Geriausios magistro diplomo programos - Informacinių technologijų studijos

Diplomą padeda tobulinti studento žinias jo studijų sritis. Paprastai siūloma baigus bakalauro išsilavinimą, ši programa rengia absolventus karjeros. Kas yra diplomą IT? Ši programa yra skirta asmenims, kurie nori plėtoti įgūdžius ir žinias, susijusias su naujausiomis kompiuterinių technologijų. Kiekviena programa turi savo dėmesio, ir bendri kursai gali būti kompiuterinių sis… Skaityti daugiau

Diplomą padeda tobulinti studento žinias jo studijų sritis. Paprastai siūloma baigus bakalauro išsilavinimą, ši programa rengia absolventus karjeros.

Kas yra diplomą IT? Ši programa yra skirta asmenims, kurie nori plėtoti įgūdžius ir žinias, susijusias su naujausiomis kompiuterinių technologijų. Kiekviena programa turi savo dėmesio, ir bendri kursai gali būti kompiuterinių sistemų architektūra, duomenų bazių projektavimo, tinklo valdymo, Techninių tekstų rašymas, įmonių, infrastruktūrą ir programinės įrangos kūrimą. Kai kurios programos turės valdymo dėmesio, kurioje studentai bus mokytis bendravimo ir vadovavimo įgūdžius, siekiant padėti persvarą projektus ir komandas. Už programos priėmimo kriterijai gali apimti bakalauro laipsnį susijusioje srityje arba bakalauro laipsnį, kartu su atitinkamų IT darbo patirtį.

Studentai, kurie vykdys šią mokymo programą naudinga tuo, kad jie turės išsamių žinių kompiuterinių sistemų, kurios gali atvers daug karjeros galimybių. Yra kompiuteriais susijusių laisvų darbo vietų įvairovė, todėl absolventai turėtų būti šiek tiek sunku rasti darbą.

Susijusios su šios programos išlaidos svyruoja priklausomai nuo mokyklos ir įvairių veiksnių, pavyzdžiui, reputaciją ir vietą mokykloje, programos trukmę ir įrangos išlaidos numerį. Suinteresuoti studentai yra skatinami kreiptis į mokyklas tiesiogiai sužinoti apie konkrečią studijų kainą ir įmokų.

Yra karjeros asmenys gali pasirinkti, priklausomai nuo jų išsilavinimo dėmesio ir interesų numeris. Kai kurie bendri pareigybių pavadinimus įtraukti Kompiuterija ir informatika mokslininkas, kompiuterinių tinklų architektas, kompiuterių programuotojas, duomenų bazės administratorius, programinės įrangos kūrėjas, kompiuterinių sistemų administratorius, ir kompiuterio pagalbos specialistas.Valdymo vaidmenys gali būti IT projektų vadovas, sistemų analitikas, technologijų konsultantas, IT direktorius, ir jis strategas.

Pradžia lyginant skirtingus IT mokyklas dabar. Naudojant mūsų duomenų bazėje, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Auckland Institute of Studies
Auckland, New Zealand

Informacinių technologijų aukštojo mokslo diplomas (GDIT) atitinka studentų poreikius, kurie baigė bakalauro laipsnį ne IT srityje ir nori plėtoti savo žinias tam tikroje IT s ... +

Informacinių technologijų aukštojo mokslo diplomas (GDIT) atitinka studentų poreikius, kurie baigė bakalauro laipsnį ne IT srityje ir nori plėtoti savo žinias tam tikroje IT srityje arba turinti bakalauro laipsnį IT ir noro tobulinti savo karjeros galimybes IT pramonėje, sutelkiant dėmesį į specialią temą. -
Magistro diplomas
Dieninės
3 semestrai
Anglų
Su bendrabučiu