Meno kryptis (meno kryptis) didelis kūrybinis veiklos programa

Barcelona School of Creativity

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Meno kryptis (meno kryptis) didelis kūrybinis veiklos programa

Barcelona School of Creativity

CREATIVO03

Skelbimai patenka į akis. Vaizdai, prekių ženklai ar plakatai yra pirmasis užpuolimas vartotojas gauti jų dėmesį ir fiksuoti savo susidomėjimą, net prieš patį pranešimą. Ir jie iš meno vadovo rankose.

Bernbach sakė, kad reklama yra ne mokslas, bet menas. Ir jūs ketinate būti direktorius.

Programos aprašymas

Meno direktorius yra atsakinga už kūrybiškumą kaip kopijos. Todėl, be to, mokytis kūrybiškumą, mokytis estetikos, grafinis dizainas, redakcinė dizainas, iliustracija, Pasaulio spausdinimo, fotografijos, kino, mados, kūrybinių tendencijų, naujų technologijų ... ir parengs portfelį parodyti, kad jūs turite išmokti.

Programos trukmė yra vienas akademiniai metai: trys ketvirtadaliai, keturios valandos per dieną nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, bet tikrai, jūsų mokymo, jūsų knyga ir jūsų ateitis reikės daugiau atsidavimas valandas.

Dienotvarkėje PROGRAMOS

VAIZDO DIZAINAS

Atsižvelgiant į meno krypties pagrindams yra grafinis dizainas. Linija, forma, spalva, balansas, ritmas, spausdinimas ir kaligrafija, vaizdo, prekės ... jie yra pagrindas, kuriuo remiantis yra pagaminti bet koks bendravimas veiksmų. Būkite pasirengę dirbti redakcinė dizainas, ženklai, prekės ženklo, firminis stilius ir pakavimo, kol gausite į juos įvaldyti ... ir mėgautis jais.

KAI TURINYS: Dizaino elementai - etapai grafinį projektą - Branding - ryšys tarp vaizdo ir teksto - Dizainas poligrafijos - Pakuotė - Spalvų teorija - Ženklai ir stovi - dizainas didelių formatų - sudėtis ir išdėstymas brošiūros - Kaip pasirinkti geriausią sistemą Spausdinti - Mokymasis iš grafinio dizaino meistrų - yra daug parašyta apie skonį - ...

MENO IR INFORMACIJA

Šio meno direktorių, kai kursite ir gaminančios kampaniją tiek garso ir vaizdo žiniasklaidos ir grafikos arba skaitmeninių uždaviniai yra tiek daug, todėl sudėtinga ir labai įvairus, kad šis klausimas žada būti tikras maratonas sprinto. Tradicinė žiniasklaida, tiesioginės rinkodaros, skaitmeninės žiniasklaidos ... iš įspūdingiausių vietoje labiausiai atsargus reklama, intervencija meno vadovas yra esminis.

KAI TURINYS: Menas direktorius šaudyti - Sužinokite, kaip padaryti fotografavimo lenta - Art už Apps "- specialiojo formatai spaudoje - Teigdamas ginti savo darbą - Buzoneo - Skelbimų lentos lauko žiniasklaida - Baneris nėra maža reklama - Reklamos Reklama prekybos taškuose - Nuspręskite, liejimo - Prisitaikymas prie skirtingų formatų ir žiniasklaida - akcijos ir tiesioginių siuntimų - ...

Nėra tinklo

Nes jei turite dar neaišku, pagrindinis darbas kūrybinis nėra: tai galvoja. Ir pasakyti savo idėjas nereikia kompiuterio. Kompiuteris yra tik priemonė, o priemonė negali sąlyga juos. Taigi, būti pasirengę lipti žingsnis jūsų kūrybiškumo ir desenchúfate. Lygiosios, manipuliuoti, iškirpti ir įklijuoti, kopijuoti, paieška, modeliavimas, purvinas ... yra tik keletas dalykų, jūs turite padaryti, kad jį gauti.

KAI TURINYS: pieštukas & Moleskine - Žymėjimo istorija lenta - Pagrindai iliustracija - Patarimai padaryti eskizą - Nekilnojamasis modelius - pakavimas ir miršta - Padaryti spausdinimas ... tikrai - Koliažas - kurti ir manipuliuoti tekstūras - medžiagos po ranka - paslapčių kopijavimo - ...

Fotografavimas, kūrimo ir gamybos

Įrankiai ir disciplinos, kad turi žinoti ir įsisavinti meno vadovas auga kiekvieną dieną. Jūs turite žinoti, kaip naudoti visus programų rūšių, yra žinios apie fotografiją, post-produkcijos, plėvelės, spausdinimo būdai, ir ... ir vis dažniau, naujos technologijos, platformos ir net programavimas. Žinios nevyksta, bet jis bus rūpintis ilgą laiką.

KAI TURINYS: Video ir nuotraukų: meno vadovas direktoriaus Fotografija - Ruédalo save - Grafinis gamybą - skambinti ir patikrinti Original - Skaitmeninis gamyba: wireframe iki galutinio produkto - gamybos procesas yra vietoje: agentūra, prodiuserė ir režisierė - Mobili vaizdo - technologinių projektų ir dažymo meno direktorius visa tai? -

WORKSHOP KAMPANIJOS IR PLĖTRA KNYGOJE

Knyga, portfelis, ritės, aplankas, ritės, demo ... tai vadinu, kaip jūs ją vadina, tai yra svarbiausias dalykas, ką jums reikia padaryti, jei norite rasti darbą reklamos agentūroje. laikas atvykti į darbą su savo partneriu idėjų, skelbimų ir kampanijų atėjo. Mes tikimės realių produktų ir pasitarimai, profesinius standartus ir, visų pirma, daug valandų dirbti ranka rankon su meno direktorių.

KAI TURINYS: geriausias formatas - Atrankos dalys - Integruotos Akcijos - Kaip padaryti, kad sudėtingų idėjų - dažniausiai pasitaikančias klaidas - - aiškinamąsias Charts - vaizdo bylas kuriant interviu - kreiptis - Žiniasklaida ir rekomenduojama atramas - dvigubo knyga - ...

Kūrybinės dirbtuvės NAUJOVĖS

Technologijos pakeitė mūsų gyvenimą amžinai įtaką kultūrą, ekonomiką, santykius ar komunikacijos. Ir, žinoma, reklama. Šioje seminaro Jums bus suprasti ir įsisavinti naujas žiniasklaidos technologijas ir formatai. Jūs praktiškai naudojant technologijas, pavyzdžiui, Arduino, virtualios realybės, 3D spausdinimo ar žaidimų kampanijas. nėra kliūtis naujiems kūrybiškumą. Ir tu, ranka rankon su savo kūrybos partneriu, turite priekį daug sesijų jį įrodyti.

KAI TURINYS: dizaino mąstymas ir produktų naujovės - Seminaras Arduino ir kūrybinės technologijos - eksperimentuoti su virtualios realybės - Kampanijos Mobilus telefonas: gamybos naudingų ir kūrybos apps ženklų - The virality ir "snacking" turinį - 3D spausdinimas: formavimui jūsų idėjos - kūrimas žaidimus, kurie verčia žmones nori gaminti ir nori grojaraštyje į Transmedia kampanijas - Creative Įranga: agresyvios rinkodaros poveikį "Oho", - gali programinės įrangos būti kampanijos idėja?

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
10,500 EUR
Nuolaidos ir finansavimas
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla