Laipsnis regėjimo prekiavimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Baigė Visual Merchandising

Atsižvelgiant į mažmeninės prekybos ploto kontekste "Visual Merchandising atrodo kaip pagrindinę disciplinos atsakingas už komercinį vadovavimą produkto pardavimo specialistas taško.

Bendravimas su vartotoju ir jų lojalumo, produktų pardavimo vietos, pelningumas, pirkimo procesas, personalo valdymo, logistikos ir kt segmentacija, yra klausimai, susiję su Visual Merchandising disciplinos.

Šis mokymas yra papildytas kitų nespecifinių išteklių vizualiai, kaip komercinės baldai ar pateikimo ir komunikacijos projektų dizainas, kuris padės toliau integruotis į darbo grupių ir teikti profesionalias didesnės talpos už integruoto valdymo klausimu pardavimas.

Jei absolventas projektavimas Komercinės patalpos nustato darbo interjero dizainerio erdvėse apimtį nustatant už verslo idėją pakankamumo į protingas realybės formalius ir techninius aspektus erdvėje, tai absolventas "Visual Merchandising daro į apibrėžiant paskesnio valdymo pardavimo punkto reikalavimus prasme. Viduryje, todėl, idealiai tiek dizaineris ir išleidimo kištuko valdytojui.

TIKSLAI RENGIMO

Ši magistrantūros programos pagrindinis tikslas yra mokyti specialistus į butaforinis ir Visual Merchandising racionalizuoti ir optimizuoti procesus mažmeninės prekybos srityje.

Studentas gaus aiškią viziją pagrindinių sričių valdymą savo mažmeninės prekybos taško, kad būtų galima sukurti projektų valdymo ir komercinę veiklą, dominuoja ir pradėti kiekvieną mažmeninės prekybos srityje.

 • Plėtoti bendravimo įgūdžius ir bendradarbiavimą su pramonės specialistų.

 • Projektuojame ir gaminame projektai butaforinis, "Visual Merchandising ir verslo Baldai.

 • Naudojamos priemonės, atstovaujantys Escaparatismo projektus, Visual Merchandising ir verslo baldai.

 • Bendrauti projektas sukūrė specializuotą auditoriją naudojant Visual Merchandising kalba savo.

 • Suprasti reikalavimus ir apribojimus Visual Merchandising projektas.

 • Naudokite mąstymo sukurti dizaino projektas regėjimo prekiavimo liniją.

 • Parengti pasiūlymus dėl komercinės baldai ir techninės plėtros.

GYVENIMO

Absolventas Vizuali atributika, turi užduotį apibrėžti profesinę drausmę yra atsakingas už vadovavimą pardavimo tašką.

Jis padalintas į 4 modulius, kurioje teoriniai klausimai, būtinos profesinės raidoje mokė Visual Merchandising ir suteikti vadovaujančios pardavimo vietoje atsakomybės apžvalga. Teorija patikrinta su darbu ir pratimai.

Nuo pirmojo modulio, taip pat jie kelia tikslus, kuriuos galima gauti iš Graduate galutinį projektą, o paskutinėje modulis, yra visiškai išvystyta tolesniam gynybos specializuotų specialistų teismui. Studentas turės globėjas, kuris lydės jus per projekto darbo procesą.

Programa bus papildyta paskaitų profesionalai ir ekskursija Mažmeninės rūšių.

 • Aš modulis - verslo plėtros koncepcija, vidaus išdėstymas prekybos vietoje
 • II modulis - "Visual Merchandising. Plėtros. Valdymas
 • III modulis - sukūrimas ir koncepcijos komercinės formulę
 • Modulio IV - plėtra įgūdžių Visual Merchandiser

PROFESINĖS išvykos

 • "Visual Merchandiser specialistas.
 • Profesionalus langų odininkas.
 • POS direktorius.
 • Verslo konsultantas.

DUOMENŲ LAPAS

Problema: 6-asis leidimas

Kvalifikacija: "Visual Merchandising absolventas nuo Vic-UCC universitete. Studentai, neturintys universitetų laipsnių gaus diplomą universiteto tęstinių tyrimų.

Kreditai: 30 ECTS

Mokyklos laikotarpis: Nuo 8 spalis 2015 gegužės 2016 pristatymas PFE: Bir 2016

Darbo laikas: Antradienį ir ketvirtadienį nuo 16h iki 19h

Modalidad: Klasė

Kalba: Ispanų

Kaina: 3480 €

Prisjungimas: Absolventai ir / ar absolventai. Aukštojo absolventai. Lygis mokymo ciklai plastinis menas ir dizainas, ir profesionaliems šeimoms: Interjero dizainas, grafinis dizainas, pramoninis dizainas ir taikomoji dailė drabužių. Profesionalai be konkrečios kvalifikacijos sektoriuje, kurie gali įrodyti, profesinę patirtį. Prieiga prie žinoma yra nustatoma atrankos procese.

Pastabos: Ispanijos intensyvus kursas rugsėjo užsienio studentams, kurie nori stoti į magistro (neprivaloma kursas).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Skaityti daugiau

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Skaityti mažiau