Filter
Magistro diplomas
Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti Ištęstinės studijos magistro diplomo programas - Administravimo studijos - 2019

Antrosios pakopos diplomo studijos paprastai pasitarnauja jau įgijusiems bakalauro studijų laipsnį. Šio tipo studijos paprastai būna itin specializuotos ir orientuojamos į praktinę studentų pasirinkto dalyko pusę, tad jos iš tiesų studentus gerai paruošia įžengti į konkurencingą darbo rinką. Bet to, daugybė studentų šio tipo studijas renkasi tam, kad surinktų reikalingų kreditų tolimesnėms magistro studijų programoms.

Administravimo studijas pasirinkę studentai dažniausiai susiduria su pačiomis įvairiausiomis verslo disciplinomis, tokiomis kaip rinkodara, verslo komunikacija ar finansai. Šio tipo akademinės programos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus darbui įvairiausių tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro diplomo programas - Administravimo studijos - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administravimo studijos

Middlesex University London

Didėjanti įvairovė jėgos tai tradiciniai požiūriai į vyriausiojo įgaliotinio, žmonės ir pokyčių valdymo reikia įvertinti iš naujo. Visų tipų organizacijos, iš privataus į ... [+]

Kaip atrodo organizacijos padidinti savo supratimą ir žinias apie įvairovės, šis kursas siekiama suteikti žinių ir kompetencijų apie pagrindinių klausimų dalyko, įskaitant aprėpties ir atskirties, lankstus darbo organizavimas, darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą ir diskriminacija teisės aktus. Daugiausia dėmesio skiriant plėtoti žinias ir praktinius įgūdžius, analizės, strateginio planavimo ir spręsti klausimus pagal įvairovės valdymą kontekste tai MA yra skirtas tiek dabartinių žmogiškųjų išteklių specialistams, kurie nori tobulėti ir absolventams, ieškantiems šioje srityje karjerą.

Šis kursas yra pristatomas akademikai su stipriais jungčių įdomią kurie moksliniai tyrimai labai aktyvus tokiose srityse kaip valdymo pasaulio ir įvairių darbo jėgos, tarp darbo ir gyvenimo, darbo rinkas, ir vadovavimo santykiai. Imantis kritinį požiūrį, ši programa leidžia jums įvertinti politiką ir praktiką, remiantis naujausiais ir atitinkamus teorija ir tyrimų rezultatus, suteikiančio jums padaryti įrodymais pagrįstus sprendimus apie valdyti įvairią darbo jėgą.... [-]

Jungtinė Karalystė London UK Online
Rugpjūtis 2019
Anglų
Ištęstinės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba