Lyderystės ir vadybos diplomas

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Super apmokestinami kursai už super apmokestinamą karjerą

Pacific Training Group siūlo išskirtinį vadovavimo ir vadybos kursų rinkinį, skirtą labiausiai ambicingiems studentams. Kai kuriuos Australijos geriausius verslo protus mokysite ir konsultuosite ir galėsite naudotis naujausia mokymo metodika ir technologijomis. Studijuojant kartu su studentais iš nuostabaus šalių derinio, tai yra mokymosi visą gyvenimą patirtis.

BSB51915 Vadovavimo ir vadybos diplomas

Pasiruoškite vadovavimo vaidmenims, kuriuose palaikysite asmenis ir komandas siekdami organizacijos tikslų. Išmokite planuoti, organizuoti, įgyvendinti ir stebėti savo ir kitų asmenų darbo krūvį.

Trukmė

6 terminai 10 savaičių plius termininės pertraukos.

116327_ScreenShot2019-06-08at9.35.36AM.png

Studijų režimas

Studijų režimas: 20 valandų per savaitę, įskaitant 15 valandų klasėje ir 5 valandas internete.

Reikalavimai atvykti: ne mažiau kaip 18 metų, IELTS 5.5 arba lygiavertis, Australijos metai 11 arba lygiaverčiai.

Studentai turi pateikti savo nešiojamąjį kompiuterį

Studijų temos

  • Darbo vietos veiksmingumas
  • Klientų aptarnavimas
  • Generalinė administracija
  • Finansų valdymas
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas

Sėkminga karjera prasideda čia

Svajoti apie verslo karjerą komerciniame, pramoniniame ar vyriausybiniame sektoriuje? Atraskite turtingą ir naudingą karjerą, kur bus atsakinga už viską, kas nuo dienos iki operacijos, prie aukšto lygio verslo funkcijų ir už jos ribų.

Kodėl rinktis mus?

Australija yra viena iš pirmaujančių tarptautinių kelionių vietų, kurioje yra keletas geriausių pasaulio vietų, suteikianti tarptautiniams studentams puikų orą ir pramogas

Kaip ir puikus mokymas, Australija yra šeštoji pagal dydį šalis pasaulyje, kurioje yra daugiau kaip 500 nacionalinių parkų, 19 UNESCO pasaulio paveldo vietų, ilgiausias pasaulyje tiesus kelias, 200 skirtingų kalbų ir Australijos Alpės kasmet gauna daugiau sniego nei Šveicarija!

Pacific Training Group turi miestelius Sidnėjuje ir Auksinėje pakrantėje. Abiejuose miesteliuose yra aukštos kokybės mokymo priemonės ir smagi, atpalaiduojanti aplinka, palanki akademiniam mokymuisi, tuo pačiu sukurianti puikią platformą ryšiui su pramone. Mūsų didelės, šviesios mokymosi erdvės skatina studentus ir darbuotojus puoselėti tvirtus darbo santykius. Tiek Sidnėjaus, tiek Auksinės pakrantės miesteliai yra įsikūrę centrinėje vietoje, todėl jį lengva pasiekti iš bet kurios miesto dalies ir apylinkių.

Paraiškos procesas

Norint kreiptis dėl Pacific Training Group lyderystės ir vadybos diplomo, reikia būti ne jaunesniam kaip 18 metų ir baigti ne mažiau kaip 11 metų oficialų išsilavinimą.

Reikalingas aukštesnis ar aukštesnis anglų kalbos lygis. Kandidatuoti galite internetu, spustelėję čia . Mes susisieksime su jumis, kai tik užpildysite internetinę paraišką.

Klausimai?

Pasiekite mus! Mūsų el. Paštas yra: enquiries@pacifictraining.edu.au

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to Pacific Training Group, where we’re bringing a fresh approach to vocational education and training in the areas of hospitality, event management, leadership and management, and travel and t ... Skaityti daugiau

Welcome to Pacific Training Group, where we’re bringing a fresh approach to vocational education and training in the areas of hospitality, event management, leadership and management, and travel and tourism. Working in cooperation with a network of significant industry partners, Pacific Training Group offers a unique blend of classroom-based training, online learning and industry emersion. Graduate with extensive industry skills, a network of employment contacts and a qualification that is recognised in Australia and beyond. Specialist study areas Hospitality Leadership & Management Travel & Tourism Event Management Why do students enjoy studying at PTG? Centrally located ultra-modern campuses Award winning trainers Extensive connections to industry with work placement World class eLearning resources Flexible timetable options combined with online learning Complimentary academic support classes See more on our website at http://pacifictraining.edu.au/ Skaityti mažiau
Sidnėjus , Banglentininkų rojus + 1 Daugiau Mažiau