Magistro parengimo programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išskirtinės kokybės programa, suprojektuota ir skirta universitetams

Magistrantūros parengimo kvalifikacija yra geriausias pasirengimas sėkmei jūsų pasirinktame magistro laipsnyje ir jūsų būsimoje karjeroje - tai užtikrina, kad jūs įeinate ir įlipate.

Magistro parengimas skirtas:

 • Kiekvienas, norintis atnaujinti savo anglų kalbos lygį prieš pradedant magistrantūros studijų programą
 • Tie, kurie nori užtikrinti akademinius įgūdžius, reikalingus sėkmingam antrosios pakopos studijoms anglų kalba
 • Norintys pagerinti savo karjeros Pathway arba perspektyvas per įgūdžių ugdymo ir antrosios pakopos studijų
 • Darbdaviai / rėmėjai, siekdami tobulinti savo darbo jėgą per antrosios pakopos studijas ir norintys gauti vieno langelio sprendimus, susijusius su akademiniu ir kalbos parengimu bei taikymu

Magistro parengties kvalifikacijos privalumai

 • Garantuojamas progresavimas tūkstančiuose magistro laipsnių pirmaujančių universitetų. Susirūpinęs, ar jūs gausite vietą, nerimauja
 • Unikali vieno langelio taikymo paslauga. Sumažėja stresas, taikomas kiekvienam universitetui atskirai ir bandant rasti tinkamą kontaktinį centrą
 • Tyrimo įgūdžiai ir anglų kalbos žinios ir gebėjimai jums reikės sėkmingai įgyti PG kvalifikaciją. Užtikrina, kad jūs ne tik įsitaisysite, bet būsite pasirengę įsitraukti į studijas - kai kurie iš mūsų studentų sako, kad jie buvo geriau pasirengę nei Jungtinės Karalystės studentai

Kas yra magistro parengimas?

NCUK magistro parengimo kvalifikacija suteikia garantuotą prieigą prie magistro laipsnį sėkmingai baigti. Tai įeina:

 • Dalyko modulis - pasirinkti iš vadybos, gyvosios gamtos mokslų, inžinerijos
 • Tyrimo metodai - šis modulis vertinamas disertacijos ar projekto pasiūlymu. Tai leidžia jums surasti ir įvertinti informaciją iš literatūros ir interneto; kokybiniai ir kiekybiniai tyrimo metodai; mokslinių tyrimų projektų planavimas; manipuliuoti ir analizuoti duomenis; intelektinės nuosavybės konvencijos.
 • Orientacija į Vakarų studijas - šis modulis supažindina jus su pagrindiniais skirtumais tarp studijų savo šalyje ir studijų Vakarų universiteto aplinkoje. Šis modulis nėra oficialiai įvertintas.
 • Anglų kalba akademiniais tikslais. Šis modulis suteikia jums anglų kalbos kvalifikaciją, kurią pripažįsta NCUK universitetai ir kuri gali būti naudojama vizų tikslais. Modulio tikslas yra ugdyti anglų kalbos įgūdžius, akcentuojant akademinį anglų kalbą.

Kokios pradžios datos ir kaip ilgai tai užtruks?

Rugsėjį, sausį ir kovas mes turime suvartoti kursus, kurie skiriasi nuo 10, 20 ar 30 savaičių, atsižvelgiant į jūsų dabartinį anglų kalbos lygį. Tai reiškia, kad galite planuoti savo laiką ir investicijas atitinkamai. Su "Pre Masters" programa ir vienerių metų magistrantūromis JK, jūs galite grįžti į savo karjeros kelią greičiau nei bet kas kitas.

Ar galiu kreiptis dėl savo magistro paraiškos?

Tik NCUK kvalifikacija suteikia jums prieigą prie mūsų unikalios paskirties vietos palaikymo tarnybos. Tai reiškia, kad jūs sukūrėte vieną paraišką ir NCUK sekti kiekvieno universiteto paraiškas jūsų vardu. Be to, jūs taip pat gausite ekspertų patarimų dėl laipsnių galimybių ir savo palaikymo asmeninio pareiškimo. Alternatyvūs maršrutai į antrosios pakopos studijas reiškia, kad turite atlikti kelias paraiškas, po vieną kiekvienai programai, į kurią norite kreiptis.

KĄ MAGISTRATORIUS GALI BŪTI MOKYKLĖ?

NCUK studentai pasirenka tūkstančius laipsnių kursų. Nesvarbu, ar norite studijuoti meno ar informatikos ir inžinerijos, gyvosios gamtos mokslų ir farmacijos ar verslo, teisės ir vadybos, jūsų NCUK kvalifikacija garantuoja jums du sąlyginius pasiūlymus ir vieną garantuotą vietą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

World-class university preparation qualifications designed by universities for international students to succeed at university.

World-class university preparation qualifications designed by universities for international students to succeed at university. Skaityti mažiau