Magistro diplomo programos

Peržiūrėti visas 79 magistro diplomo programas - 2019

Magistras

Žmonėms, kurie nori grįžti į mokyklos suolą ir taip įgyti naujų darbui reikalingų kvalifikacijų dažnai pasirenka magistro diplomo studijas (angl. Graduate Diploma). Tinkamai pasirinktos ir sėkmingai baigtos magistro diplomo studijos studentams gali atverti itin įdomios ir jaudinančios karjeros duris. Šio tipo studijos gali padėti paspartinti karjeros eigą ar pakreipti ją kita linkme, ar tiesiog pasitarnauti derantis dėl didesnės algos.

Kas yra magistro diplomo studijos?

Magistro diplomo studijų programos yra gana specializuotos studijos, kurios paprastai yra gana stipriai orientuotos į tam tikrą, gana profesinę darbo sritį. Tad šio tipo studijas pasirinkę studentai jų metu orientuojasi į savo karjeros eigą ir stengiasi įgyti kvalifikacijų, kurios praverstų realiose darbo situacijose. Šio tipo programas paprastai renkasi jau bakalauro laipsnį įgiję specialistai. Magistro diplomo studijų programos paprastai mažiausiai trunka vienerius metus.

Kokie yra magistro diplomo studijų privalumai?

Šio tipo studijų diplomas specialistus gali paruošti darbui, kadangi studijų metu yra itin orientuojamasi į praktinę pasirinktos industrijos pusę.

Kiek kainuoja magistro diplomo studijos?

Magistro diplomo studijų kaina gali labai stipriai skirtis. Ji priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos - jos trukmės, specializacijos ir tipo (dieninės, internetinės vakarinės ir t.t. programos), taip pat nuo universiteto ar kito tipo aukštosios mokyklos bei nuo šalies, kurioje studentas nori mokytis.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus magistro diplomo laipsnį?

Priklausomai nuo studento pasirinktos studijų programos bei industrijos, kurioje jis dirba magistro sertifikato studijų laipsnis jam ar jai gali padėti pakilti karjeros laiptais ar netgi pakreipti ją kiek kita linkme.

Kodėl verta rinktis internetines magistro diplomo studijų programas?

kadangi internetinės magistro diplomo studijos paprastai būna ypatingai lanksčios, šio tipo studijų tvarkaraštį studentai paprastai gali susidaryti patys. Tai jiems leidžia studijas suderinti su pilno etato darbu ar kitais įsipareigojimais.

Kur verta stoti į magistro diplomo studijas?

Renkantis universitetą ar kitą aukštąją mokyklą svarbu atkreipti dėmesį į jos akreditaciją ir, galbūt, reitingus. kartais aukštosios mokyklos reputacija darbdaviams daug ką pasako apie kandidato kompetencijas ir įgytas kvalifikacijas.

Kaip stoti į magistro diplomo studijas?

 

Žemiau rasite daugybę magistro diplomo studijų programų. Jeigu jums iškils klausimų apie kurias nors iš jų, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.Savo studijų paiešką pradėkite jau dabar.

Skaityti Daugiau

International Graduate Diploma in Built Environment

Glasgow Caledonian University
Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

[+]

Kas yra ypatingas apie šią programą? aukščiausio lygio asmeninės priežiūros ir paramos Kas turėtų kreiptis dėl aukštojo mokslo diplomo programos?

Aukštojo mokslo diplomas tinka tarptautiniams studentams, kuriems reikia antrosios pakopos studijų dalyko studijų, norint studijuoti magistro laipsnį, arba kvalifikacijos kėlimui, jei turite 3 metų diplomą atitinkamoje studijų dalyko studijoje. Aukštojo mokslo diplomas taip pat tinka tiems, kurie nori padidinti arba atnaujinti savo dalykines žinias arba tuos, kuriems reikia tobulinti anglų kalbos mokymosi įgūdžius pagal pasirinktą dalyką.

Apdovanojimas

Kurso trukmė: 3 terminai (9 mėnesiai)

Amžius: nuo 17 metų ir vyresni... [-]


Ekonomikos bakalauro diplomas

City University of London
Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė London

Pasirengimas magistro laipsniams verslo ekonomikos ir tarptautinės verslo ekonomikos. Magistrantūros diplomas susideda iš akademinių studijų, intensyvių anglų kalbos mokymo ir studijų įgūdžių, kad pasirengtumėte įstoti į universiteto magistro laipsnį. [+]

Pasirengimas magistro laipsniui verslo ekonomikos ir tarptautinės verslo ekonomikos.

Savo studijų įgūdžius, anglų kalbos ir dalyko žinias rengsite pasirenkant savo pasirinktą magistro laipsnį.

Kodėl kreiptis dėl magistro diplomo programos? Universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams kokybiška universiteto programa prieiga prie miesto, Londono universiteto paramos ir infrastruktūros Kur tai užtrunka man?

"Progression to the City", Londono universitetas

Jei sėkmingai baigsite magistro diplomą ir įvykdysite nurodytus reikalavimus, jums bus suteikta vieta magistrantūros studijų srityje Londono universitete.

Šis kursas veda į šiuos magistro laipsnius Londono universitete:... [-]


International Graduate Diploma in Business

University of East Anglia
Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė Norwich

[+]

Magistro diplomo programos - 2019. Maršrutas į magistro laipsnį UEA (su sąlyga, kad atitiks nurodytus įrašus). [-]

Finansų diplomas

University of Exeter
Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė Exeter

Paruoškite savo Eksperto universiteto finansų magistro laipsnį. Jūs pasirengsite magistrantūroje studijų įgūdžius, anglų kalbos ir dalyko žinias. [+]

Paruoškite savo Eksperto universiteto finansų magistro laipsnį.

Jūs pasirengsite magistrantūroje studijų įgūdžius, anglų kalbos ir dalyko žinias.

Kodėl kreiptis dėl magistro diplomo programos? Universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams universitetų programa, kuria gali naudotis universiteto įstaigos labai remiama studijų aplinka Kur užtruks mane?

Šis kursas veda į šiuos magistro laipsnius Exeter universitete:

Exeterio verslo mokykla

Magistrantūros Finansai ir Investicijos Finansų magistrantūros ir valdymas Magistrantūros Finansų Analizė ir fondų valdymas MSc Rinkodara ir finansinės paslaugos Msc finansų matematika Kas yra ypatingas apie programą? ... [-]

Aukštojo laipsnio strateginio vadovavimo diplomas

College Australia
Su bendrabučiu Ištęstinės 12 mėnesių January 2019 Australija Southport

Ar esate vadovaujantis lyderis, ieškantis šio konkurencinio pranašumo? Patikslinkite ir išbandykite savo sugebėjimus, kad reklamuotumėte save kaip geriausią kandidatą jūsų disciplinoje. [+]

Verslas CA

Ar esate vadovaujantis lyderis, ieškantis šio konkurencinio pranašumo? Ar baigėte diplomą, laipsnį ar turite 5 metų patirtį atitinkamoje srityje? Patikslinkite ir išbandykite savo sugebėjimus, kad reklamuotumėte save kaip geriausią kandidatą jūsų disciplinoje.

Tyrinėkite įvairias temas, įskaitant:

Strateginis planavimas ir pertvarkymasBendradarbiavimo partnerystės ir santykiaiŠvino ir poveikio pokyčiaiEtiška praktikaĮvairovės valdymasPortfelio našumasMentorystės programosMokesčio struktūra

Mūsų tikslas - maksimaliai padidinti užmokestį. Mes niekada nenorime, kad mokiniai būtų neaiškūs, kaip mokytis su mumis yra už prieinamą kainą, todėl mes padarėme tai paprastą ir paprastą.... [-]


Socialinių mokslų diplomas

Queen's University Belfast
Su bendrabučiu Dieninės 9 - 12 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė Belfast

Pasiruoškite tiesiogiai įstoti į aspirantūros laipsnius, tokius kaip istorija, teisė, politika ir vertimas Queen's University Belfast . [+]

Pasiruoškite tiesiogiai įstoti į aspirantūros laipsnius, tokius kaip istorija, teisė, politika ir vertimas Queen's University Belfast .

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Sausio mėnuo, birželis, rugsėjis; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo £ 16,115Klasės valandos: vidutiniškai 20 valandų per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė:Anglų kalbos kursai per savaitę: 12 valDalyko modulio klasės per savaitę: 8 valandos... [-]

Magistro diplomas

Newcastle University London
Su bendrabučiu Dieninės 9 - 12 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė London

Pasiruoškite tiesiogiai įstoti į Tarptautinio verslo vadybos ir tarptautinio marketingo magistro laipsnį Newcastle University London . [+]

Pasiruoškite tiesiogiai įstoti į Tarptautinio verslo vadybos ir tarptautinio marketingo magistro laipsnį Newcastle University London .

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018 m .: rugsėjis, spalis; 2019 m. Sausio mėnuo, birželis, rugsėjis, spalis; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo £ 15 445Klasės valandos: vidutiniškai 21 valanda per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė: paprastai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 19.00 val., Išskyrus bankines šventes. Tačiau gali būti atvejų, kai dėl nenumatytų aplinkybių klases reikia laikyti ne šiais laikais.Apdovanojimas: Tarptautinis aukštojo mokslo diplomas (FHEQ 6 lygis) iš Niukaslio universiteto.Kurso parinktys:Standartinė (3 metų, 9 mėnesių programa)Išplėstinė (pridedama papildoma anglų kalba (-os).)Patekimo reikalavimai... [-]

Magistras mokslo, kompiuterių ir inžinerijos srityje

University of Stirling
Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė Stirling

University of Stirling pasiruoškite tiesiogiai patekti į specializuotų ir techninių dalykų magistro laipsnį. [+]

University of Stirling pasiruoškite tiesiogiai patekti į specializuotų ir techninių dalykų magistro laipsnį.

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3 sąlygosPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Sausio mėnuo, birželis, rugsėjis; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo £ 15,075Klasės valandos: vidutiniškai 20 valandų per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė:Anglų kalbos kursai per savaitę: 6 valandosDalyko modulio klasė per savaitę: 14 valandųVidutinė suma per savaitę: 20 valandų... [-]

Aukštojo mokslo diplomas architektūroje

Newcastle University
Su bendrabučiu Dieninės 9 - 12 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne

Paruoškite savo architektūros magistro laipsnį Newcastle University . Išankstinis magistro kursas, specialiai skirtas studentams parengti architektūros laipsnius. [+]

Paruoškite tiesioginį atvykimą į magistro laipsnį architektūros ar su architektūra susijusį dalyką Newcastle University .

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Sausio mėnuo, birželis, rugsėjis; 2020: sausio, birželio mėnMokesčiai: nuo 19 500 svarų sterlingųKlasės valandos: vidutiniškai 21 valanda per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė: paprastai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 19.00 val., Išskyrus bankines šventes. Tačiau gali būti atvejų, kai dėl nenumatytų aplinkybių klases reikia laikyti ne šiais laikais.Apdovanojimas: Tarptautinis aukštosios mokyklos aukštojo mokslo diplomas (FHEQ 6 lygis) iš Newcastle University .Kurso parinktys:Standartinė (3 metų, 9 mėnesių programa)Išplėstinė (pridedama papildoma anglų kalba (-os).)Patekimo reikalavimai... [-]

Diplomą verslo administravimo srityje

University of Gloucestershire
Su bendrabučiu Dieninės 9 - 12 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė Cheltenham

University of Gloucestershire pasiruoškite tiesiogiai atvykti į įvairius verslo magistro laipsnius. [+]

University of Gloucestershire pasiruoškite tiesiogiai atvykti į įvairius verslo magistro laipsnius.

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Sausio, liepos, rugsėjo; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo £ 12,995Klasės valandos: mažiausiai 18 valandų per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė:Anglų kalbos kursai per savaitę: 6 valandosDalyko modulio klasė per savaitę: 12 valandųVidutinė suma per savaitę: 18 valandų... [-]

Diplomą verslo (online)

Southern Cross University (Online)
Internetinės Ištęstinės 16 mėnesių July 2019 Australija Australia Online

Scu Online anketa diplomą verslo yra puikus būdas pasiruošti sėkmės į neaiškios ateities veidą - ypač atsižvelgiant į 92.2% absolventų dabar visą darbo dieną (Magistro Karjera Australijos Magistrantūros šalis pranešimas, 2013). [+]

Trukmė: 16 mėnesių ne visą darbo dieną

Išplėstinė stovint: Skambinkite mums pamatyti, jei jūs turite teisę

Studijų laikotarpius: Vas, Bal, liepa, rugsėjis, spal Dec

Mokesčiai: 2450 $ už vienetą, Mokestis HELP turimą

Vienetai: 8

Perkelti aukštyn arba peršokti per

Kaip jūs sustabdyti į priekį kreivės globalizuotame verslo pasaulyje, kai technologijų, ryšių, platformos ir žmonės nuolat keičiasi?

Scu Online anketa diplomą verslo yra puikus būdas pasiruošti sėkmės į neaiškios ateities veidą - ypač atsižvelgiant į 92.2% absolventų dabar visą darbo dieną (Magistro Karjera Australijos Magistrantūros šalis pranešimas, 2013). Studijos pasaulio verslo, verslumo, rinkodaros, verslo valdymo, projektų valdymo, finansų, valdymo Žmonės, informacinių sistemų, strategija ir atvejo analizė yra skirtos pradėti jums į verslo studijų, žengti kitą žingsnį savo karjeroje, perėjimą nuo jūsų dabartinės karjeros į verslo valdymo ar pradėti savo verslą.... [-]


Diplomą apskaitos ir finansų

London School Of Business And Finance (LSBF) Singapore
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 8 - 12 mėnesių August 2019 Singapūras Singapore + 1 daugiau

Diplomą Apskaita ir finansai sukūrė London School of Verslas ir finansai pateikti kvalifikaciją studentams, kurie siekia toliau tobulinti savo žinias ir įgūdžius apskaitos ir finansų. Ji veikia kaip atskira kvalifikacijos doktorantams. [+]

Diplomą Apskaitos ir finansų

Graduate Management Admission Test arba Diplomą Apskaitos ir finansų sukūrė London School of Verslas ir finansai pateikti kvalifikaciją studentams, kurie siekia toliau tobulinti savo žinias ir įgūdžius apskaitos ir finansų. Ji veikia kaip atskira kvalifikacijos doktorantams.

Per Žinoma, studentai yra pilnai palaikoma ir jų plėtra dažnai tikrinti pažangos vertinimus. Mokinių pasiekimai ir pasitenkinimas yra stebimi siekiant užtikrinti, kad kursas atitinka mokinių akademinius ir asmeninio tobulėjimo poreikius; ir pramonės kontaktai užtikrinti, kad programa yra aktuali ir tinkama atsižvelgiant į tai, pramonės karjeros poreikius. ... [-]


Postgraduate Diploma in Transfer pricing

KNect365
Internetinės 1 metai October 2019 Jungtinė Karalystė London

Kurkite savo karjerą su internetiniu antrosios pakopos studijų diplomu perkrovimo kainai. [+]

Magistro diplomo programos - 2019. ApiePlėsti įgūdžius ir sudaryti sąlygas studentams įgyti žinių didelės komercinės svarbos srityje, kuri padidins absolventų galimybes įsidarbinti šioje srityjeSukurkite išsamų ir praktinį supirkimo kainų supratimąIšnagrinėti naujausius politikos pokyčius ir sudėtingų Sandorių kainodaros sandorių, kuriuos organizacijoms reikia spręsti vis sudėtingesnėje reguliavimo aplinkoje, apmokestinimąAtlikite lankstų, alternatyvų tyrimo sprendimą, skirtą tradicinėms universitetų programose, pritaikytoms darbo specialistams tose srityse, kurios nurodytos toliau, ir mokytis 100% ONLINEPagerinkite savo karjeros perspektyvas, įgydamas aukštą kvalifikaciją, nepakenkiant savo darbo įsipareigojimams ir įgyti profesinių įgūdžių bei praktinės patirties, kurią šiandien ieško šiandienMokymosi rezultatai... [-]

Birmingham Business School, University of Birmingham
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai August 2019 Jungtinė Karalystė Birmingham

[+]

Apžvalga Ši programa suteikia išsamią skristi į funkcinius klausimus vadovybei ir yra savo teisę kvalifikacija. Ji taip pat suteikia tiems, kurie siekia įeiti į mūsų magistrantūros ir MBA programas. Studentas grupę sudaro tie, studijuoja GDBA kaip atskira kvalifikacija, taip pat šios įmonės tiek pirmaisiais MBA 24/21 mėn programas ir pirmųjų metų MSC 24 mėnesių programos. Pagrindinės funkcijos diplomą verslo administravimo (GDBA) apima: [-]

Diplomą Tarptautinio turizmo ir viešbučių vadybos

The Hotel School Sydney & Melbourne
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Australija Sydney Melbourne + 1 daugiau

Turinti Universiteto pažymėjimas tarptautinėse turizmo ir viešbučių vadybos ir tada kai, diplomą tarptautinėse turizmo ir viešbučių vadybos kursas suteiks didesnes verslo ir svetingumo vadybos įgūdžių, kurie gali būti naudojami daugelyje pasaulio komercinių nustatymų įvairovė. Kai strategija ir planavimas elementai bus įtraukti į savo programą. [+]

Diplomą Tarptautinės turizmo ir viešbučių vadybos Turinti Universiteto pažymėjimas tarptautinėse turizmo ir viešbučių vadybos ir tada kai, diplomą tarptautinėse turizmo ir viešbučių vadybos kursas suteiks didesnes verslo ir svetingumo vadybos įgūdžių, kurie gali būti naudojami daugelyje pasaulio komercinių nustatymų įvairovė. Kai strategija ir planavimas elementai bus įtraukti į savo programą.

Jūs plėtoti savo valdymo ir vadovavimo įgūdžius, aukšto lygio. Jūs išmoksite, kaip imtis veiksmų skirtingų ir dažnai sudėtingas situacijas įtraukiant svečius, lankytojus, klientų, darbuotojų, tiekėjai, vietos valdžios ir kitas trečiąsias šalis, siekiant užtikrinti jūsų svečiai mėgautis savo patirtimi. Be diplomą Tarptautinės turizmo ir viešbučių vadybos jums augti savo įgūdžius kuriant ir įgyvendinant turizmo ir svetingumo strategiją, siekiant užtikrinti verslo tikslai yra pasiektas pasauliniu lygiu. Savo supratimą apie iššūkius ir galimybes platesnei turizmo, svetingumo ir įvykiai sektoriuose bus pasauliniu lygiu.... [-]