Mados verslo kursas

Istituto Marangoni - Miami

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Mados verslo kursas

Istituto Marangoni - Miami

Apie

1 savaitė

Dalyviai pradeda analizuoti ekonomines ir socialines tendencijas: suprasti ekonominę ir socialinę raidą ir tai, kaip tai įtakoja mados vartojimą. Savaitė taip pat apima naujas rinkas ir tai, kaip mados gali vystytis į jas per plėtros strategijas: naujus prekių ženklus, prabangių prekių ženklų ir platinimo tinklų parduotuves bei stilių palyginimą.

2 savaitė

Šią savaitę pateikiama mados apžvalga: tekstilė, drabužiai, aksesuarai, kosmetika, akiniai ir papuošalai. Dalyviai susipažins su kritiniais veiksniais, apibūdinančiais kai kurių pirmaujančių itališkų prekių ženklų, įskaitant komercines tarptautines platinimo ir sporto parduotuvių parduotuves, sėkmę. Taip pat tiriama prekių rodymas per konkurentų analizę.

3 savaitė

3 savaitės tikslas yra suprasti ir nustatyti skirtingus platinimo kanalus, taip pat sutelkti dėmesį į madingą elektroninę komerciją. Dalyviai žiūri į pagrindines rinkodaros praktikas, įskaitant produkto gyvavimo ciklą, funkciją ir kainų taškų apibrėžimą. Integruotas komunikatas tiria pagrindines sąvokas, susijusias su prekės ženklo tapatumu, prekės ženklo įvaizdžiu ir prekės ženklo nuosavybe, licencijavimu ir prekių ženklų svarba. Dalyviai naudoja savo ankstesnėmis savaitėmis įgytas žinias, pasinaudodamos profesinio mokymo metodu, dirbti individualiu rinkodaros planu pasirinktam dizaineriui ar kolekcijai.

* Avocational trumpalaikius kursus nėra licencijuota Nepriklausomo mokymo komisija. Šie profesinio rengimo trumpieji kursai nėra skirti darbo tikslais.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta October 22, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 savaites
Price
Kaina
5,000 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Miami, Florida
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Miami, Florida
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla