Filter
Magistro diplomas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios magistro diplomo programos - Lyderystė

Diplomą paprastai magistrantūros pavadinimas, nors kai kurios programos apima bakalauro lygio kursus. Baigus, daugelis absolventai siekti karjeros, o kiti toliau nuo jų mokymuisi.

Studentai gali būti klausia, kas yra diplomą lyderystę? Ši programa yra skirta plėtoti individo vadovavimo gebėjimus ir taikyti šiuos principus per įvairių organizacijų. Kai kurios programos dėmesio vadovavimo ir valdymo įgūdžių apskritai, o kiti plėtoti mokinių gebėjimus su ketinimų juos taikyti tam tikrose srityse. Asmenys, kurie vartoja šį kursą gali būti dabartiniai vadovai, kurie dirba viešajame ir privačiame sektoriuje, specialistams, kurie nori perkelti į valdymo pozicijas, ar studentai, kurie nori pagerinti savo vadovavimo gebėjimus.

Studentai, kurie Sekite šią mokymo programą plėtoti kritinio mąstymo įgūdžius, išmokti imtis apskaičiuotos rizikos, ir tapti lyderiais pasauliniu mastu, kuri dažnai naudinga abiem savo profesinį ir asmeninį gyvenimą. Ši mokymo programa yra skirta parengti juos karjeros įvairių organizacijų.

Didelis faktorius renkantis mokyklą finansinis reikalavimas. Ši programa yra prieinama mokyklų visame pasaulyje, o sąnaudos gali labai skirtis. Studentai turėtų gauti ryšį su tiesiogiai institucijų paklausti apie studijų kainą ir įmokų, taip pat stipendijų galimybes ir finansinę paramą.

Absolventai, baigę šią programą, dažnai įrengtos ginčyti valdymo vaidmenis organizacijose visame pasaulyje. Asmenys gali pasirinkti karjeros tokiose srityse kaip sveikatos priežiūros vadybos, karinio vadovavimo, švietimo, ne pelno organizacijos, vyriausybės, religinių institucijų, o verslo įvairovė viešojo ir privataus sektorių.Kartu su vadovaujančias pareigas, absolventai gali pasirinkti naudoti savo vadovavimo įgūdžius mokymo, instruktavimo, ar kuravimo vaidmenis.

Pradėti tiriant ir lyginant mokyklas dabar. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Lyderystė

Avondale College of Higher Education

Universiteto diplomas Vadovavimas ir valdymas žinoma suteikia tiems, vadovavimo ir valdymo pozicijas galimybę toliau savo tyrimą šioje srityje, kaip apibrėžta krikščionių ... [+]

Universiteto diplomas Vadovavimas ir valdymas žinoma suteikia tiems, vadovavimo ir valdymo pozicijas galimybę toliau savo tyrimą šioje srityje, kaip apibrėžta krikščionių sistemos kontekste. Žinoma, turi ypatingą dėmesį skirti ne-pelno organizacijų.

TRUKMĖ

Vieneri metai dieninių arba lygiavertė visu etatu. Neakivaizdinių studijų studentų paprastai progresuoti ne iš trijų ar keturių vienetų per metus.

kredito taškų

Aštuoni vienetai viso 48 kreditų taškų

Gimdymo būdas

Mišraus mokymosi metodas, naudojant virtualią mokymosi platforma Moodle, yra priimtas daugumos vienetų pristatymo, susidedanti off-kampusie mokymosi komponentus ir gyvenamųjų sesiją Avondale kolegijoje (Lake Macquarie Campus), arba kitoje centre, liepos kiekvienais metais. Gyvenamasis sesijos suteikia galimybę studentams įsitraukti į reikšmingas studentą dėstytojo ir studento-studento sąveiką. ... [-]

Australija Cooranbong Wahroonga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College Australia

Ar esate vadovaujantis lyderis, ieškantis šio konkurencinio pranašumo? Patikslinkite ir išbandykite savo sugebėjimus, kad reklamuotumėte save kaip geriausią kandidatą jūs ... [+]

Verslas CA

Ar esate vadovaujantis lyderis, ieškantis šio konkurencinio pranašumo? Ar baigėte diplomą, laipsnį ar turite 5 metų patirtį atitinkamoje srityje? Patikslinkite ir išbandykite savo sugebėjimus, kad reklamuotumėte save kaip geriausią kandidatą jūsų disciplinoje.

Tyrinėkite įvairias temas, įskaitant:

Strateginis planavimas ir pertvarkymasBendradarbiavimo partnerystės ir santykiaiŠvino ir poveikio pokyčiaiEtiška praktikaĮvairovės valdymasPortfelio našumasMentorystės programosMokesčio struktūra

Mūsų tikslas - maksimaliai padidinti užmokestį. Mes niekada nenorime, kad mokiniai būtų neaiškūs, kaip mokytis su mumis yra už prieinamą kainą, todėl mes padarėme tai paprastą ir paprastą.... [-]

Australija Southport
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba