Lygis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Level Business“ pradeda mokyti studentus praktiniais žingsniais pradedant nedidelį verslą. Ji baigiama aptarti išsamius klausimus, susijusius su didelės korporacijos, kaip „Dell Computer Plc“, valdymu.

Kas yra DLD verslas?

Socialinių mokslų fakulteto dalis, DLD kolegijos lygmens verslas leidžia besimokantiesiems plėtoti visapusišką organizacijų, veikiančių įvairiuose verslo sektoriuose ir aplinkose, supratimą, remdamasis vietiniais, nacionaliniais ir pasauliniais kontekstais. Prisiimame kūrybiškumą ir dirbame, kad įtikintume išmatuotą požiūrį į klausimus, kurie galiausiai lemia pagrįstus sprendimus, kad būtų išvengta „vieno dydžio visiems“ požiūrio.

Besimokantieji taikys keletą analitinių metodų, tokių kaip atskyrimo analizė, investicijų vertinimo įrankiai ir santykių analizė, siekiant ištirti verslo galimybes ir problemas. Jie bus pasirengę nustatyti tinkamą verslo strategiją įvairiose situacijose. Verslo dėstytojai DLD siekia sukurti atmosferą, kuri yra dinamiška dalykinių dalykų, skatinančių ir skatinančių įvykių ir klausimų supratimą pasaulinėje komercinėje aplinkoje, pristatymo prasme.

Pirmaisiais programos metais studentai dirbs siekdami kvalifikacijos kėlimo. Pirmųjų metų turinys yra Eduqas A lygio, kuris yra baigtas antraisiais metais, pagrindas.

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje besimokantiesiems labai svarbu ateityje užtikrinti savo išsilavinimą.

Kodėl verta rinktis verslą?

Verslas yra neabejotinai svarbi visuomenei sritis. Įmonės ir verslo lyderiai buvo pagrindiniai skaitmeninio amžiaus ir globalizuoto pasaulio, kuriame mes gyvename, architektai. Iššūkis valdyti ribotus išteklius tokiu būdu, kuris patenkina suinteresuotų subjektų tinklą, gali būti didesnis ir labiau įdomus nei bet kada. Gebėjimas kritiškai bendrauti su verslais ir komerciniu pasauliu aprūpina jaunus žmones įrankiais, padedančiais įgyti geresnių rezultatų savo karjeroje ir prisidėti prie visuomenės pažangos. Daugeliui studentų "A Level Business" užims įdomią ir pelningą karjerą.

Ką man reikia?

Geriausi verslo studentai turi suapvalintą akademinių privalumų rinkinį. Studentai turėtų būti tikri esė rašytojai, nes jų gebėjimas rašyti bus analitiškai išbandytas. Tuo pačiu metu kursas reikalauja, kad besimokantieji įgytų pasitikėjimą skaičiavimo ir gebėjimo manipuliuoti duomenimis racionaliems sprendimams paremti. Galiausiai tikras entuziazmas ir susidomėjimas komerciniu pasauliu yra neįkainojamas ir padės studentams paspartinti jų pažangą.

Geras dalykų derinys

Platus verslo lygio lygis reiškia puikų papildymą daugeliui kitų Kolegijoje siūlomų A lygio kursų. Yra daug sutapimų su kitais socialiniais mokslais, tokiais kaip ekonomika , geografija , sociologija , vyriausybė ir politika, taip pat su kitais dalykais, pvz., Psichologija , žiniasklaidos studijos , drama ir net menas . Kritinio mąstymo įgūdžių svarba dalijamasi su anglų kalba ir kiekybinės analizės poreikis A lygio matematikai yra vertingas derinys.

Tarptautinių studentų atvykimo reikalavimai

Jei norite mokytis A lygių, jūsų dabartinis arba laukiamas egzamino rezultatai turi būti lygiaverčiai arba didesni negu GCSE (bendrojo vidurinio ugdymo sertifikatas) bent 5 dalykams ir minimalus anglų kalbos lygmuo, lygiavertis IELTS 5.0.

Kiekvieno akademinio studijų metų pradžioje studentai, baigę A lygio kursą be įgijimo į C kategoriją GCSE arba IGCSE anglų kalba arba su akademiniu anglų kalbos mokėjimu mažesniame nei 6,5 lygyje, privalo prisijungti prie akademinio anglų kalbos kursų akademinio metus, kurie bus numatyti kartu su "A" lygio pamokomis.

Jei jūsų anglų kalbos lygis nepakankamas, kad atitiktų A lygio programos įvesties kriterijus, jums paprastai bus pasiūlyta vieta "Abbey DLD Colleges One Year Pre-sessional" ("A-lygis"), siekiant įgyti anglų kalbos įgūdžių iki reikalingo lygio.

Po DLD

„Level Level Business“ dėstoma teorija yra naudinga visose gyvenimo srityse, nes dauguma mūsų dirba kaip darbuotojai, o ne tapdami verslininkais. Žinios apie tai, kaip įmonės veikia, visada bus naudingos vertinant konkrečių įmonių perspektyvas, taigi ir karjeros planavimą. Tačiau yra daugybė su verslu susijusių aukštojo mokslo kvalifikacijų; daugelis jų yra bendri apdovanojimai, susiję su kitu dalyku. Tai ypač vertingi šiuolaikiniame verslo pasaulyje, kaip ir verslo laipsniai, apimantys tarptautinį aspektą kaip stažuotės užsienyje forma. Taip pat labai populiarūs su verslu susiję „Sandvičo kursai“ (kur studentai baigia įsidarbinti savo laipsnį).

Nors dauguma DLD studentų seka aukštojo mokslo keliu, didelė mažuma eina tiesiai į darbo vietą kaip stažuotojai šeimos versle arba tam tikruose finansinių paslaugų ir nekilnojamojo turto pramonės aspektuose.

Visa tai rodo, kad lygio verslas gali būti ir universiteto, ir darbo pasaulio stažuotė.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

DLD is the oldest and one of the most prestigious colleges in the UK, which, since its foundation in 1931 has built a strong reputation among students, parents, schools and universities.

DLD is the oldest and one of the most prestigious colleges in the UK, which, since its foundation in 1931 has built a strong reputation among students, parents, schools and universities. Skaityti mažiau