Magistrantūros verslo praktikos sertifikatas

University of Technology Sydney

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Magistrantūros verslo praktikos sertifikatas

University of Technology Sydney

Kursas skirtas specialistams, norintiems stiprinti savo karjerą, plečiant jų analitinius įgūdžius ir vadovavimo gebėjimus. Tai apima: pritaikytus ir pritaikytus mokymus pagrindiniuose drausminiuose ir tarpdisciplininiuose instrumentuose ir metodikose, integruotoje į darbą ir integruotą problemų sprendimą, daugiausia dėmesio skiriant sudėtingų problemų ir galimybių nustatymui ir analizavimui skaitmeninėse situacijose; lyderystės įgūdžių ir gebėjimų ugdymui, visi dalykai mokomi intensyviai režimas per visą penktadienį ir šeštadienį, tai reiškia, kad studentai gali dirbti, kol jie mokosi, pritaikydami tai, ką jie iš karto mokosi savo darbe; savaitės sesijos skirtos tik UTS verslo mokyklos akademikų pristatymams klasėje ir grupių instruktavimas bei mentorystės sesijų, prie kurių prisijungia ekspertai iš kitų UTS fakultetų; Studentai taip pat bendradarbiauja su plataus masto partnerių ir pramonės partnerių tinklu, taikydami koorto modelį, skatinančią ilgalaikių santykių su vienodai mąstančių bendraamžių vystymąsi.

Kursas rengia studentus su pagrindinėmis žiniomis ir metodika, reikalinga nustatyti, suprasti ir analizuoti sudėtingas problemas sparčiai kintančiose skaitmeninėse aplinkose. Jos dėmesys skiriamas tam, kad: analizės mąstytojai, kurie identifikuoja verslo problemas, integralūs mąstytojai, kurie integruotų įvairias perspektyvas sprendžiant sudėtingus iššūkius, veiksmingus komunikatorius, kurie užsiima įvairių auditorijų atsakingais lyderiais, kurie kritiškai vertina verslo praktiką, ir perduoda mąstytojus, kurie planuoja keisti skaitmeninę aplinką.

Kursas tinka verslo ir ne verslo srities studentams, kurie siekia tobulinti ir tobulinti gebėjimą analizuoti ir suprasti sudėtingus iššūkius ir galimybes, galinčias paversti organizacijas. Karjeros galimybės apima įvairius valdymo vaidmenis, daugiausia dėmesio skiriant didelių, privačių, viešųjų ir pelno nesiekiančių organizacijų bei MVĮ pokyčių pokyčiams.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 20, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
19,015 AUD
AUD už 24cp sesiją
Locations
Australija - Sydney, New South Wales
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Australija - Sydney, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla