Magistrantas skaitmeninis pasakojimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Anglų-mokė magistrantūros skaitmeninis pasakojimas yra programa, skirta rytdienos pasakotojų, skelbimai, kurie nori pristatyti savo projektus arba save kaip kūrėjai naudoja garso, vaizdo, nuotraukas ir tekstą (arba mišri), per "YouTube", Medium, vynmedis, Instagram, "Snapchat ir kitos socialinės žiniasklaidos. Kiekvienas, kuris jau rašo tekstą, kuris sukuria garso, muzikos, nuotraukų, vaizdo įrašų ar meno ir nori pasidalinti kūrybinę istoriją internete, kviečiama ateiti ir specializuojasi pasakojimai internetu ir sukurti interneto žiniasklaidos socialinės žiniasklaidos. Programa yra atvira visiems studentams, kurie į bakalauro arba magistro diplomą.

Akivaizdu, kad ji yra rekomenduojama jau turite bendrą supratimą apie garso, vaizdo ir tt Tačiau tai nėra reikalavimas. Mes organizuojame savaitės koučingo sesijų išmokyti jus šiuos įgūdžius. Komisija duos jums patarimų dėl neoficialaus pokalbio Būtent jie sprendė, ar esate tinkami enroll.This magistrantūros programa padės jums patobulinti savo įgūdžius pasakojimo, ieškant ir pasiekti interneto auditorijos ir pagaląsti savo pagrindu Skaitmeniniai mokėjimą. Jums bus mokomi kurti ir skleisti savo istoriją, naudojant naujausias garso ir vaizdo priemones, tokias kaip vynmedis, Instagram, "Snapchat periskopas, Boomerang, arba kaip longreads, podcasty, vlogs ir pan.

Programa užima vieną mokslo metus ir susideda iš 39 ECTS kreditų, padalintas per šešerius mokymo modulių: skaitmeniniai Pasakojimų ir skaitmeninės žiniasklaidos produkcija, Skaitmeninis pasakojimas Audio, video, foto ir teksto, Skaitmeninis paskelbimas ir dizainas, Skaitmeninis įtaka, stažuotės ir diplominis projektas. Pirmas keturių derinti paskaitas su praktinių užduočių, kad dirbate per studijos metu. Paskutiniai du sudaro labai naudingas ir platus praktinių užduočių: pagal tutoriaus gaires, jums bus sukurti projektą, kuris suteikia žinutę į realų problemą, kuri gali ateiti iš bet kurios visuomenės sektorių atsakymą. Atskirai arba nedidelėje grupėje, jums vidaus Belgijoje ar kitoje šalyje. Galiausiai, jums bus sukurti savo asmeninį baigimo projektą pagal profesinių žiniasklaidos trenerių nurodymus.

Užsiėmimai vyksta pirmadienio iki trečiadienio vakarais nuo spalio iki kovo. Nuo tada pradėdami dirbti su jūsų diplominio projekto ir jūs stažuotę. Ketvirtadieniais dirbate kartu su kitais studentais nuo spalio iki šių metų pabaigos. Kiekvieną savaitę yra užduotis, kad vienodas darbo dienos, daugiau ar mažiau. Per metus yra ne mažesnis kaip 10 iš jų. Studijų mokestis už 2016-2017 buvo 2,500 €.

Programa yra dėstoma anglų kalba. Yra internetinis motyvacinį aptarimas ir vartojimas. Yra didelė paklausa profesionalių skaitmeninių pasakotojų, kurie ateina kaip nenuostabu, nes istorijos yra puikiai tinka perteikti pranešimą. Tai labai praktinis mokymas. Baigus, jūs esate pasirengę už kūrybinę skaitmeninės žiniasklaidos sektoriuje. Ji nebus ilgai prieš kiekviena įmonė bus remdamasi skaitmeninių pasakotojų perteikti savo istorijas. Dažniausiai šie pasakotojai yra skaitmeniniai įtakojantys.

Baigusiems mūsų porgramme dabar profesionalūs žiniasklaidos kūrėjai, nei jų pačių žiniasklaidos gamybos įmonių, kaip turinio specialistus didesnių organizacijų ar kurti savo meninius pasakojimus už interneto auditorijos. Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su Pieter Blomme (pieter.blomme@hogent.be~~HEAD=dobj), kuris yra programos koordinatorius. Ši magistrantūros programa yra bendradarbiavimo iniciatyva Kask menų mokyklos ir REC.

MOKYTOJAI

  • Sjoerd Raaijmakers (COO PAVADUOTOJAS Žiniasklaida Beneliuksas)
<li>Jessica Abelis (komiksai menininkas ir pasakojimas ekspertas, ant vielos, JAV)</li>
<li>Kenny Vermeulen ( "Blogger" / Influencer, Nonunsenses, BE),</li>
<li>Elien Jansenas (fotografas &amp; Instagram &#303;takingi, BE),</li>
<li>Yves Das (Vynmed&#382;i&#371; menininkas, kilp&#371; pasakos, BE),</li>
<li>Wim Forceville (VR-ekspertas, Fisheye, BE),</li>
<li>Chrisas Klapwijk ( "YouTube" Partneryst&#279;s direktorius, "YouTube", Jungtin&#279; Karalyst&#279;),</li>
<li>Sigrid Dufraimont (skaitmenin&#279;s rinkodaros konsultantas, Cheesecakemedia, BE),</li>
<li>Hannes Coudenys (skaitmeninis Hustler, YouTube- &amp; "Snapchat-karalius @Club socialini&#371;, BE),</li>
<li>Cristal die ( "Instagram" profesionalus, CrystalDie, BE),</li>
<li>Anekdotas De Nul (Social Media pagalbininkas, Bendrija vadovas, BE / DE),</li>
<li>Maggie Beidelmann (vyresnysis prodiuseris lt vaizdo &#382;urnalistas AJ, JAV), vie&scaron;butis Hotel Hungaria (BE),</li>
<li>Mattas Heiman Dave Jacksonas lt Johnas Babb (Videoproducers &#302;stri&#382;ain&#279; Per&#382;i&#363;r&#279;ti, UK)</li>
<li>Sandra Gaudenzi (! F Lab Universiteit van Vestminsterio i-dokumentai, Jungtin&#279; Karalyst&#279;).</li>
<li>Bertas Dries (dar &#382;inomas kaip Musketon) (grafinis dizaineris, Musketon, BE)</li>

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding ... Skaityti daugiau

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding educators, active artists, designers and theorists in art and design from all over the world. The mission statement of the school defines its main tasks: development of the arts, education and research in an international perspective. Skaityti mažiau