Filter
Magistro diplomas
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro diplomo programas - Architektūros studijos Jungtinėje Karalystėje - 2019

Dauguma antrosios pakopos studijas pasirinkusių studentų, į šio tipo studijas stoja dėl profesinių žinių, kurias šios studijos gali suteikti. Papildomas akademinis sertifikatas, įgytas jau turint bakalauro laipsnį, suteikia konkurencinio pranašumo ir taip studentams padeda gauti norimą darbą. Šio tipo studijos padeda atverti ne tik daugiau darbo, bet ir tolimesnių studijų galimybių.

Naujos patikimos bei savo paskirtį atitinkančios erdvės ar pastato struktūros priklauso nuo daug daugiau faktorių nei keturių sienų konstrukcijos. Tam kad pastatas atitiktų reikalavimus ir tinkamai tarnautų pagal paskirtį prie jo statybos turi prisidėti savo sritį itin gerai išmanantys architektūros specialistai.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Geriausios magistro diplomo programos - Architektūros studijos Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Architektūros studijos, Jungtinė Karalystė

Newcastle University

Paruoškite savo architektūros magistro laipsnį Newcastle University . Išankstinis magistro kursas, specialiai skirtas studentams parengti architektūros laipsnius. ... [+]

Paruoškite tiesioginį atvykimą į magistro laipsnį architektūros ar su architektūra susijusį dalyką Newcastle University .

Kurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikykite mokymąsi JK, daug dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Sausio mėnuo, birželis, rugsėjis; 2020: sausio, birželio mėnMokesčiai: nuo 19 500 svarų sterlingųKlasės valandos: vidutiniškai 21 valanda per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė: paprastai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 19.00 val., Išskyrus bankines šventes. Tačiau gali būti atvejų, kai dėl nenumatytų aplinkybių klases reikia laikyti ne šiais laikais.Apdovanojimas: Tarptautinis aukštosios mokyklos aukštojo mokslo diplomas (FHEQ 6 lygis) iš Newcastle University .Kurso parinktys:Standartinė (3 metų, 9 mėnesių programa)Išplėstinė (pridedama papildoma anglų kalba (-os).)Patekimo reikalavimai... [-]
Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University

Kas yra ypatingas apie šią programą? aukščiausio lygio asmeninės priežiūros ir paramos Kas turėtų kreiptis dėl aukštojo mokslo diplomo programos? Aukštojo mokslo diplomas ... [+]

Kas yra ypatingas apie šią programą? aukščiausio lygio asmeninės priežiūros ir paramos Kas turėtų kreiptis dėl aukštojo mokslo diplomo programos?

Aukštojo mokslo diplomas tinka tarptautiniams studentams, kuriems reikia antrosios pakopos studijų dalyko studijų, norint studijuoti magistro laipsnį, arba kvalifikacijos kėlimui, jei turite 3 metų diplomą atitinkamoje studijų dalyko studijoje. Aukštojo mokslo diplomas taip pat tinka tiems, kurie nori padidinti arba atnaujinti savo dalykines žinias arba tuos, kuriems reikia tobulinti anglų kalbos mokymosi įgūdžius pagal pasirinktą dalyką.

Apdovanojimas

Kurso trukmė: 3 terminai (9 mėnesiai)

Amžius: nuo 17 metų ir vyresni... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal College of Art

Universiteto diplomo menas ... [+]

Penkerius metus iš eilės (2015-2019 m.) Studijavo pirmaujančiame pasaulyje Pasaulio universiteto meno ir dizaino universitete.

Apie programą

Universiteto diplomo menas

Mokymas dėl meno diplomo

Programa siekiama, kad jos dalyviai būtų geriau informuojami apie jiems prieinamas studijų galimybes, taip pat apie galimas karjeros galimybes, kuriomis jie galėtų vadovautis baigę studijas.

Programa bus tarpdisciplininio pobūdžio, atspindinti RCA magistrantūros studijų patirtį, specializavusis registraciją į produktą, interjerą

Programa siūlo:

Galimybė specializuotis vienoje iš penkių praktikai vadovaujamų disciplinų.Galutinio aplanko, kurį galima panaudoti tolesnėms magistrantūros studijoms ar tiesioginiam užimtumui, sukūrimas.Garantuojama perėjimas prie RCA MA programos, atsižvelgiant į galutinę klasifikaciją ir vietų buvimą.Unikali ir tarpdisciplininė mokymosi patirtis studijoje.Anglų kalbos įgūdžių tobulinimas.Įvadas į mokymosi metodus, reikalingus magistrantūros studijoms.... [-]
Jungtinė Karalystė London
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
30 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba