Read the Official Description

Apie

Šis trumpas kursas supažindina su mados fotografijos pagrindais *. Jie sukurs supratimą apie tai, kaip mados fotografija atsirado ir vystėsi nuo 1950-ųjų. Fotografuodami figūrą, dekonstruodami išvaizdą, supraskite, kokie stiliai yra ir kaip juos taikyti. Tai visi elementai, kuriuos jie išnagrinės. Jie bus pristatyti į skaitmeninės fotografijos technologijas, fotografavimo patalpose ir lauke, retušavimo ir vaizdo apdorojimo, taikomų mados pramonei, ir suteikti galimybę sukurti mados nuotraukų knygą apie savo darbą, taikant profesinio mokymo metodą.

1 savaitė

Įvadas į skaitmeninės fotografijos technologijas bus kurso pradžia. Bus vykdoma studija pagrįsta fotografavimo technika ir įranga indukcija. Dalyviai išnagrinės praeities, dabarties ir ateities mados fotografijos tendencijas, kad suprastų kontekstą, kuriame jie dirbs. Kūrybinių idėjų kūrimo raktas bus galimybių įsigijimas ir navigacija (knygos, straipsniai, žurnalai, internetas, gatvės stilius ir kt.). Pirmosios savaitės tikslas - pradėti fotografuoti mados fotografiją ir išbandyti įgūdžius, fotografuojant įdomiai atrodančią madą aplink Majamio gatves.

2 savaitė

Dalyviai supažindinami su mados stiliaus pagrindais, žiūri į tai, kas apibrėžia tam tikrą stilių, jo koncepciją ir vaizdinius elementus, ir išnagrinėja mados ir prabangos tendencijų prognozavimą. Dalyviai taip pat bus pristatyti į mados dienoraštį; Šiandien laikoma viena iš svarbiausių šiuolaikinių stilių per fotografiją. Praktiniai gatvės fotografijos pratybos ir tendencijų analizė bei redakcinio pobūdžio grafinis išdėstymas padės sukurti individualaus stiliaus koncepciją.

3 savaitė

Dalyviai turės galimybę įgyvendinti savo fotografijos stiliaus projektą. Šis darbas bus pirmųjų dviejų savaičių veiksmų kulminacija, pristatant nuotaikos lenteles, kuriomis per fotografinius vaizdus perduodama mados koncepcija ir idėja. Naudodamiesi pagrindinėmis skaitmeninio retušavimo ir redagavimo technologijomis, dalyviai bus nukreipti savo darbą į mados fotografijų knygą.

* Avocational trumpalaikius kursus nėra licencijuota Nepriklausomo mokymo komisija. Šie profesinio rengimo trumpieji kursai nėra skirti darbo tikslais.

Program taught in:
Anglų

See 6 more programs offered by Istituto Marangoni - Miami »

Last updated October 22, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 savaites
Price
5,000 USD
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019