Read the Official Description

Apie

Šis dinamiškas trumpas kursas skirtas analizuoti vaizdą ir stiliaus plėtrą. Iš mados nuotaikos apibrėžties ir priedų svarbos, dalyviai įvertins aspektus, susijusius su kūno bruožais, ir sužinoti, kaip sustiprinti ir papildyti fizines savybes. Jie stengsis plėtoti individualų stilių, sukurdami "bendrą išvaizdą" ir užfiksuokite jį fotografuojant profesiniu mokymu.

1 savaitė

Stilius apžvalga: dalyviai studijuoja ir analizuoja pagrindinius istorijos laikotarpius, kurie atspindi praeities, dabartinius stilius, būsimos mados tendencijas ir juos apibūdinančius ir įtakojančius elementus. Norint visiškai suprasti stilistikos vaidmenį, dalyviai bus vadovaujasi informacijos apie mokslinių tyrimų priemones, tokias kaip knygos ir mados žurnalai, konkrečiais virtualiais domenais, susijusiais su mados ir prabangos, bei ikonografinių tyrimų atlikimu.

2 savaitė

Asmens tapatybė: dalyviai vertina skirtingus žmonių veidų ir kūnų tipus ir supažindinami su įgūdžiais ir metodais, naudojamais tam tikroms fizinėms savybėms, pavyzdžiui, šukuosenoms ir makiažui, pagerinti. Jie supras pagrindinius elementus, naudojamus diktuoti stilių (ty spalvų, siluetų, aksesuarų ir jų derinio svarbą) bei svarbiausius fotografavimo planavimo ir pasakojimo motyvus.

3 savaitė

Stiliaus apibrėžimas

* Avocational trumpalaikius kursus nėra licencijuota Nepriklausomo mokymo komisija. Šie profesinio rengimo trumpieji kursai nėra skirti darbo tikslais.

Program taught in:
Anglų
Last updated October 22, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 savaites
Price
5,000 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date