Filter
Magistro diplomas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios magistro diplomo programos - Psichologija

Diplomą rengia studentų pažangių karjeros vietą jų studijų sritis, suteikiant papildomą mokymą ir žinias. Dauguma programų yra tiems, kurie jau turi bakalauro laipsnį, o vidutinis užbaigimo datos yra tarp vieno ir trijų metų.

Jums gali būti užduoti, kas yra diplomą psichologijos? Tai diplomas yra skirta mokyti puikių gydytojams plečiant ankstesnių įgūdžių ir žinių pagrindinių kompetencijų. Studentai įgis išsamų supratimą apie psichologinių tyrimų ir kaip taikyti, kad į realius klausimus. Kiekvienas programa skirsis, bet kursai gali būti profesinės etikos, profesinės praktikos, mokslinių tyrimų metodus, psichoterapinės teorijas ir modelius, įrodymais pagrįsta praktika, psichologinis įvertinimas, taip pat vaikų ir paauglių psichopatologijos.

Studentai, kurie tęsti diplomą paprastai turi daugiau pažangių karjeros galimybes nei tie, kurie turi tik bakalauro laipsnį.Įgūdžiai ir žinios, kad jie gauti iš jų sąveiką su patyrusių mokslo darbuotojų ir gydytojų taip pat dažnai lemia didesnių atlyginimų nuo užimtumo.

Mokslą ir mokesčiai susiję su uždirba psichologija diplomą gali skirtis priklausomai nuo konkrečiai programai. Mokyklos ir ilgio kursinių vieta yra pagrindiniai veiksniai, kaina. Studentai turėtų kreiptis į mokyklas sužinoti, ką finansiniai įsipareigojimai bus.

Karjeros galimybės absolventams su psichologija diplomą yra didžiulis. Darbdaviai įtraukti vietos įmonėms, vyriausybės departamentų, transnacionalinės korporacijos, vaiko ir šeimos paslaugas, sveikatos priežiūros, reabilitacijos įstaigas ir mokyklas departamentai. Absolventai gali pasirinkti dirbti politikos ir mokslinių tyrimų, jaunimo darbo, programos gerovės ir koordinavimo, rinkodaros ir reklamos, darbo santykių, vartotojų tyrimus ir žmogiškųjų išteklių.Jie taip pat gali tekti atidaryti savo praktiką ir dirbti su individualių klientų.

Pradžia tiriant ir lyginant psichologija mokyklas dabar. Naudokite internetinę duomenų bazę, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į įvežimo įstaiga apie savo pasirinkimą mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Psichologija

Bond University

Universiteto diplomas Psychological Science "rengia jums įsigaliojimo psichologijos karjerą (tai yra laikinas įregistruoti kaip be dvejus metus prižiūrimo mokymo psicholo ... [+]

ACADEMIC Patekimo į rinką reikalavimai

Užbaigimas akredituotos trejų metų seka tyrimo psichologijos Australijoje arba pereinamojo laikotarpio diplomą psichologijos ar ekvivalentu. IELTS 7,0 su ne juosta mažiau kaip 6,5. Pareiškėjai taip pat turi turėti minimalų VPS 2.0 obligacijos universiteto 4.0 mastu visiems antriesiems ir tretiesiems metams psichologijos dalykų ir yra vertinami pagal akademiniais nuopelnais.

Programos aprašymas

Universiteto diplomas Psychological Science "rengia jums įsigaliojimo psichologijos karjerą (tai yra laikinas įregistruoti kaip be dvejus metus prižiūrimo mokymo psichologas). Programa taip pat rengia jums penktojoje ir šeštojoje metų savo profesinį pasirengimą.... [-]

Australija Robina
Sausis 2020
Dieninės
36 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles Darwin University

Šis kursas yra skirtas patenkinti absolventų iš kitų disciplinų, kurie nori tęsti psichologijos karjerą poreikius ar susijusiose srityse, suteikiant jiems galimybę atlikt ... [+]

Diplomą Psichologija (GDPSYC)

Vietose:

Casuarina bendrabučiu Eksternu

Šis kursas yra skirtas patenkinti absolventų iš kitų disciplinų poreikius, kurie nori tęsti psichologijos ar susijusiose srityse karjerą, suteikiant jiems galimybę atlikti Australijos Psichologija Akreditavimo Tarybos (APAC) akredituota bakalauro pagrindinis psichologija. Tai ypač tinka tiems, kurie nori vėliau atvykti į ketvirtus metus Psichologija kursus. Karjeros galimybės laisvų absolventų apima: jaunimo darbo, reklamos ir rinkodaros, politikos ir mokslinių tyrimų, vartotojų tyrimai, darbo santykius, žmogiškuosius išteklius, programos koordinavimą ir gerovę. Pagrindinės darbdaviai įtraukti narės teritorijoje ir Sandraugos Vyriausybės departamentai, vietos verslo ir transnacionalinės korporacijos, taip pat vaikų, šeimos ir brandinamas priežiūros paslaugas, švietimo ir reabilitacijos bendruomeninėms institucijoms.... [-]

Australija Darwin Sydney Melbourne
Sausis 2020
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Mūsų aukštojo mokslo diplomas psichologijos suteikia kelią įregistruoti Britų psichologijos draugija (BPS) absolventams iš kitų disciplinų, kurie nori siekti profesinės k ... [+]

Pradėkite naują jaudinančią karjerą ir žengkite pirmąjį žingsnį tam, kad taptumėte pripažintu psichologu su mūsų diplomu psichologija. Ši programa skirta absolventams iš disciplinų, nepriklausančių psichologijai.

Mūsų sudėtinga programa yra reikalaujama dalyvauti daugelyje akredituotų magistro kursų šioje srityje, įskaitant klinikinės, sveikatos, švietimo, profesinės ir teismo psichologijos srityse. Ji yra akredituota suteikti Britanijos psichologinės draugijos (BPS) absolventų pagrindų diplomatinei narystę (GBC).

Mes naudojame platų ir įvairias mokymosi metodų asortimentą, kad mokytume jus tiek teorijoje, tiek pritaikyme.

Jūs atliksite empirinį tyrimo projektą, taip pat pagrindinius BPS akredituotus modulius, apimančius asmenybę ir individualius skirtumus, taikydami tyrimo metodus psichologijoje, vystymosi psichologijoje, taikomosios žmogaus pažinimo, socialinės psichologijos ir elgesio fiziologijos.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba