Mados fotografijos kursai

Istituto Marangoni - Miami

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Mados fotografijos kursai

Istituto Marangoni - Miami

Apie

Šis trumpas kursas supažindina su mados fotografijos pagrindais *. Jie sukurs supratimą apie tai, kaip mados fotografija atsirado ir vystėsi nuo 1950-ųjų. Fotografuodami figūrą, dekonstruodami išvaizdą, supraskite, kokie stiliai yra ir kaip juos taikyti. Tai visi elementai, kuriuos jie išnagrinės. Jie bus pristatyti į skaitmeninės fotografijos technologijas, fotografavimo patalpose ir lauke, retušavimo ir vaizdo apdorojimo, taikomų mados pramonei, ir suteikti galimybę sukurti mados nuotraukų knygą apie savo darbą, taikant profesinio mokymo metodą.

1 savaitė

Įvadas į skaitmeninės fotografijos technologijas bus kurso pradžia. Bus vykdoma studija pagrįsta fotografavimo technika ir įranga indukcija. Dalyviai išnagrinės praeities, dabarties ir ateities mados fotografijos tendencijas, kad suprastų kontekstą, kuriame jie dirbs. Kūrybinių idėjų kūrimo raktas bus galimybių įsigijimas ir navigacija (knygos, straipsniai, žurnalai, internetas, gatvės stilius ir kt.). Pirmosios savaitės tikslas - pradėti fotografuoti mados fotografiją ir išbandyti įgūdžius, fotografuojant įdomiai atrodančią madą aplink Majamio gatves.

2 savaitė

Dalyviai supažindinami su mados stiliaus pagrindais, žiūri į tai, kas apibrėžia tam tikrą stilių, jo koncepciją ir vaizdinius elementus, ir išnagrinėja mados ir prabangos tendencijų prognozavimą. Dalyviai taip pat bus pristatyti į mados dienoraštį; Šiandien laikoma viena iš svarbiausių šiuolaikinių stilių per fotografiją. Praktiniai gatvės fotografijos pratybos ir tendencijų analizė bei redakcinio pobūdžio grafinis išdėstymas padės sukurti individualaus stiliaus koncepciją.

3 savaitė

Dalyviai turės galimybę įgyvendinti savo fotografijos stiliaus projektą. Šis darbas bus pirmųjų dviejų savaičių veiksmų kulminacija, pristatant nuotaikos lenteles, kuriomis per fotografinius vaizdus perduodama mados koncepcija ir idėja. Naudodamiesi pagrindinėmis skaitmeninio retušavimo ir redagavimo technologijomis, dalyviai bus nukreipti savo darbą į mados fotografijų knygą.

* Avocational trumpalaikius kursus nėra licencijuota Nepriklausomo mokymo komisija. Šie profesinio rengimo trumpieji kursai nėra skirti darbo tikslais.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta October 22, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 savaites
Price
Kaina
5,000 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Miami, Florida
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Miami, Florida
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla