Oficialus aprašymas

Vadovavimas institutas Naujoviški yra vadovavimas partnerystė TV šiaurės vakarų ir šiaurės vakarų Indiana bendruomenės ir verslo visuose sektoriuose. Institutas yra siekiama sukurti privalomus ryšį tarp mokymosi patirtį ir vadovavimo praktikos.

Lyderystė plėtros programa yra Instituto branduolį. Pagal šią programą viršutinės pakopos studentams, kurie įrodė stiprios lyderystės potencialas bus konkurso būdu atrinktus dalyvauti įdomi ir sudėtinga nustatyti veiklos.

Mokymosi gairės

Keturi gairės sukurtos siekiant teikti Filosofinis pagrindas, kuris nukreipia struktūrizavimas visus programos veiksmus. Vadovavimas instituto programa yra sukurta siekiant suteikti:

  • Vadovavimas Principai - renginių perdavimo praktinę informaciją paimti iš asmeninės patirties ir.
  • Lyderystė tinklas - Pažintis ir bendravimas su įrodytas ir naujas lyderiai per plačiai bendruomenei.
  • Įgūdžių Statyba - galimybių stebėti, įsisavinti ir panaudoti praktinių gebėjimų reikia vadovavimo.
  • Asmeninis vystymasis - Ugdyti pasitikėjimą nustatymui, tikslų nustatymui, ir analizuoti galimybes sėkmingos karjeros.

Veikla

Yra šešios dalys instituto vadovybės plėtros programą patirtį. Kiekvienas komponentas yra galimybes augti ir mokytis.

  • Savaitės Susitikimai - du semestrus savaitę sesijas bus pasiūlyta. Kalbėjo apims temos, kurios apima: verslo ir socialinių etiketo; ryšių, darbo etika; asmeninių finansų; vadovavimo stiliai; problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo; komandos formavimo; kūrybinį mąstymą; sėkmės ir nesėkmės; valdymo laiko ir prioritetus; atsakomybę ir įsipareigojimus.
  • Specialūs programos ir socialiniai Sąveika - specialūs renginiai kiekvieną dalyvių pusmetis visiems. Socialinės parametrus derinys suteikia galimybes stebėti ir sąveika. Čia bus konferencijų, visuomeninių renginių, ekskursijos, organizacinės susitikimus ir kitus renginius.
  • Mokymas ir seminarai - Visi studentai dalyvaus veiklą per du semestrus, kurie padeda remti asmeninį augimą. Šios specialios galimybes gali pasireikšti per IUN ir bendruomenėje, nes jie apima specialių įgūdžių pastatas.
  • Mažos grupės Diskusijos - Visos programos dalyviams bus priskirtas prie nedidelės grupės, kuri bus patenkinti abiejų - kartą per savaitę. Diskutuojant daugiausia dėmesio skirta reakcijos į savaitę pristatymą, specialiomis temomis, reakcijos į programos patirtimi, svarstymai dėl vadovavimo patirtį ir asmeninį augimą. Šie maži grupės susitikimai leis dalyviams geriau pažinti vieni kitus giliau.
  • Kuravimas - Kiekvienas studentas bus paskirtas vietos bendruomenės lyderis, kuris bus naudojamas kaip globėjas. Kiekvienas dalyvis karjeros tikslus ir augimo poreikius.
  • Paslaugos galimybių - Dalyviai bus pasiūlyta užduotis dirbti trumpalaikius projektus, komitetų ir valdybų bendruomenę. Šie paslaugų galimybes, išplėsti studento perspektyvos dalyvių įgyti "rankas" patirties realiose situacijose, kai eksperimentų, naujovių ir mokymasis gali vykti.

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Indiana University Northwest School of Business and Economics »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Sau 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date