Labai intensyvi 30 ispanų programa

Don Quijote Spanish Language Learning

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Labai intensyvi 30 ispanų programa

Don Quijote Spanish Language Learning

Apžvalga

Šis išsamus intensyvus ispanų kalbos kursas susideda iš 30 pamokų per savaitę, suskirstytas į 20 intensyvių ispanų klasių, 5 ispanų kultūros ir pokalbio klases ir 5 privačios ar pusiau privačios klases, kuriose gali dalyvauti ne daugiau kaip 8 studentai, taigi jūs galite padaryti kuo daugiau laiko jūs turite.

Kas ši programa skirta

Šis kursas skirtas visų lygių studentams, norintiems laisvai kalbėti ispaniškai. Jie nori bendrauti klasėje ir gerinti jų gebėjimą bendrauti kalba. Daugelis iš jų norėtų dirbti ar studijuoti Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje, pridėti ispanų į jų gyvenimo aprašymą ir gebėti augti dvikalbėje profesinėje aplinkoje.

Studijuokite šią programą visose mūsų vietose Ispanijoje ir daugumoje Lotynų Amerikos mokyklų.

Ko tikėtis

Šis intensyvus ispanų kalbos kursas yra skirtas žymiai pagerinti savo lygį, daug laiko skiriant mokymui. Jūs gausite sklandų bendravimą padėkodami Ispanijos kultūros ir pokalbių seminarams, kur galite pasimokyti su savo kolegomis ir tobulinti savo silpniausius taškus su privačiomis ar pusiau privačiomis klasėmis, kurios padės jums sukurti tvirtą ir specializuotą fondą. Pasimėgauti savo paskirties kultūra ir labai prisidėti prie savo ispanų kalbos.

Su šiuo kursu studentai turės 20 intensyvių ispanų klasių iki aštuonių grupių. Studentai taip pat atliks 5 pamokas ispanų kultūroje ir pokalbiuose bei 5 privačias arba pusiau privačias klases per savaitę. Dėl to jūsų ispanų lygis ir jūsų mokėjimas padidės pamažu.

Klausymo įgūdžiai

Klausos supratimas yra vienas sunkiausių įgūdžių, reikalingų mokytis kalbų. Ši programa orientuota į tai, kad padėtų jums įgyti metodus ir strategijas, kad padidintumėte klausymo supratimą.

Skaitymo gebėjimai

Mes parodysime, kaip pritaikyti skaitymo elgseną, kad galėtumėte susidoroti su įvairiomis situacijomis, įvesties būdais ir skaitymo tikslais. Jūs parengsite kiekvienos situacijos skaitymo strategijų rinkinį.

Kalbėjimo įgūdžiai

Nesvarbu, koks jūsų kalbos lygis, mes dirbame, kad padėtume jums tobulinti lygių kalbos įgūdžius, kad galėtumėte verbališkai bendrauti su kitais moksleiviais, savo profesoriais ir vietos gyventojais.

Rašymo įgudžiai

Rašymas yra puikus būdas praktiškai mąstyti ir bendrauti ispaniškai. Su šiek tiek laiko ir pastangų ir teisingų mokytojų mokymų mechanizmų galėsite laisvai rašyti ne laiku.

Žodynų įgūdžiai

Klasėje jūs visada turėsite iššūkį išplėsti savo žodyną ir išmokti išreikšti save tiksliau, ieškodami naujų žodžių, kurie puikiai atspindi tam tikrą jausmą ar situaciją.

Gramatikos įgūdžiai

Jūs išmokysite aiškiai ir tiksliai suprasti sakinius ir pastraipas. Mokymosi gramatika padės teisingai kurti ispanų kalbą.

Papildai, kad užbaigtumėte programą

Verslo ir ekonomikos klasės DELE Egzamino rengimo klasės Bendra kultūros, istorijos ir meno klases žodžiu ir bendravimo klases

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 18, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
- Nuo 1 iki 4 savaičių: 270 £ per savaitę. Nuo 5 iki 11 savaičių: 260 £ per savaitę. 12 iki 31 savaičių: 250 £ per savaitę. 32 savaitės: 240 £ per savaitę.
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla