Magistrantūros sertifikatas projektų valdyme

University of Technology Sydney

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Magistrantūros sertifikatas projektų valdyme

University of Technology Sydney

Kad būtų lengviau dirbti pagal darbo grafikus, UTS pristato klases intensyvaus blokavimo režimu. Tai sukuria patrauklią patirtį, kai studentai dirba su savo bendraamžiais komandinėje, modeliuojamoje projekto aplinkoje. Studentai taip pat įgyja praktinės patirties dirbdami realiuoju projektu, klasėje, vietoje arba naudojant kompiuterinius modelius. Pavyzdžiui, studentai neseniai parengė "Jack Thompson Foundation", Australijos sveikatos priežiūros tarybos (CHC) ir daugelio pramonės asociacijų projektų planus. UTS akademikai yra tarptautiniu mastu projektų valdymo tyrimų centre. Toks žinių plotis užtikrina, kad studentai turi prieigą prie pažangiausio mąstymo, taikomo tiek konkrečiame, tiek organizaciniame kontekste. Mūsų dėstytojai taip pat yra specialūs svečių dėstytojai iš UTS ir institucijų bei organizacijų Australijoje ir užsienyje. Absolventai išsamiai supranta, kaip projektų valdymas tiesiogiai pagerina verslo produktyvumą ir pelningumą. Jie gali teikti projektus, kurie padeda organizacijoms pasiekti savo strateginius tikslus.

Sėkmingi kursų absolventai gali: pasirinkti ir taikyti įvairius įrankius ir metodus, naudojamus projektų valdymui, parodyti supratimą apie atspindinčią praktiką, parodyti supratimą apie etikos principų taikymą projektų valdymo praktikai įvairiose situacijose tiek Australijoje, tiek ir tarptautiniu mastu parodyti supratimą apie bendravimą įvairiomis formomis įvairiose kultūriniu požiūriu įvairiuose projekto kontekstuose suprasti tinkamas informacines sistemas, taikomas taikant projektų valdymo kontekstą suprasti principus, susijusius su santykių tarp pagrindinių projekto dalyvių supratimu, projektų komandos vadovavimo principus kultūriškai skirtingose ​​komandose taiko fondai lygių įgūdžių analizė ir sprendimų priėmimas taikant kritinį mąstymą ir kūrybiškus problemų sprendimo įgūdžius projektų valdymo kontekstuose suprasti ir taikyti pagrindinius mokslinius gebėjimus parodyti pagrindų lygio žinių apie sistemų mąstymą, kaip ji taikoma projekto ma nagement.

Absolventai iš UTS projektų valdymo programos gali UTS karjera kaip projekto vadovai ir specializuojasi sektoriuose per specializuotus (tik magistro). Programoje įgytos žinios suteikia absolventams galimybę pagerinti savo įgūdžius, reikalingus valdyti projektus, atsižvelgiant į jų dabartinę padėtį ir pereinant į aukštesniojo lygio pareigas direktoriaus lygiu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 20, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
0.5 - 1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
15,000 AUD
AUD už 24cp sesiją
Locations
Australija - Sydney, New South Wales
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Australija - Sydney, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla