Filter
Magistro diplomas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 62 magistro diplomo programas - 2019

Žmonėms, kurie nori grįžti į mokyklos suolą ir taip įgyti naujų darbui reikalingų kvalifikacijų dažnai pasirenka magistro diplomo studijas (angl. Graduate Diploma). Tinkamai pasirinktos ir sėkmingai baigtos magistro diplomo studijos studentams gali atverti itin įdomios ir jaudinančios karjeros duris. Šio tipo studijos gali padėti paspartinti karjeros eigą ar pakreipti ją kita linkme, ar tiesiog pasitarnauti derantis dėl didesnės algos.

Kas yra magistro diplomo studijos?

Magistro diplomo studijų programos yra gana specializuotos studijos, kurios paprastai yra gana stipriai orientuotos į tam tikrą, gana profesinę darbo sritį. Tad šio tipo studijas pasirinkę studentai jų metu orientuojasi į savo karjeros eigą ir stengiasi įgyti kvalifikacijų, kurios praverstų realiose darbo situacijose. Šio tipo programas paprastai renkasi jau bakalauro laipsnį įgiję specialistai. Magistro diplomo studijų programos paprastai mažiausiai trunka vienerius metus.

Kokie yra magistro diplomo studijų privalumai?

Šio tipo studijų diplomas specialistus gali paruošti darbui, kadangi studijų metu yra itin orientuojamasi į praktinę pasirinktos industrijos pusę.

Kiek kainuoja magistro diplomo studijos?

Magistro diplomo studijų kaina gali labai stipriai skirtis. Ji priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos - jos trukmės, specializacijos ir tipo (dieninės, internetinės vakarinės ir t.t. programos), taip pat nuo universiteto ar kito tipo aukštosios mokyklos bei nuo šalies, kurioje studentas nori mokytis.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus magistro diplomo laipsnį?

Priklausomai nuo studento pasirinktos studijų programos bei industrijos, kurioje jis dirba magistro sertifikato studijų laipsnis jam ar jai gali padėti pakilti karjeros laiptais ar netgi pakreipti ją kiek kita linkme.

Kodėl verta rinktis internetines magistro diplomo studijų programas?

kadangi internetinės magistro diplomo studijos paprastai būna ypatingai lanksčios, šio tipo studijų tvarkaraštį studentai paprastai gali susidaryti patys. Tai jiems leidžia studijas suderinti su pilno etato darbu ar kitais įsipareigojimais.

Kur verta stoti į magistro diplomo studijas?

Renkantis universitetą ar kitą aukštąją mokyklą svarbu atkreipti dėmesį į jos akreditaciją ir, galbūt, reitingus. kartais aukštosios mokyklos reputacija darbdaviams daug ką pasako apie kandidato kompetencijas ir įgytas kvalifikacijas.

Kaip stoti į magistro diplomo studijas?

 

Žemiau rasite daugybę magistro diplomo studijų programų. Jeigu jums iškils klausimų apie kurias nors iš jų, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.Savo studijų paiešką pradėkite jau dabar.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

U Law Hong Kong

Teisės universiteto (angl. ULaw) GDL skleidžia darbo krūvį geresnio tempo metodui. Mūsų GDL leidžia studentams per trumpą laiką pasinerti į įstatymą. ... [+]

Teisės magistro diplomas (i-GDL) - ne visą darbo dieną. Reg. Nr. 252955

Gauti bylą su mūsų teisės magistro diplomu (i-GDL) - ne visą darbo dieną. Reg. Nr. 252955

Teisės universiteto (angl. ULaw) GDL skleidžia darbo krūvį geresnio tempo metodui.

Mūsų GDL leidžia studentams per trumpą laiką pasinerti į įstatymą.

Štai tik keletas priežasčių, kodėl mūsų GDL yra geriausiai pasirengusi jūsų būsimos teisinės karjeros galimybėms:

Geresnė tempo programaMūsų geresnio darbo GDL dėka galima lengvai išmokti didelių teisės aktų per labai trumpą laiką.Imersinis mokymasis be pernelyg didelių kursų įvertinimųMokymas kvalifikuotų teisininkųMūsų reputacija mokydama meistriškumą yra išryškinta mūsų aukso reitinge iš JK vyriausybės, vadovaujantis Mokymo puikiomis sistemomis (TEF), kad nuosekliai suteiktų išskirtinį mokymą, mokymąsi ir rezultatus mūsų bakalauro studentams.... [-]
Honkongas Hong Kong
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
21 - 24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University

Kas turėtų kreiptis dėl aukštojo mokslo diplomo programos? Aukštojo mokslo diplomas tinka tarptautiniams studentams, kuriems reikia antrosios pakopos studijų dalyko studi ... [+]

Kas turėtų kreiptis dėl aukštojo mokslo diplomo programos?

Aukštojo mokslo diplomas tinka tarptautiniams studentams, kuriems reikia antrosios pakopos studijų dalyko studijų, norint studijuoti magistro laipsnį, arba kvalifikacijos kėlimui, jei turite 3 metų diplomą atitinkamoje studijų dalyko studijoje. Aukštojo mokslo diplomas taip pat tinka tiems, kurie nori padidinti arba atnaujinti savo dalykines žinias arba tuos, kuriems reikia tobulinti anglų kalbos mokymosi įgūdžius pagal pasirinktą dalyką.

Apdovanojimas

Kurso trukmė: 3 terminai (9 mėnesiai)

Amžius: nuo 17 metų ir vyresni

Neatitinka įrašo reikalavimų? Mes taip pat siūlome akademinį anglų kalbos kursą... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edhec Online

Plėtokite savo įgūdžius ir vadovavimo įgūdžius per mokymo ir mokymo kursus, kuriuose visi mokosi drąsiai daryti kitaip. Mišraus mokymosi vadybininko mokymas leidžia pagre ... [+]

Magistro diplomo programos - 2019.

Plėtokite savo įgūdžius ir vadovavimo įgūdžius per mokymo ir mokymo kursus, kuriuose visi mokosi drąsiai daryti kitaip. Mišraus mokymosi vadybininko mokymas leidžia pagreitinti naujų pareigų kūrimą ir paversti savo vadovavimo praktiką.

EDHEC mišraus mokymosi vadybininko mokymas yra skirtas profesionaliems, turintiems profesinės patirties turintiems specialistams, norintiems sustiprinti savo vadovavimo įgūdžius.

Būtinos sąlygos:

BAC 2 ir profesinė patirtis patvirtinta

Priėmimo procedūra:

Padėties nustatymo priežiūraProgramos failas ir motyvacijos videoPriėmimo komiteto sprendimas... [-]
Prancūzija Île-de-France
Lapkritis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College Australia

Ar esate vadovaujantis lyderis, ieškantis šio konkurencinio pranašumo? Patikslinkite ir išbandykite savo sugebėjimus, kad reklamuotumėte save kaip geriausią kandidatą jūs ... [+]

Verslas CA

Ar esate vadovaujantis lyderis, ieškantis šio konkurencinio pranašumo? Ar baigėte diplomą, laipsnį ar turite 5 metų patirtį atitinkamoje srityje? Patikslinkite ir išbandykite savo sugebėjimus, kad reklamuotumėte save kaip geriausią kandidatą jūsų disciplinoje.

Tyrinėkite įvairias temas, įskaitant:

Strateginis planavimas ir pertvarkymasBendradarbiavimo partnerystės ir santykiaiŠvino ir poveikio pokyčiaiEtiška praktikaĮvairovės valdymasPortfelio našumasMentorystės programosMokesčio struktūra

Mūsų tikslas - maksimaliai padidinti užmokestį. Mes niekada nenorime, kad mokiniai būtų neaiškūs, kaip mokytis su mumis yra už prieinamą kainą, todėl mes padarėme tai paprastą ir paprastą.... [-]

Australija Southport
Liepa 2019
Anglų
Ištęstinės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Exeter

... [+]

Kad galėtumėte pasinaudoti šia galimybe, finansų valdymo modulyje turėsite pasiekti ne mažiau kaip 65% terminą per pirmąjį semestrą.

"One-Planet MBA" Magistrantūros Tarptautinis Tiekimo grandinės valdymas

Akademikas: pirmasis bakalauro laipsnis ar jo atitikmuo arba diplomas (3-5 metai)

Anglų kalba: IELTS 5.5 ar lygiavertis

[-]
Jungtinė Karalystė Exeter
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
City University of London

Pasirengimas magistro laipsniams verslo ekonomikos ir tarptautinės verslo ekonomikos. Magistrantūros diplomas susideda iš akademinių studijų, intensyvių anglų kalbos moky ... [+]

Pasirengimas magistro laipsniui verslo ekonomikos ir tarptautinės verslo ekonomikos.

Savo studijų įgūdžius, anglų kalbos ir dalyko žinias rengsite pasirenkant savo pasirinktą magistro laipsnį.

Kodėl kreiptis dėl magistro diplomo programos? Universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams kokybiška universiteto programa prieiga prie miesto, Londono universiteto paramos ir infrastruktūros Kur tai užtrunka man?

"Progression to the City", Londono universitetas

Jei sėkmingai baigsite magistro diplomą ir įvykdysite nurodytus reikalavimus, jums bus suteikta vieta magistrantūros studijų srityje Londono universitete.

Šis kursas veda į šiuos magistro laipsnius Londono universitete:... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of East Anglia

Maršrutas į magistro laipsnį UEA (su sąlyga, kad atitiks nurodytus įrašus). ... [+]

Magistro diplomo programos - 2019. Maršrutas į magistro laipsnį UEA (su sąlyga, kad atitiks nurodytus įrašus). [-]
Jungtinė Karalystė Norwich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Gloucestershire

University of Gloucestershire pasiruoškite tiesiogiai atvykti į įvairius verslo magistro laipsnius. ... [+]

University of Gloucestershire pasiruoškite tiesiogiai atvykti į įvairius verslo magistro laipsnius.

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Sausio, liepos, rugsėjo; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo £ 12,995Klasės valandos: mažiausiai 18 valandų per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė:Anglų kalbos kursai per savaitę: 6 valandosDalyko modulio klasė per savaitę: 12 valandųVidutinė suma per savaitę: 18 valandų... [-]
Jungtinė Karalystė Cheltenham
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Queen's University Belfast

Kviečiame tiesiogiai įstoti į įvairius magistro laipsnius, tokius kaip Apskaitos ir finansų, ekonomikos, rizikos ir investicijų valdymas Queen's University Belfast . ... [+]

Kviečiame tiesiogiai įstoti į įvairius magistro laipsnius, tokius kaip Apskaitos ir finansų, ekonomikos, rizikos ir investicijų valdymas Queen's University Belfast .

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Sausio mėnuo, birželis, rugsėjis; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo £ 16,115Klasės valandos: vidutiniškai 20 valandų per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė:Anglų kalbos kursai per savaitę: 12 valDalyko modulio klasės per savaitę: 8 valandos... [-]
Jungtinė Karalystė Belfast
Birželis 2019
Anglų
Dieninės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University

Paruoškite savo architektūros magistro laipsnį Newcastle University . Išankstinis magistro kursas, specialiai skirtas studentams parengti architektūros laipsnius. ... [+]

Paruoškite tiesioginį atvykimą į magistro laipsnį architektūros ar su architektūra susijusį dalyką Newcastle University .

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Sausio mėnuo, birželis, rugsėjis; 2020: sausio, birželio mėnMokesčiai: nuo 19 500 svarų sterlingųKlasės valandos: vidutiniškai 21 valanda per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė: paprastai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 19.00 val., Išskyrus bankines šventes. Tačiau gali būti atvejų, kai dėl nenumatytų aplinkybių klases reikia laikyti ne šiais laikais.Apdovanojimas: Tarptautinis aukštosios mokyklos aukštojo mokslo diplomas (FHEQ 6 lygis) iš Newcastle University .Kurso parinktys:Standartinė (3 metų, 9 mėnesių programa)Išplėstinė (pridedama papildoma anglų kalba (-os).)Patekimo reikalavimai... [-]
Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University London

Pasiruoškite tiesiogiai įstoti į Tarptautinio verslo vadybos ir tarptautinio marketingo magistro laipsnį Newcastle University London . ... [+]

Pasiruoškite tiesiogiai įstoti į Tarptautinio verslo vadybos ir tarptautinio marketingo magistro laipsnį Newcastle University London .

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018 m .: rugsėjis, spalis; 2019 m. Sausio mėnuo, birželis, rugsėjis, spalis; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo £ 15 445Klasės valandos: vidutiniškai 21 valanda per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė: paprastai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 19.00 val., Išskyrus bankines šventes. Tačiau gali būti atvejų, kai dėl nenumatytų aplinkybių klases reikia laikyti ne šiais laikais.Apdovanojimas: Tarptautinis aukštojo mokslo diplomas (FHEQ 6 lygis) iš Niukaslio universiteto.Kurso parinktys:Standartinė (3 metų, 9 mėnesių programa)Išplėstinė (pridedama papildoma anglų kalba (-os).)Patekimo reikalavimai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Srityje University of Stirling pasiruoškite tiesiogiai patekti į magistro laipsnį įvairiose temose, įskaitant socialinius tyrimus, švietimą, žiniasklaidos valdymą ir leid ... [+]

Srityje University of Stirling pasiruoškite tiesiogiai patekti į magistro laipsnį įvairiose temose, įskaitant socialinius tyrimus, švietimą, žiniasklaidos valdymą ir leidybos studijas.

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3 sąlygosPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Sausio mėnuo, birželis, rugsėjis; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo £ 15,075Klasės valandos: vidutiniškai 20 valandų per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė:Anglų kalbos kursai per savaitę: 6 valandosDalyko modulio klasė per savaitę: 14 valandųVidutinė suma per savaitę: 20 valandų... [-]
Jungtinė Karalystė Stirling
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Australian National University (ANU) - Law

GDLP trukmė yra maždaug šešių mėnesių visą darbo dieną, o programa yra beveik visiškai pristatyta internete. Pirmasis jūsų " Pathway žingsnis į praktiką yra keturių dienų ... [+]

GDLP prisijungimo reikalavimai

Australijos teisės bakalauras arba Juris daktaras arba tarptautinis lygiavertis. Priėmimo į šią programą pripažinta ir Teisės fakulteto priėmimo komisijos išduotas teisės diplomas.

Ankstesnės kvalifikacijos amžius - 5 metų limitas

Nuo 2015 m. Sausio 1 d. Įsigalioja "senojo mokymosi" reikalavimas. Tai reiškia, kad turite pateikti prašymą leisti praktiką per penkerius metus nuo LLB, LLBHons ar JD baigimo. Kreipkitės į priimančią instituciją toje valstybėje, kurią norite priimti, jei jūsų laipsnis yra penkerių metų kadencijai.

Praktinis teisinis mokymas Ankstyvo paleidimo taisyklė

Jei ketinate pradėti savo GDLP prieš baigę teisės bakalauro laipsnį arba Juris Doctor, turite būti susipažinę su ankstyvojo paleidimo taisyklėmis (žr. Žemiau).... [-]

Australija Canberra
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Dviejų semestrų magistrantūros studijų programos „Diplomas“ muzikos diplomas yra skirtas žinių bazės stiprinimui, veiklos įgūdžių stiprinimui ir asmenų, sėkmingai baigusi ... [+]

Dviejų semestrų magistrantūros studijų programos „Diplomas“ muzikos diplomas yra skirtas žinių bazės stiprinimui, veiklos įgūdžių stiprinimui ir asmenų, sėkmingai baigusių bakalauro laipsnį arba be kvalifikacijos, mokymo ir organizacinių gebėjimų stiprinimui. , pasiekė aukštą kvalifikacijos lygį ir pripažinimą profesinės veiklos srityje. Dviejų magistrantūros seminarų vienetų ir pasirenkamųjų dalykų įtraukimas bus svarbus studentams, pasirinkusiems pereiti į profesiją veiklos, kompozicijos ir dainų rašymo, studijos mokymo, muzikos mažmeninės prekybos ir platinimo srityse, kai baigsis šios dvi programos. Jei jie nuspręstų eiti į magistro programą, šie padaliniai juos parengs, kad sėkmingai užbaigtų antrus kursų metus.... [-]

Australija Surry Hills
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Birmingham Business School, University of Birmingham

... [+]

Magistro diplomo programos - 2019. Apžvalga Ši programa suteikia išsamią skristi į funkcinius klausimus vadovybei ir yra savo teisę kvalifikacija. Ji taip pat suteikia tiems, kurie siekia įeiti į mūsų magistrantūros ir MBA programas. Studentas grupę sudaro tie, studijuoja GDBA kaip atskira kvalifikacija, taip pat šios įmonės tiek pirmaisiais MBA 24/21 mėn programas ir pirmųjų metų MSC 24 mėnesių programos. Pagrindinės funkcijos diplomą verslo administravimo (GDBA) apima: [-]
Jungtinė Karalystė Birmingham
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba