mada makiažo specialistė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mada makiažo specialistė

Būti mokomi klasėse italų ir anglų kalbomis

&nbsp

Mada makiažo specialistė kursas yra natūraliai evoliucijai, profesija ir menas išreiškia estetinės vertybės, kuriomis siekiama užbaigti mados koncepcijos.


Žinoma, yra visapusiška ir visiškai išbaigta, jis susideda iš trijų dalių, pagrindinių, ir tendencijų makiažo.
Ši programa yra labai specializuota studentams išmokti tiesioginį poveikį technika.


Kurso tikslai - teikti priemones ir sustiprinti įgūdžius, būtinus rengiant faktinė raida make-up ir portfelio statybos savo pristatymą agentūroms ir vedamuosius.

&nbsp

Kursų programa

&nbsp

- Pagrindinių Padaryti Mada
- Išplėstinė Mada Makiažas
- Mada Makiažo tendencijos portfelio

Yra tris mėnesius mados makiažo specialistė
Užsiėmimai vyksta kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9.30 iki 12.30 ir nuo 14.00 iki 17.00 val. Bendra suma - 324 valandų.

&nbsp

Galimos datos:

&nbsp

  • 26/09/2011
  • 2012/09/01
  • 2012/03/04

&nbsp

&nbsp

Visą sumą už kursą sudaro:

&nbsp

- Įėjimo mokestis: 700,00 euro
- Mokestis už mokslą: 6900,00 euro
- Iš viso suma: 7600,00 euro

&nbsp

Mes galime pateikti jums visus reikalingus dokumentus, gauti studento vizą.


Mes galime pasiūlyti savo pagalbą, rasti būstą


Pagrindinė sąlyga dalyvauti žinoma jau kreipėsi 18 metų

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

UPTODATE Mada akademija - ne tik pirmoji tarptautinė akademija pasiūlyti kvalifikuotą, atsinaujina ir neginčijamos vertės formavimosi kelius, tai yra vieta, kur Mada ir grožis rasti savo idealus sinte ... Skaityti daugiau

UPTODATE Mada akademija - ne tik pirmoji tarptautinė akademija pasiūlyti kvalifikuotą, atsinaujina ir neginčijamos vertės formavimosi kelius, tai yra vieta, kur Mada ir grožis rasti savo idealus sintezės, užtikrinant kvalifikacijos ir atnaujinta informacija apie tendencijas ir kuria siekiama visiško klientų pasitenkinimo . UPTODATE tikru atveju Italijos kompetencijos. &nbsp&nbsp UPTODATE Mada akademija lyderis pasaulyje mados ir grožio studijos. Grindžiama newconcept įtraukti kūrybiškumas, profesionalumas ir tendencijos mokslinių tyrimų UPTODATE Mada akademija Milano širdyje, mados sostinė pasaulyje, įsteigta 2001 metais su misijos teikti aukščiausio lygio tendencija žinių ir mokymo gidas naujų specialistų. į mados ir grožio pasaulio.&nbsp&nbsp Metodas ir vizija &nbsp Tendencija seteris - mados, grožio, dizainas ir stilius - susiduria su "vyraujančias " srovių, tačiau nustato savo tikslo, kuris tampa patraukli tendencija jau po šių srovių.&nbsp&nbsp Sertifikatai &nbsp ISO 9001/2000 Kokybės sertifikatas Skaityti mažiau