Programos apžvalga

Vašingtono universiteto yra gerai pasiruošę pasiūlyti programą, kaip ši, nes mūsų verslo ir ekonominės plėtros centras (BEDC). Per dešimt metų, BEDC sieja su studentai, dėstytojai ir darbuotojai iš BD verslo mokykla su rasistiniais ir etninės įvairių verslo ir nepelno bendruomenę išplėsti studentų žinias ir įgūdžius, padės mažoms įmonėms augti, kurti ir išsaugoti darbo vietas, atvirų švietimo galimybes pagal atstovaujamos mažumų studentus, ir skatinti novatorišką ekonominio vystymosi mokslinius tyrimus.

Vykdomosios Švietimas ir BEDC sukūrė strateginę partnerystę su Šiaurės Vakarų mažumų verslo taryba (NMBC) pradėti MBEP programą, kuri buvo sukurta siekiant padidinti mažumų verslo įmonių konkurencingumą.

Daugiau nei 30 metų, NMBC buvo už mažumos įmonių advokatas dirba su korporacijų ir viešųjų įstaigų, kad suprasti, turintys įvairių tiekimo bazę, kuri atspindi jų klientų, taip pat šiandienos pasaulio ekonomikoje svarbą. Organizacija šiuo metu tarnauja Vašingtonas, Oregonas, Montanos, Idaho, ir Aliaskos narių.

Steigimo Firmos Partneriai

Pagrindinis komponentas pradeda MBEP: Operacinės išsaugojimas ir auginimas mažumų Verslas, yra turtinga finansinę paramą iš mūsų steigėjų Firmos Partneriai: The Boeing Company "," Microsoft ", Nordstrom ir Washington Mutual. Savo finansinę paramą ir patirties leido vystyti, specializacijos ir paleisti šią programą. Michael G. Skatinti verslo mokykla nori pripažinti ir padėkoti jiems už jų paramą.

Gyvenimo

Ši pagreitinta vienos savaitės intensyvios programos yra skirtos padėti mažumos verslo lyderiai susiduria su galimais verslo iššūkius. Dalyviai išmoks naudoti finansines priemones, priimti efektyvesnius sprendimus, plėtoti ir suprasti ilgalaikes strateginių planų augimą ir tvarumą, rinkos savo produktų ir paslaugų efektyviau, valdyti savo procesus ir projektus, efektyviau bei plėtoti savo vadovavimo įgūdžius.

Ši programa bus panaudoti interaktyvumo per paskaitas, diskusijas, lektorių, plokštės, interaktyvus modeliavimas, komandos pratybas, ir savivertinimus derinys. Dalyviai įgis žinių, įrankių ir vertingas tinklas padės jiems pasiekti savo verslo tikslus.

Svarbios temos srityse šios programos:

  • Finansai ir apskaita
  • Brand vadyba strategijos
  • Vadovavimas
  • Verslininkystės ir naujovių
  • Marketingo strategijos
  • Žmogiškųjų išteklių valdymo
  • Verslo etika

Tikslinė auditorija


Ši programa yra skirta savininkai ir vadovai mažumų rangoje ne mažiau kaip $ 300,000 ir pajamos.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų University of Washington Foster School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
1 savaitė
Ištęstinės
Price
3,850 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019