Matematikos informatikos

Harbour Space

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Matematikos informatikos

Harbour Space

Ši programa dėstoma anglų kalba. Kiekvienas, kuris neturi stiprios matematikos pagrindą jiems reikia A tech karjerą, bet nori mokytis turi mūsų pamatus žinoma namus. Studentai įgyja visas pagrindines priemones, kurių reikia tęsti studijas informatikos, duomenų mokslo ar kibernetinio saugumo. Perėjimas MGL priemones atverti duris kreiptis dėl ne Harbour.Space universiteto vietą ir bet kuriuo kitu Top kurso technikos universiteto pasaulyje.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Jei jūsų matematikos lygis yra nepakankamas, galite iš pradžių prisijungti prie mūsų intensyvus, vienerių metų parengiamuosius matematikos, kaip antrosios kalbos (MGL) žinoma prieš pradedant matematika intensyvus studijas. Baigus MGL studentams suteikiama automatinę teisę įeiti į visas matematikos intensyvius laipsnius Harbour.Space.

Pareiškėjai, norintys įgyti matematikos įgūdžius, kad galėtų verstis studijas kitose elito technikos universitetų už bakalauro ar magistro lygio taip pat kviečiami kreiptis į MGL.

Pamatinių kursas suteikia studentams visą esminę matematinį žinių programavimo, geometrija, algebra, skaičiavimas ir algoritmai, jie turi gerinti savo įgūdžius, technologiją.

Moduliai

 • Pagrindai Diskrečioji matematika, skaičiai ir polinomams
 • Pagrindinės sąvokos funkcijas; Šaknų, Laipsniai, logaritmai
 • Trigonometrija
 • Kompleksiniai skaičiai; Pradinė Tikimybių teorija
 • Pagrindai skaičiavimas
 • Pagrindai elementariųjų geometrija
 • Trikampiai
 • Daugiakampių; Matavimo geometrinių kiekiai
 • Kompiuterių architektūra, duomenų vaizdavimas, Operacinės sistemos
 • Duomenų struktūros ir algoritmai
 • Programavimas aukšto lygio procedūros kalba (C)
 • Programavimo paradigmos

Programa Lyderystė

Konstantinas MertsalovKonstantinas Mertsalov
Mokslų daktaras, direktorius Software Development Europoje, Racionalus išsaugojimas

Konstantinas Mertsalov yra Europos plėtros direktorius racionaliai įmonė, pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos kūrimo kompanija, kuri specializuojasi verslo informacijos valdymo.

Iš pradžių iš Rusijos, jis persikėlė į Niujorką 1998 metais studijuoti informatikos ir taikomosios matematikos ir tęsė savo akademinę karjerą su Rensselaer politechnikos instituto doktorantūros apie didelių dinaminių socialinių tinklų. Jis ekspertas mašina mokymo, informacijos sklaidos socialiniame tinkle, semantinio interneto paieškos, nesistemingas duomenimis, didelių bei duomenų analizės apskritai. Jis sukūrė U Rank, paieškos variklis, kuris leidžia žmonėms tvarkyti, redaguoti ir komentuoti paieškos rezultatus, taip pat dalytis informacija. Konstantinas siekia vadovauti Harbour.Space Duomenų mokslo programą su nežabota entuziazmo gana naujos srities, ir jis pasiryžęs naudoti savo pramonės žinias pasidalinti, mokyti ir kurti ateitį kartu su savo studentais.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla