Londono tiesioginis registravimas - Londono universiteto koledžas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

london

Kodėl Londonas?

Apie Londoną yra kažkas nepaprastai. Galbūt tai jau žinomi kaip Big Ben ar Tower Bridge. Arba tarptautinis personažas akivaizdus kiekvienoje kaimynystėje, kurioje skirtingų kultūrinių, etninių ir socialinių-ekonominių žmonių žmonės gyvena ir dirba kartu. Nepriklausomai nuo to, kas atvedė jus į Londoną, neatsiimk atgal - Londonas laukia!

Ką jūs išmoksite

Pasinaudokite mūsų tiesiogine priėmimo programa ir stokite į vieną iš pirmaujančių pasaulio universitetų: University College London (UCL). UCL siūlo sudėtingas akademines galimybes daugelyje disciplinų.

Būdama didele įstaiga (daugiau nei 25 000 studentų), QMUL siūlo platų iššūkių reikalaujančių akademinių galimybių spektrą. Be to, kolegija turi ilgą internacionalizmo istoriją: beveik 30% studentų ir personalo yra iš JK nepriklausančių šalių, o tarptautinių studentų populiacijoje yra daugiau nei 160 šalių.

Kasdienis gyvenimas

IES Abroad Londonas yra skirtas tobulinti savo studijas užsienyje patirtimi, teikiant aukščiausio lygio studentų paslaugas ir galimybes pilnai išgyventi Londone. Mūsų darbuotojai Londone padės jums kuo geriau išnaudoti savo patirtį užsienyje.

Londonas bus jūsų klasė. Dalyvavimas vietos bendruomenėje ar studentų klubas praturtina jūsų mokymosi patirtį ir suteikia puikias galimybes kultūrinei integracijai.

Norime, kad Anglijoje jaustumėtės kaip namuose, todėl darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą Londone. Mūsų siūlomos apgyvendinimo galimybės suteikia jums galimybę susitikti ir susirasti naujų draugų, o mūsų kultūriniai renginiai supažindina jus su miestu.

Akademikai

IES Abroad esanti misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su "University College London".

Kursai

UCL bakalauro programą sudaro paskaitų, seminarų ir vadovėlių (ir laboratorinių užsiėmimų, jei įstojama į gamtos mokslų dalykus) ciklai. Vadovo kursai yra daug mažesni nei paskaitų kursai, o kai kuriuose skyriuose jie dėstomi atskirai.

Kreipiatės į vieną ar du akademinius padalinius ir pasirenkate kursus iš šių katedrų. Kaip UCL studentas, jūs turite įstoti į 16 kreditų per semestrą.

UCL siūlo platų disciplinų spektrą, ypač stipriai:

 • Archeologija
 • Ekonomika
 • Anglų
 • Geografija
 • Istorija
 • Filosofija

Svarbi pastaba: ne visi skyriai yra prieinami kiekvienam terminui. Be to, kai kurie gali reikalauti papildomo mokesčio. Norėdami gauti daugiau informacijos apie prieinamumą ir mokesčius, skaitykite žemiau kursų skiltyje. Aukščiau esantis skirtukas Mokestis yra dar vienas šaltinis mokesčiams.

Norėdami rasti santrauką, kuriuose padaliniuose galima naudotis, kada ir už kuriuos reikia mokėti papildomą mokestį, spustelėkite čia. Norėdami gauti naujausią informaciją ir papildomą informaciją apie kursus, apsilankykite UCL svetainėje.

„Slade“ dailės mokykla - nepriklausomos studijos programa

Turėdami įrodytą meninį sugebėjimą ir atsidavimą, galite kreiptis į dieninę savarankiškų studijų programą Slade vaizduojamojo meno mokykloje. Galite specializuotis tapyboje, skulptūroje ar vaizduojamojo meno priemonėse bei dirbti kartu su dailės bakalauro ir bakalauro studijomis studijose. Sukurta labai motyvuotiems studentams, ši programa siūlo asmeninius dėstytojus, studijų ir seminarų programas bei meno studijas iš pirmų rankų galerijose ir muziejuose visame Londone.

Partnerio institucija (-os)

Queen Mary, Londono universitetas

Universiteto faktai

 • Įkurta 1826 m
 • Daugiau nei 29 Nobelio premijos laureatai yra iš UCL bendruomenės
 • Pirmasis universitetas Anglijoje, priimantis studentus neatsižvelgiant į religiją, rasę, lytį ar klasę
 • 38 000 studentų, atstovaujančių 150 šalių

Vieta

UCL akademinių pastatų koncentracija Bloomsberyje (Centriniame Londone) atspindi turtingą intelektualinės ir literatūrinės istorijos vietą. Charlesas Dickensas, Virginia Woolf ir Dylan Thomas (keletą pavadinimų) kadaise vadino „Bloomsbury“ namais. Britų muziejus, Oksfordo gatvė, „Covent Garden“ ir „West End“ yra lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo Bloomsbury.

Konsultavimas

Tiesioginio įregistravimo programoje esate įtraukta į dieninių studijų studentų vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Net jei jūsų vietinė priimančioji institucija yra ta vieta, kur jūs praleisite savo klases, mes vis dar čia, kad galėtume jums visiškai palaikyti.

Konsultavimas

Norint pasirinkti ir tiesiogiai užsiregistruoti kursuose užsienyje gali būti paini ir didžiuliai, mes siūlome jums patarimus prieš išvykimą, būtent atsižvelgiant į jūsų poreikius. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus visoje jūsų paraiškoje ir registracijos procese.

Darbuotojai vietoje

Būdami IES Abroad studentai, tiesiogiai įstoję į vietinį Britanijos universitetą, turite prieigą prie IES Abroad esančio Londono centro ir darbuotojų, kurie yra specialiai atsidavę jūsų poreikiams. Mūsų darbuotojai dirba kartu su jumis ir jūsų vietos institucija, kad atsakytų į klausimus apie akademinius reikalavimus, būstą ar gerovę bei saugą.

Parama

Mūsų palaikymo paslaugos, skirtos tiesioginio priėmimo studentams, yra specialiai sukurtos padėti jums pasiekti studijų užsienyje tikslus. Mes žinome, kad studijos užsienyje yra nuotykis ir kartais gali prireikti pagalbos ar tiesiog su kuo nors pasikalbėti - štai kodėl mūsų personalas yra už jus.

Išvykos į gamtą

Nepaisant to, kad jūsų nuotykiai prasideda Londone, mūsų išvykos ir su kelionėmis susijusios kelionės nukeliauja už miesto ribų, kad galėtumėte atrasti savo priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. Šias keliones iš dalies subsidijuoja „ IES Abroad . Čia yra keletas galimų krypčių.

Stounhendžas

2 dienos | Kritimas

Aplankykite paslaptingą Stounhendžą ir senovės Romos pirtis Pirtyje. Pasimėgaukite mados muziejaus pasaulinio lygio kolekcijos kolekcija ir apžiūrėkite Džeinės Austen centrą.

Braitonas

1 diena | Kritimas

Apžiūrėkite istorinį vingiuotų alėjų labirintą ir mėgaukitės apsilankymu Karališkajame paviljone - viename egzotiškiausių Europos karališkųjų rūmų.

Kembridžas

1 diena | Kritimas

Apsilankykite šiame istoriniame universiteto miestelyje su vaizdingomis kolegijomis ir baudžiančia upe (gondoloje).

Liverpulis

1 diena | Kritimas

Praleiskite šeštadienį Liverpulyje. Mėgaukitės ekskursija po miestą, įskaitant apsilankymą „The Beatles“ muziejuje.

Stratfordas-Avenas

1 diena | Kritimas

Apsilankykite Šekspyro namuose, kurie buvo jo gimimo vieta, ir Šventosios Trejybės bažnyčioje, kur jis palaidotas.

Ši programa taip pat apima vieną su kursu susijusią kelionę per semestrą, leidžiančią geriau suvokti bendruomenės sveikatos priežiūros iššūkius besivystančioje ekonomikoje. Reikalingos su kursu susijusios kelionės, neatsiejami šios programos akademiniai komponentai. Su kursais susijusių kelionių kaina yra įskaičiuota į „ IES Abroad programos mokestį.

Kasdienis gyvenimas

Dalis pastangų, kad Londone jaustumėtės kaip namuose, daro viską, kad padėtumėte jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, leidžianti jaustis pasiruošusiems, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykos, kurios nukelia jus nuo sumušto kelio - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

IES Abroad orientacija

Atvykę į Londoną, jūs kartu su „ IES Abroad London“ darbuotojais dalyvaujate įvadiniame pranešime. Sukurta specialiai studentams, tiesiogiai priimantiems studentus, mūsų orientacijos programa supažindina jus su tiesioginio priėmimo programa, savo kolegomis studentais ir į Londoną.

Universiteto orientacija

Jūs taip pat lankotės UCL orientacijoje, kur susipažįstate su studentų gyvenimo logistika.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad kai paliksite Londoną, jis jaučiasi kaip namuose.

Kaip tiesioginių registracijos paslaugų dalis, mes siūlome gerai įrengtus, patogius būstus visiems studentams, nes būsto savarankiškumas gali būti sudėtingas. IES Abroad būsto pasirinkimai atitinka mūsų saugos ir saugumo standartus.

Studentų namai - Studijuodami UCL jūs gyvenate studentų namuose. Jūs turite prieigą prie virtuvės, kurioje galite patys gaminti maistą, arba galite nusipirkti savo patiekalų iš įvairių maisto produktų pardavimo vietų pagrindiniame UCL miestelyje. Jūsų kambaryje galima naudotis belaidžiu internetu.

Papildoma veikla

Pasinaudokite kultūriniais renginiais, kuriuos organizuojame Londone, pavyzdžiui:

 • Dalyvauti vietiniuose sporto renginiuose, pvz., "English Premier League"
 • Ekskursijos į Londono įvairias rinkas
 • Kelionė į pasaulinio lygio pasirodymus daugybės Londono pramogų vietose

Universiteto klubai

UCL studentų sąjunga yra vertingas šaltinis, kurį galite toliau integruoti į vietos studentų gyvenimą. Sąjunga remia daugiau nei 250 klubų ir draugijų. Kiekvienais metais tūkstančiai studentų pasirenka dalyvauti. Taip pat turite prieigą prie Londono universiteto studentų sąjungos, studentų centrų.

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 17 110 USD 7460 USD 230 USD 24 800 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

Roberto McNeillo poreikiais pagrįsta tarptautinio verslo stipendija

Iki 3000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Ši stipendija paskirta Roberto McNeill, IES Abroad direktorių valdybos nario 25 metų (pirmininko 6 metus) garbei. Atvira studentams, besidomintiems tarptautiniu verslu. Didžiąją dalį gali sudaryti vadybos, rinkodaros, ekonomikos, finansų, tarptautiniai santykiai, socialiniai ir elgesio mokslai.

Dr. William Louis Gaines poreikiais pagrįsta istorija arba tarptautinių ryšių stipendija

Iki 1875 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Ši stipendija pavadinta dr. William Louis Gaines, IES Abroad prezidento, 1974–1992, garbei. Dr. Gainesas buvo skirtas stiprinti IES Abroad akademinę struktūrą, išplėsti IES Abroad vietų apimtį ir užsitikrinti finansinį organizacijos pagrindą.

Atviri istorijos ar tarptautinių santykių studentams.

Edvardui Mowattui suteikta stipendija

Kiekviena iki 2000 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Šios stipendijos skiriamos studentams pagal IES Abroad Londono semestro ir metų programas.

Studijų užsienyje stipendija būsimiems inžinieriams

Iki 10 000 USD; skiriama 6 studentams kiekvienais metais.

Studijų užsienyje stipendiją būsimiems inžinieriams įsteigė anonimas, kuris paskatino daugiau inžinerijos studentų įgyti praturtinančią, gyvenimą keičiančią studijų užsienyje patirtį.

Mūsų centras

„ IES Abroad London Center“, įsikūręs centrinėje Londono dalyje, Bloomsburyje, yra už dviejų minučių kelio pėsčiomis nuo Britų muziejaus.

Funkcijos apima:

 • 18 amžiaus gruzinų pastatas
 • Klasės
 • Bibliotekos ištekliai
 • Bevielis internetas
 • Spaustuvės
 • Lauko vidaus kiemas
 • Personalo kabinetai
 • Studentų holas
 • Lyčių požiūriu neutralūs vonios kambariai

IES Abroad Londono centrą pripažino Aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūra (QAA) už JK lūkesčių patenkinimą ar viršijimą kaip kokybiško aukštojo mokslo teikėją.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau