Oficialus aprašymas

Apie

1 savaitė

Galimybė pasirinkti iš dešimties tarptautinių vietų: Milano *, Firenze, Paryžiuje, Londone, Mumbajuje, Šanchajuje *, Šanchajuje ir Majamis, suteikia dalyviams galimybę per trumpą laiką patirti mados, meno ir dizainas. Visi kursai yra vadovaujami projekte, o mokymas yra individualus uždavinys, orientuotas į grupines veiklas, remiamas paskaitų, praktinių užsiėmimų ir konkrečių temų pristatymų, kuriuos rengia pirmaujančių šios srities profesionalai. Jei dalyviai turi mažai patirties arba neturi ankstesnės patirties, bet norėtų susipažinti su kai kuriomis pagrindinėmis pramonės ar konkrečios srities disciplinomis, yra įvairių lygių pasirinkimo ir kursų trukmės, kad atitiktų visas pageidavimus. Tikslas - suteikti kuo daugiau galimybių siekiantiems mados, meno ar dizaino specialistams patirti šiuos magiškus pasaulius, kiekvienas kursas, leidžiantis dalyviams suvokti pagrindinius savo pasirinkto dalyko principus ir idėjas. Trumpieji kursai taip pat yra puikus "degustatorius" arba įžanginis kursas, dėl kurio gali būti nuodugniau išnagrinėta studija ar karjeros kelias, o "Executive" trumpieji kursai suteikia dalyviams galimybę susipažinti su aukštesnio lygio mokymu ir kompetencija.

1 savaitė

Kursų pradžioje pristatomi mados piešimo ir dizaino metodai, po kurių vyksta mados kolekcijos sukūrimo principų analizė: siluetas, spalvų grafikai, audiniai ir aksesuarai, taip pat ir drabužių dizainas bei sukūrimas. Tada dalyviai supažindinami su siluetu, spalvotomis paletėmis, tinkamu audinių naudojimu ir pagrindiniais motyvų projektavimo motyvais. * 2

2 savaitė

Šis trumpas kursas suteikia įžvelgimą mados dizaino pagrindų, kaip suformuluoti idėjas ir išversti juos į vizualųjį vaizdą. Dalyviai bus supažindinti su pagrindinėmis mados dizaino proceso idėjomis, pagrindiniais piešimo ir iliustracijos metodais bei tendencijų tyrimu. Kurso metu taip pat nagrinėjamas mados dizainerio vaidmuo su dalyviais, dirbančiais kūrybinguose tyrimuose, siekiant individualaus dizaino kolekcijos per laisvalaikio mokymosi metodą.

Pradedant kūrybiniais tyrimais ir skatinant asmeninį įkvėpimą, dalyviai skatina kurti pagrindinius siluetus ir derinti drabužius su audiniu ir spalvų pasirinkimu. Orientavimasis į tendencijų tyrimus nagrinėja jų kilmę kartu su rinkos svarba ir trumpą analizę, kaip tendencijos įtakoja šiuolaikinę kolekciją.

3 savaitė

Remiantis įkvėpimo, susijusio su pasirinkta tema, dalyviai susideda iš pagrindinės mados dizaino kolekcijos, kuri palaikoma atitinkamos techninės informacijos, įskaitant spalvų diagramas, įkvepiančias medžiagas ar nuotaikos lenteles. Dalyviai įgyja praktinių įgytų žinių iš praeitų savaičių ir parengia savo darbo pristatymą kaip pagrindinį kolekcijos portfelį, kad gautų galutinę holistinę kritiką.

* Avocational trumpalaikius kursus nėra licencijuota Nepriklausomo mokymo komisija. Šie profesinio rengimo trumpieji kursai nėra skirti darbo tikslais.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Istituto Marangoni - Miami »

Paskutinį kartą atnaujinta October 22, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 savaites
Price
5,000
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date