london

Apžvalga

Apie Londoną yra kažkas nepaprastai. Galbūt tai jau žinomi kaip Big Ben ar Tower Bridge. Arba tarptautinis personažas akivaizdus kiekvienoje kaimynystėje, kurioje skirtingų kultūrinių, etninių ir socialinių-ekonominių žmonių žmonės gyvena ir dirba kartu. Nepriklausomai nuo to, kas atvedė jus į Londoną, neatsiimk atgal - Londonas laukia!

Tai yra jūsų šansas gyventi ir mokytis kartu su studentais iš Didžiosios Britanijos ir visame pasaulyje, tiesiogiai užsiregistravę Londono universiteto koledže. IES Abroad Londonas yra skirtas tobulinti savo studijas užsienyje patirtimi, teikiant aukščiausio lygio studentų paslaugas ir galimybes pilnai išgyventi Londone. Mūsų darbuotojai Londone padės jums kuo geriau išnaudoti savo patirtį užsienyje. Londonas bus jūsų klasė. Dalyvavimas vietos bendruomenėje ar studentų klubas praturtina jūsų mokymosi patirtį ir suteikia puikias galimybes kultūrinei integracijai. W

Norite, kad jūs jaustumėtės namuose Anglijoje, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą Londone. Mūsų būsto galimybės suteikia jums galimybių susipažinti ir susirasti naujų draugų, o mūsų kultūriniai renginiai susipažįsta su Londone.

Greiti faktai

 • Centras: IES Abroad Londonas
 • Miestas: Londonas
 • Šalis: Anglija
 • Programos kreditai: 16 už semestrą
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Kalbos pranašumai: nėra

Programos datos

Kai būsite priimtas, apsilankykite kelionių datų skyriuje "Predeparture Information" savo "MyIEsabroad" paskyroje prieš užsakydami kelionę.

2018 m. Ruduo

Rugsėjo 13 - gruodis 15

Pavasaris 2019 m

Gruodžio pabaigoje - birželio pradžioje

Būsimi paraiškų pateikimo terminai:

2019 m. Pavasaris - 2018 m. Rugsėjo 14 d

Akademikai

IES Abroad esanti misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su "University College London".

Londono universiteto koledžas

Universiteto koledžas (UCL), įsteigtas 1826 m., Įdarbina daugiau nei 23 000 studentų, atstovaujančių daugiau nei 140 šalių. Vienas iš labiausiai vertinamų universitetų visame pasaulyje, UCL buvo pirmasis Anglijos universitetas, kuriame studentai laukiami nepaisydami religijos, rasės, lyties ar klasės. Daugiau nei 21 Nobelio premijos laureatai yra iš UCL bendruomenės.

Kursai

Studentai paprastai kreipiasi į vieną ar kartais dvi akademines katedras, o po to pasirenka kursus iš šių ir / ar kitų skyrių. Jūs užsiregistruojate keturis kursus (16 kreditų) per semestrą. UCL bakalauro studijų programa susideda iš paskaitų, seminarų ir vadovėlių serijos (ir laboratorinių užsiėmimų, jei studijuojantys mokslo dalykai). Mokymo pamokos yra daug mažesnės nei paskaitų kursai, o kai kuriuose skyriuose mokomi vienas po kito. UCL siūlo platų disciplinų spektrą, ypatingą stipriąsias puses:

 • Archeologija
 • Anglų
 • Ekonomika
 • Geografija
 • Istorija
 • Filosofija

Norėdami gauti išsamų dabartinių klasių sąrašą, žr. UCL temų sąrašą. UCL taip pat atveria savo menų ir mokslų (BASc) modulį studentams, likusiems vienam semestrui ar ilgiau. Svarbi pastaba: kai kurie departamentai, pvz., Vadybos mokslai ir naujovės, gali naudotis tik akademiniais metais ir pavasario semestro studentais. Be to, kai kuriems dalykams gali prireikti papildomo mokesčio. Daugiau informacijos rasite skirtuke "Išlaidos". Be to, kai kurie dalykai - antropologija, archeologija, informatika, inžinerija, dailė, geografija, psichologija, vadybos mokslai (įskaitant finansus, rinkodarą ir kitus verslo subjektus) ir mokslai - reikalauja papildomo mokesčio . Daugiau informacijos apie šį mokestį rasite skyriuje "Išlaidos" kairėje. Studentai, kurie nesupranta, ar jų numatomas (-i) studijų dalykas (-ai) turės mokėti, turėtų patikrinti internetinį disciplinos vadovą (aukščiau esančią nuorodą) ir kreiptis į savo patarėją iš anksto išvykti, kad galėtumėte aptarti, ar nesate tikri, ar jie patirs papildomą mokestį.

Konsultavimas

Net jei jūs tiesiogiai užsiregistruosite viename iš mūsų partnerių universitetų, mes būsime ten, kur tik jūs mums reikia.

Konsultavimas

Pasirinkimas ir tiesioginis įregistravimas kursuose užsienyje gali būti klaidinantis ir nepaprastai svarbus. Štai kodėl mes Jums siūlome prieš išsiuntimą patarti, kad būtent tavo poreikiai. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus visoje jūsų paraiškoje ir registracijos procese. Bet mūsų konsultavimo tarnybos nesibaigia. Nors esate Londone, mūsų darbuotojai gali padėti jums pereiti į naują namą.

Parama

Pagalbos paslaugos, kurias mes siūlome, IES Abroad tiesioginiai studentai yra specialiai sukurti, kad padėtų jums kuo veiksmingiau ir sklandžiau pasiekti savo studijų užsienyje tikslus. Mes žinome, kad studijuoti užsienyje yra nuotykis, o kartais jums gali prireikti pagalbos ar kažkas pasikalbėti, todėl mūsų darbuotojai yra jums.

Darbuotojai vietoje

Nesvarbu, ar turite klausimų apie akademinius reikalavimus, būstą, ar gerovę ir saugumą, mūsų Londone įsikūrę IES Abroad darbuotojai gali jus IES Abroad . Dėl glaudesnių ryšių su Londono universitetais IES Abroad taip pat gali pasiūlyti unikalias akademines, socialines ir kultūrines galimybes. Mūsų Londono darbuotojai jus supažindina visomis orientacijomis, taip pat lauko kelionėmis ir kultūriniais renginiais IES Abroad .

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad kai paliksite Londoną, jis jaučiasi kaip namuose. Kaip tiesioginių registracijos paslaugų dalis, mes siūlome gerai įrengtus, patogius būstus visiems studentams, nes būsto savarankiškumas gali būti sudėtingas. IES Abroad būsto pasirinkimai atitinka mūsų saugos ir saugumo standartus. Studentų namai - "UCL" siūlo savarankišką apgyvendinimą studentų namuose. Čia rasite virtuves, kuriose galite paruošti maistą, arba patiekalus galima įsigyti iš įvairių maisto parduotuvių pagrindiniame UCL kampelyje. Visuose kambariuose yra kompiuteriniai portalai.

Studentų gyvenimas

Orientacija

IES Abroad Orientation Atvykus į Londoną, jūs dalyvaujate įžanginėje orientacijoje su IES Abroad dirbančiu Londono darbuotojais. Sukurta specialiai tiesiogiai besimokantiems studentams, IES Abroad orientuota programa supažindina jus su jūsų tiesiogine įregistravimo programa, savo bendraamžių studentais ir Londone. Kiti svarbūs įvykiai gali būti ekskursija po Londone ir kitos kultūrinės veiklos. Be to, jūs sužinosite, kokie mokymo metodai yra jūsų priimančios institucijos britų profesoriai. Universiteto orientacija Jūs taip pat dalyvaus SOAS orientacijoje, kurioje susipažinsite su studentų gyvenimo logistika.

Papildoma veikla

Per savo kultūrinius renginius pertvarkykite savo gyvenimą ir mokymąsi, kaip antai:

 • Turistinis parlamentas, karališkieji rūmai ir sodai
 • Dalyvauti vietiniuose sporto renginiuose, pvz., "English Premier League"
 • Išvykos ​​į skirtingas Londono rinkas
 • Kelionė į pasaulinio lygio pasirodymus daugybės Londono pramogų vietose

Universiteto klubai

UCL studentų sąjunga yra puikus būdas tarptautiniams studentams toliau integruotis į vietos studentų gyvenimą. Ši sąjunga remia daugiau nei 140 klubų ir visuomenių, ir kiekvienais metais apie 8000 studentų nusprendžia dalyvauti.

Tinkamumo reikalavimai

 • 18 metų
 • Gera padėtis jūsų namų mokykloje
 • 3.3-3.7 GPA arba daugiau 4,0 balų (3,7 Ekonomikos departamento, 3,3 istorijos departamento ir psichologijos departamento, 3,5 anglų katedros, 3,5 valdymo skyriui). Pareiškėjo GPA turi atitikti paskelbtą GPA reikalavimą studijų srityje / departamentui laikomas
 • Jaunimas ar vyresnysis, stovintys, kai prasideda programa.

Pasas

Pasas, galiojantis ne mažiau kaip šešis mėnesius nuo programos pabaigos datos, turi turėti ne mažiau kaip du tuščius lapus. Į Angliją gali būti reikalaujama studento vizos. Gavusi prizą, gausite daugiau informacijos apie paraiškų teikimo procesą ir visus susijusius mokesčius. Prašymas išduoti vizą ne JAV piliečiams gali būti labai ilgas, prašome susisiekti su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos. Jei studijuojate su IES Abroad Anglijoje, galite naudotis IES Abroad ACCeSS programa. ACCeSS yra mūsų vizų tvarkymo tarnyba, kurioje pateikiate jūsų vizos prašymą ir patvirtinamuosius dokumentus konsulinei įstaigai.

Kaina

2018 m. Ruduo

 • Mokestis: 15 695 JAV dolerių
 • Būstas: 4 975 dol
 • Draudimas: 230 USD
 • Iš viso: 20 900 USD

Mokslo metai

 • Mokestis: 28 235 JAV dolerių
 • Būstas: 13 475 JAV dolerių
 • Draudimas: 455 USD
 • Iš viso: 42 165 JAV dolerių

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

Programa mokoma:
 • Anglų
IES Abroad

Peržiūrėti 128 daugiau kursų IES Abroad »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 semestrus
Dieninės
Price
20,900 USD
Programos kaina 2018 m. Rudenį
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas