: italų kalba

40 kreditų 400 valandų

 • Italų kalbos kursai (360 val.)
 • CILS egzaminų rengimas

Pathway dirbtuvės

Studentai dalyvaus praktinių laboratorijų ir praktinių seminarų serijoje, vadovaujantys ekspertų fakultetams, kurie padės plėtoti pagrindinius meno ir dizaino studijos įgūdžius ir metodus bei įsisavinti amatininkystę su skirtingomis medžiagomis.

„ Pathway dirbtuvėse taip pat bus išplėstas studento portfelis, kuris yra esminis reikalavimas įstoti į Italijos dizaino studijų programas.

Italijos meno istorija

Italija buvo vienas iš svarbiausių meno ir kultūros atradimų centrų, o pagrindiniai jos meno etapai, ypač nuo renesanso iki baroko ir neoklasikinio periodo, padarė įtaką pasauliui. Kursas apibrėžiamas kaip dinamiškas kelias žinoti istorinių / teorinių etapų svarbiausių profilių, apibūdinančių Italijos istoriją nuo viduramžių iki naujausių meno tendencijų, įskaitant futurizmą, konceptualų meną, Arte Poverą ir Transavanguardiją.

Architektūros istorija

Studentai sužino apie architektūros ir dizaino istoriją Italijoje nuo XIX a. Pradžios iki šiandienos. Po bendro Europos meno ir kultūros konteksto įvedimo, kurso metu bus kuriamos architektų ir dizainerių vaidmens italų visuomenėje temos ir jos transformacijos iš ikimokyklinio amžiaus iki postindustrinio amžiaus.

Italų kalba

Italų kalbos kursai yra siūlomi kaip 8 mėnesių trukmės intensyvi programa , leidžianti studentams, pradedantiems pradedantiesiems, pasiekti reikiamą viršutinį tarpinį (B2) italų kalbos kompetenciją, reikalingą įsiregistruoti į Italijos universitetų programas.

Studentus moko ekspertai, aukštos kvalifikacijos gimtoji italų kalbos instruktoriai, kurie įgyvendina komunikacinį metodą klasėje, kad pasiektų geriausius rezultatus visuose 4 kalbinių įgūdžių: kalbėjimo, skaitymo ir klausymo supratimo.

CILS egzamino paruošimas

Studentai dalyvauja 40 valandų intensyvaus CILS egzaminų rengimo kurse, kuris apims geriausias akademinio rašymo praktikas, parengiamuosius testus su CILS praeities dokumentais ir žodžiu egzaminų modeliavimą, vadovaujamą Sienos universiteto CILS egzaminuotojų instruktorių.

Syracuse Academy yra CILS egzaminų centras. Studentai galės registruotis pavasario egzaminų sesijoje. gegužės pabaigoje, kad būtų pasiektas B2 CILS sertifikatas, kurį pripažįsta visi Italijos ir tarptautiniai universitetai bei dizaino mokyklos.

Italų draugija per kiną

Kurso tikslas - padėti studentams per pagrindinius Italijos istorinius įvykius, kuriuos atstovauja Italijos filmų kūrėjai nuo 40-ųjų iki šiandienos. Kritinis požiūris ir grupinė diskusija bus temos, režisieriai ir aktoriai, apibūdinantys Italijos filmų tradicijas ir naujoves

analizuojama atsižvelgiant į įvairius nacionalinius įvykius, taip vaizduojant Italijos socialinę istoriją.

Studentų atsiliepimai

„Neįtikėtina universiteto patirtis prieš pradedant universitetą! Tai padėjo man ištirti savo aistras ir rasti savo tikrąjį susidomėjimą dizaino srityje, turėti aiškią idėją apie laipsnį, kurį noriu sekti. Akademijos darbuotojai ir profesoriai buvo neįtikėtinai palankūs ir privertė mane jaustis pasveikinti saulėtame Sirakūzų mieste nuo pirmos programos dienos. Dirbtuvėse ir kalbų mainų renginiuose drauge su studentais iš Italijos ir viso pasaulio, tai yra neįkainojama patirtis mano asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui! “

Į viršų priežasčių prisijungti prie mūsų fondo metų programos

 1. Padeda užpildyti Italijos universiteto spragas
  • Italijos universitetų sistemai reikia ne mažiau kaip 12 metų pradinio ir vidurinio ugdymo, skirto visoms studijų programoms. Universitetams ir dizaino mokykloms taip pat reikalingas italų kalbos B2 viršutinio tarpinio lygio pažymėjimas ir asmeninis portfelis (dizaino bakalauro studijų programoms).
 2. Skirta tarptautiniams studentams
  • Mūsų studentai yra iš įvairių šalių, amžiaus grupių ir fono. Mes sveikiname protingus, kūrybingus, motyvuotus žmones, kurie domisi meno ir dizaino pašaukimu.
 3. Pasirinkite jums tinkančią specializaciją
  • Be to, kad, prieš pradedant universitetą, galėsite susipažinti su Italijos kalba ir kultūra, fondo metai taip pat suteikia galimybę aplankyti universitetus visoje šalyje ir nuspręsti, kuri mokykla Jums tinka.

Kas yra ši programa?

Studentai, norintys rūpestingai pasirinkti, kurią meno ir dizaino discipliną jie nori dirbti, tobulindami praktinius įgūdžius ir asmeninį portfelį:

 • Grafinis dizainas
 • Mados dizainas
 • Produkto dizainas
 • Interjero dizainas
 • Architektūra
 • Kūrybinis menas
 • Fotografija
 • Brėžinys
 • Nauja žiniasklaida
 • Vizualinis bendravimas

Studentai, turintys mažiau nei 12 metų mokymąsi, norintys įsitraukti į Italijos universitetą.

Be to, studentai, studijuojantys Amerikos ar Britanijos mokyklų sistemose ir neturintys trijų Išplėstinės paskirties egzaminų ar A lygio egzaminų, reikalingų įsiregistruoti Italijos universitete.

Studentai, kuriems reikia tobulinti kalbos įgūdžius:

 • norint dalyvauti Italijos bakalauro studijų programose, reikalingas pripažintas B2 lygio (viršutinis tarpinis) italų kalbos sertifikavimas.

Programos informacija

Ar Fondo Metai leidžia studentams dalyvauti bet kokioje Italijos meno ir dizaino studijų programoje?

Baigus Fondo Metų programą, studentai gali pasirinkti kreiptis į bet kurį Italijos universitetą ar Dizaino akademiją, pasiekę būtinas kalbinės kompetencijos ir minimalaus mokymo metų, reikalingų bakalauro bakalauro laipsniui Italijoje, reikalavimą. Priklausomai nuo universiteto, studentai gali būti paprašyti pateikti papildomus dokumentus arba išlaikyti egzaminą, leidžiantį dalyvauti pasirinktoje programoje.

Fondo metų programos užbaigimas suteikia tiesioginį priėmimą į BA kursus MADE programoje Dailės ir dizaino akademija Sirakūzuose.

Kokios yra prielaidos prisijungti prie Fondo metų?

Studentai, norintys prisijungti prie Fondo Metų programos, turėtų pateikti šiuos dokumentus:

 • Vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas arba diplomas
 • Anglų kalbos B1 (žemesnis tarpinis) lygio sertifikatas: IELTS 4.5, Cambridge PET arba lygiavertis)

Kokie yra programos mokesčiai ir terminai?

Įmokos mokestis: 2,100 EUR

 • sumokėti ne vėliau kaip likus 30 dienų iki programos pradžios datos

NB. ne ES studentai turėtų mokėti registracijos mokestį ne mažiau kaip 90 dienų iki programos pradžios, kad galėtų apdoroti prašymą išduoti vizą.

Mokestis už mokslą: 5,750 €

 • mokėti pilnai pagal programos pradžios datą (rudens pradžia: rugsėjo 12 d. / pavasario pradžia: sausio 9 d.)

NB. Visi paraiškos dokumentai turi būti siunčiami ne vėliau kaip prieš 30 darbo dienų iki programos pradžios adresu admissions@syracuseacademy.org

Kokios yra programos datos?

Fondo metai yra 9 mėnesių intensyvi universitetų rengimo programa. Studentai gali užsiregistruoti pradėti programą rudenį ar pavasarį.

Fall start - programos pradžia

 • 2019 m. Rugsėjo 12 d. - 2020 m. Gegužės 31 d

Pavasario pradžia - programos pradžia

 • 2020 m. Sausio 9 d. - 2020 m. Rugsėjo 6 d
Programa mokoma:
Anglų
Italų
Paskutinį kartą atnaujinta April 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 12, 2019
Sau 9, 2020
Duration
9 mėnesių
Dieninės
Price
7,850 EUR
Deadline
Liepa 29, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
Susisiekti su mokykla
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 12, 2019
End Date
Gegužė 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 29, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
Start Date
Sau 9, 2020
End Date
Rugs 6, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.

Rugs 12, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 29, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
End Date
Gegužė 31, 2020

Sau 9, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
End Date
Rugs 6, 2020

Syracuse Academy